Obrazy podle kategorie - Lodě

Malebné krajinky na obraze s lodí budou efektně působit v námořnicky zařízených interiérech – dokonale se hodí také k dekorování klasických obývacích pokojů a romanticky zařízených ložnic. Kouzelná scenérie s mořem a plavidlem vnese do místnosti závan nostalgie, sentimentality a tajemství. V naší kolekci naleznete obraz loď na moři v různorodých provedeních – od nástěnných dekorací, imitujících olejomalby – po fotografie či triptychy se specifickou atmosférou. Díky tomu snadno vyberete nejvhodnější ozdobu do interiéru, který zařizujete. Tlumené krajinomalby se stanou krásnou ozdobou elegantních obývacích pokojů, zatímco pastelové kompozice zajistí interiérům subtilní vzhled. Obrazy lodí na pozadí zapadajícího slunce propůjčí místnosti snílkovský charakter. 

Obraz jachta v přístavu

Obraz jachta v přístavu

Obrazy s námořnickou tématikou – to jsou výjimečné nástěnné dekorace, které můžeme využít v klasickém interiéru.
Obraz plachetnice na vodě

Obraz plachetnice na vodě

Imprese v obývacím pokoji: akvarel bude působit báječně v hlavní roli dekorace místnosti. Mořská paleta barev doplní elegantní interiér.
53 obrazů
Obraz krajina s lodí

Obraz krajina s lodí

Námořnický obraz může najít své místo na zdi v koupelně, která bude díky takové ozdobě působit velmi efektně.
Obraz rybářské lodě

Obraz rybářské lodě

Obraz, který vypadá téměř jako pohlednice z prázdnin: přímořská krajina je univerzální téma, které můžeme vnést jak do obývacího pokoje, tak i do předsíně.
Obraz loď na jezeře

Obraz loď na jezeře

Skandinávská mořská krajina: obraz s námořnickým motivem je originální dárek pro naše blízké.
Obraz loď v mlze

Obraz loď v mlze

Diptych pověšený na zdi v ložnici zpestří surovou stylizaci. Delikátní barvy akvarelu nezastíní celek.
Obraz loď na moři

Obraz loď na moři

Černobílá krajinka nabízí způsob, jak dodat dynamiku do monochromatické aranžace interiéru.
Obraz tajemné lodě

Obraz tajemné lodě

Další akvarel – tentokrát tlumenější a tajemný. Tento diptych pověsme do úzké chodby.
Obraz lodě v Barceloně

Obraz lodě v Barceloně

Idylická krajinka ve formě nástěnného obrazu doplní eklektický interiér a vnese do něj vzpomínky na léto!
Obraz odplouvající loď

Obraz odplouvající loď

V ložnici zařízené ve stylu minimal vsaďme na klasické dekorace – obraz ve dvou částech bude působit dokonale.
Obraz loď do obývacího pokoje

Obraz loď do obývacího pokoje

Plachetnice plující po klidném moři je univerzálním dekoračním motivem, který můžeme využít téměř v každém interiéru – nejen doma!
Obraz západ slunce nad jezerem

Obraz západ slunce nad jezerem

Krajinomalba se zapadajícím sluncem je jedním z našich oblíbených grafických témat. Obraz krásně působí na pozadí surové zdi.

 

Obrazy lodí v klasických interiérech

Okouzlující krajinky vytvoří v místnosti výjimečnou atmosféru. Nástěnné dekorace s plavidlem na pozadí vody, blankytného nebe a slunce zajistí Vaší ložnici půvabný vzhled. Sluneční barvy rozjasní interiér – vnesou do něj kapku léta. Obraz loď na moři bude dobře působit v tradičně zařízené místnosti – zvýrazní kouzlo dřevěného nábytku, proutěných prvků a ratanových doplňků. V takové ložnici by neměly chybět stylové akcenty – slamák, květiny ve váze či pastelové látky.

Nostalgie a romantika v ložnici

Nostalgická scenérie na nástěnných dekoracích, která nám připomene olejomalby lodí, se stane krásnou ozdobou romanticky zařízených místností. Tato nástěnná dekorace zvýrazní krásu jemných látek, skleněných svícnů a subtilních doplňků.

Obrazy lodí se západem slunce vnesou do místnosti nostalgickou atmosféru. Mezi romantickými zobrazeními tajemných plavidel naleznete také ozdoby imitující akvarely – krajinky s loďkami v příjemné koloristické paletě dodají interiéru venkovské a snílkovské vyznění.

Mořská krajina v námořnickém obývacím pokoji

Mořské krajiny zvýrazní námořnickou stylistiku interiéru. Použijete-li kouzelnou krajinu s lodí, úspěšně oživíte aranžaci a dodáte ji výrazný charakter. Tato nástěnná dekorace bude skvěle působit v kompozici s proužky, běleným dřevem a koloristickou paletou, které dominuje bílá, blankytná nebo tmavě modrá. Obrazy lodí zvýrazní kouzlo stylových doplňků – láhví s mušlemi, hodin ve tvaru kotvy či pruhovaného potahu na proutěném křesle.

V námořnicky zařízeném obývacím pokoji úspěšně využijete stylovou truhlu s osobními poklady, tmavě modré závěsy i dekorace ve tvaru lodí. Mezi našimi vzory naleznete krajiny s loďmi v tlumené blankytné koloristice – krajinka zvýrazní paletu barev, která dominuje obývacímu pokoji, a propůjčí místnosti atraktivnější vzhled. Romantické scenérie se západem slunce se stane dokonalou ozdobou lehkých záclon, lampiónů a svící – pastelové barvy propůjčí aranžaci subtilnost.

Obrazy lodí v rustikálních aranžacích

Nástěnné dekorace s mořskými krajinkami zobrazujícími loď na pozadí blankytu nebe a vody se skvěle hodí do interiérů, které v nás asociují rustikální aranžace lidových domků. Malebná krajinka báječně doplní místnosti, jejichž základem je dřevo, cihly a výrazné vzory, které čerpají ze světa přírody a geometrie. Je možné takový obraz v kuchyni? Obrazy lodí zvýrazní krásu pohodové aranžace. Mořská scenérie se stane krásným pozadím pro dřevěné vyřezávané komody, proutěné koše s bylinkami a hliněné nádobí. V rustikálně zařízené kuchyni doporučujeme využít krajkové látky, kostkované ubrusy a keramické nádoby na koření – ve spojení s krásnou krajinou vytvoří v interiéru teplou, venkovskou atmosféru. Nástěnné dekorace připomínající olejomalby budou efektní ozdobou místnosti, ve které je cihlová zeď a dřevěné obložení. Kapku fantazie interiéru dodáte, když k výzdobě použijete obrazy lodí.