Plakáty podle kategorie - Ilustrace • Plakáty na zeď

Kdybychom měli ukázat mezi současným trendy v designu deset takových, které nás těší nejvíc, rozhodně byste v první desítce našli renesanci ilustrací – knižních, ale nejen těch. Máme velikou radost, že netypické, autorské grafiky, jsou čím dál populárnější! Sami máme v katalogu autorské plakáty ilustrace vytvořené umělci a umělkyněmi, kteří a které s námi spolupracují. Takové – jediné svého druhu – grafiky se stanou ideální ozdobou moderního interiéru... Interiéru, který si zaslouží něco víc, než obyčejný plakát koupený v hypermarketu zaměřeném na zařizování interiérů. Projekt dekorací můžeme individuálně přizpůsobit interiéru a vytvořit tak fantastickou, zcela výjimečnou kompozici. Můžete mít dokonce i svůj vlastní autorský plakát: Váš vlastní projekt pro Vás vytiskneme a zarámujeme, čímž proměníme Vaše fotky, obrázky a cokoliv jenom budete chtít na skutečné umělecké dílo!

Plakát botanická ilustrace

Plakát botanická ilustrace

Rostlinná ilustrace vnese do interiéru energické barvy a stane se centrální dekorací pokoje.
Plakát ilustrace Toskánska

Plakát ilustrace Toskánska

Jestli stejně jako my milujete italské krajinky, pak se rozhodněte pro takový motiv u sebe doma! Výhled na Toskánsko skvěle vynikne na světlé zdi.
228 plakátů
Plakát japonské ryby

Plakát japonské ryby

Plakát s barevnou ilustrací nemusí viset na zdi, můžete ho opřít o zeď, nebo ho postavit na nějaký nábytek.
Plakát horská krajina

Plakát horská krajina

Horská krajina je výjimečně univerzální dekorací, která se hodí v podstatě téměř do každého interiéru.
Plakát ilustrace se zajícem

Plakát ilustrace se zajícem

Rozkošná ilustrace s pastelovým zajícem se stane ideální ozdobou pokoje malého snílka.
Plakát rostlinná kompozice

Plakát rostlinná kompozice

Rostlinná ilustrace se zeleným avokádem je skvělou volbou do kuchyně nebo jídelny! Zeleň se krásně doplňuje se dřevem.
Plakát malá zebra

Plakát malá zebra

Ilustrace se sladkým zvířátkem se perfektně hodí do pokoje malého dítěte. Zebru můžeme nechat vyniknout na světlé zdi.
Plakát ilustrace slunečnice

Plakát ilustrace slunečnice

Pokud chcete stylově ozdobit psací stůl, pak se rozhodněte pro minimalistický plakát a dopřejte mu elegantní rám.
Černobílá ilustrace kočky

Černobílá ilustrace kočky

Černobílá podobizna kočky se může stát báječnou ozdobou mezi světlými doplňky a nábytkem.
Plakát s tajemnou krajinou

Plakát s tajemnou krajinou

Jste fanoušek fantasy? Monochromatická ilustrace s tajemnou krajinou se stane fantastickou dekorací Vašeho obývacího pokoje.
Plakát dětská ilustrace

Plakát dětská ilustrace

Zvířecí ilustrace se hodí v podstatě do každé aranžace dětského pokoje.
Barevný plakát s budovami

Barevný plakát s budovami

Zarámovaný plakát nemusí být pověšený na zdi. Můžete ho opřít o nějaký nábytek nebo postavit na regál.

 

Od knih do zdí: plakáty ilustrace a módní aranžace interiéru

Autorské plakáty jsou prostě výjimečné: kousek skutečného umění dostupný pro každého z nás! Plakáty s ilustracemi vytvořené více či méně známými umělci je také skvělým módním doplňkem, který se hodí do každého bytu, i jedna z nejlepších možností vyjádření vlastního vkusu. Jsme si jisti, že plakáty ilustrace se nejednou ukážou skvělým výchozím bodem pro zajímavou debatu s návštěvou. Plakáty inspirované autorskými grafikami mohou být tak různé, jak rozmanité jsou individuální styly jejich tvůrců. Je však jedna věc, kterou mají společnou: když je pověsíte na zeď, způsobí, že se Váš byt – nebo libovolný jiný interiér, který se jimi rozhodnete vyzdobit – okamžitě stane módnějším a stylovějším. Chcete poznat naše způsoby, jak plakáty ilustrace použít k vytvoření aranžace, která bude zcela jedinečná? Rozhodně se seznamte s naším rádcem, který jsme pro Vás připravili! 

Skandinávské plakáty ilustracevmoderním interiéru

Ačkoliv se domníváme, že se autorské plakáty hodí v podstatě do každého stylu, tak s námi jistě budete souhlasit, když řekneme, že ve skandinávském stylu je něco, co způsobuje, že do něj můžeme zakomponovat ilustrace obzvlášť dobře. Těžko říct, která z jeho vlastností způsobuje, že právě toto spojení působí tak samozřejmým dojmem. Možná jde o výjimečné propojení modernity a útulnosti, které je tak charakteristické pro skandinávské interiéry? Možná o zamilování do nepříliš početných, za to však velmi výrazných a originálních dekorací – právě přesně takových, jako jsou plakáty ilustrace? A možná je klíč k vyřešení této záhady prostě v tom, že skandinávský styl – tak jako žádný jiný – zbožňuje bílé zdi, na jejichž pozadí vypadá zkrátka každý plakát naprosto fantasticky... Jedno je jisté: do takového interiéru se perfektně hodí autorský plakát. Ilustrátor nebo ilustrátorka, autoři plakátu, by jistě byli nadšeni, kdyby mohli vidět své dílo v tak báječném prostředí!

Originálníplakáty ilustrace jako individuální dekorace

Neexistuje nic osobnějšího a individuálnějšího než plakát, který si sami navrhneme. Jen si to představte: je to dekorace, kterou nemá absolutně nikdo – pouze Vy (nebo, samozřejmě, lidé, které se takovým autorským vzorem rozhodnete obdarovat)! Plakáty ilustrace můžetepřipravit na základě libovolné grafiky, ke které vlastníte autorská práva, nebo kterése autorská práva netýkají.

  • Plakát může tedy být připraven na základě Vaší oblíbené fotografie z prázdnin (nebo dokonce koláže fotografií!), Vámi samostatně vytvořené grafiky, obrázku Vašeho dítěte... Možnosti jsou zde téměř neomezené.

  • Prostá možnost, jak vytvořit autorský plakát – takový, který dovede připravit dokonce i člověk, jemuž chybí jakékoliv umělecké předpoklady – je typografický plakát. Můžete ho připravit velmi jednoduše v některém z bezplatných grafických programů (nebo dokonce i pomocí některého z populárních internetových nástrojů: nemusíte dokonce ani stahovat takový program do svého počítače!) kde vytvoříte obrázek s textem: Vaším životním mottem, oblíbeným citátem z knížky nebo filmu, příslovím či pořekadlem... Krásný font na jednobarevném pozadí bude vždy vypadat velmi dobře – a Vy pocítíte satisfakci, že jste vytvořili skutečně zcela unikátní ozdobu!

Samozřejmě musí být taková kompozice doplněná pečlivě vybraným rámem: barva rámu by se měla hodit ke koloristice samotné dekorace, zároveň by měla být v harmonii s paletou barev interiéru, v němž by měla tato ozdoba nalézt své místo. Plakát tohoto typu (ilustrátor, který ho vytvořil – tzn. Vy! – může být dokonce podepsaný v rohu) je také ideálním nápadem na dárek, a to k jakékoliv příležitosti: zároveň jak pro rodinu, tak i pro přátele, kolegy z práce a další naše blízké.