Obrazy podle kategorie - Hvězdy

Obraz hvězdy vnese do Vašeho interiéru magii, kouzlo a expresi. Hvězdné krajiny se dokonale hodí do bytů romantických duší, zatímco subtilní, pastelové kompozice najdou své využití v dětských pokojících. Obraz hvězdná noc bude dokonalou ozdobou domů během svátků – efektní křišťálový obrazec vytvoří v místnosti tu správnou sváteční atmosféru a stane se výjimečnou dekorací v interiéru. Mezi různorodými vzory v naší kolekci jistě naleznete takovou nástěnnou  dekoraci, která úspěšně zvýrazní krásu klíčových prvků ve Vaší aranžaci. Obraz hvězda v mírně surrealistickém, abstraktním provedení bude krásně vypadat v eklekticky zařízeném obývacím pokoji, zatímco vesmírná krajina zase vynikne v minimalistické ložnici.

127 obrazů

 

Obrazy s hvězdami: magie a romantismus

Scenérie, představující rozzářené hvězdné nebe, je variantou pro všechny milovnice nočních výhledů a romantických se specifickým osobním nádechem. Magická krajina během okamžiku vytvoří v interiéru báječnou atmosféru. Tento nástěnný prvek bude mít příznivý vliv na efektivní odpočinek, a proto ho můžeme využít v ložnici – umožní nám v myšlenkách utéct od každodenní reality. Nástěnná dekorace bude báječně působit také v uměleckém ateliéru, v němž se stane pramenem inspirace. Obraz hvězdná noc ukazující fragment vesmíru úspěšně využijeme také v elegantně a klasicky zařízených obývacích pokojích, jejichž základem jsou fantastické akcenty a barvy v odstínech modré od švestkové a fialové až po tyrkys a tmavě modrou. Obraz s hvězdami bude působit esteticky v místnostech, v nichž převažují nadýchané látky, geometricky profilované doplňky a stříbrné ozdoby – vázy, elegantní škatulky, svícny. Krajina v tmavé koloristice se stane efektním pozadím pro šedivou pohovku a stříbrné akcenty v aranžaci.

Motiv hvězdy: efektní dekorace interiérů

V kolekci e-shopu Myloview naleznete nástěnné ozdoby, které úspěšně využijete k dekoraci domu během svátků vánočních. Tyto akcenty vytvoří v jídelně a obývacím pokoji báječnou atmosféru. K výzdobě interiérů můžete sáhnout po obraze hvězda představující křišťálový obrazec nebo hvězdnou kompozici v okázalé koloristické paletě. Mezi různorodými vzory můžeme vyzdvihnout také charakteristickou Betlémskou hvězdu – tento nástěnný prvek se stane překrásnou ozdobou místnosti. Abstraktní, trošku surrealistická nástěnná dekorace bude ideální i během ostatních dní v roce – zajistí Vašemu obývacímu pokoji sofistikovaný vzhled a fantastické vyznění. Obraz hvězdná noc vnese do Vašeho domu závan tajemství a harmonie. Černobílá grafika může být využita k ozdobení pokojů zařízených ve skandinávské koloristice, zatímco ornamentová hvězdná kompozice se skvěle hodí do elegantních interiérů zařízených v eklektickém stylu nebo ve stylistice glamour.

Obraz hvězdná noc v dětské ložnici

Subtilní kompozice v delikátní koloristice najdou své využití v dětských pokojících. Hvězdné akcenty můžeme výborně komponovat s měkkými látkami, plyšovými doplňky a světlými barvami. Pastelová nástěnná dekorace vnese do ložnice krásu, sladkost a radost – naprosto báječně vypadá ve spojení s růžovou, fialovou a bílou barvou i s tlumenými odstíny blankytu. Obraz hvězdy zajistí interiéru pohádkovější vzhled.

Nástěnná ozdoba zobrazující růžovou hvězdičku na bílém pozadí bude krásně vypadat ve spojení s krajkou, bílým povlečením a závěsy z jemného materiálu. Obraz hvězdy bude skvěle působit v pokojíčku nemluvněte i v dívčí ložnici. Tento nástěnný prvek můžete pověsit nad postýlku nebo nad komůdku – stane se rozkošnou a radostnou ozdobou běleného vybavení.

Motiv hvězd je velmi pestrý. Můžeme vybírat mezi realistickými fotografiemi vesmíru a abstraktními interpretacemi hvězd v mnoha barvách. To na Vás záleží, jaký obraz s hvězdami se objeví ve Vašem bytě. Vyberte si ten nejzajímavější vzor a těšte se z efektní ozdoby interiéru!