Fototapety podle kategorie - Orchidej

Hledáte dekoraci, která nadchne svými barvami a tvary? Zároveň výjimečný a nadčasový motiv? Něco, co se hodí  do každého interiéru? Pokud ano, pak se Vaše hledání dočkalo šťastného konce:  fototapeta orchidej nabízí vše, co potřebujete! Vyberete-li si vhodný vzor fototapety orchideje můžete vyzdobit každý interiér, a to jak soukromý, tak i firemní – některé motivy, takové jak fototapeta 3D orchidea nejen že ozdobí Váš interiér, ale také ho vizuálně zvětší! Zaujalo Vás to? Pak čtěte dále: máme pro Vás několik variant, jakým způsobem můžete využít tyto nádherné květinové vzory k ozdobení rozmanitých interiérů! 

58 fototapet

 

Nejen pro lovce rostlin: fototapeta orchidej

Čeleď vstavačovitých – Orchidaceae - je jednou z nejrozšířenějších a nejpočetnějších čeledí rostlin na světě. V historii zřejmě neexistuje rostlina, která by probouzela více emocí: kdysi přeci dokonce existovali i skuteční lovci orchidejí, kteří se profesionálně zabývali hledáním nových druhů těchto nádherných květin a jejich dovozem do Evropy, kde už na ně netrpělivě čekali zahradničtí a botaničtí nadšenci, kteří hltali každou novinku. Jaké štěstí, že v dnešní době už není třeba orchideje lovit: fototapetu orchidej má na dosah ruky každý, kdo si jí chce ozdobit byt!

Můžeme směle říct, že neexistuje taková barva, kterou bychom nenašli mezi orchidejemi: nalezneme zde sněhobílé plátky, ale také pro květy netypické zelené, a dokonce i téměř černé. Tvarů je, jestli je to vůbec možné, ještě více: některé orchideje vypadají jako obyčejné běžné květiny, zatímco jiné k zbláznění připomínají včely nebo nevelké ptáky, někdy dokonce vypadají jako maličké tanečnice v krajkových sukních... A proto jsme si jisti, že bez ohledu na to, jakou paletu barev a jaký charakter má interiér, který mají ozdobit fototapety orchidea, najdete zde to pravé! A abyste se neztratili v tom bohatství vzorů, připravili jsme pro Vás několik dekoračních variant.

Triumf minimalismu: fototapeta bílá orchidej

Bílé květiny jsou nejen nejvíce klasické, ale jsou také ze všech nejelegantnější – a orchideje zde nejsou žádnou výjimkou. Fototapeta s fotografií bílé orchideje patří k nejpopulárnějším vzorům orchidejí. Není těžké si domyslet proč: hodí se totiž do každého interiéru a do každého vnáší závan rafinovanosti! Bez ohledu na to, zda hledáte orchidej k vyzdobení kuchyně nebo kadeřnického salónu, fototapeta orchidea bude vždy vhodná. Jestliže si tedy nejste jisti, jaký vzor vybrat, tak s tímhle nemůžete šlápnout vedle!

Fototapeta orchidej jako dekorace firemních interiérů

Je spousta podniků, které nabízejí různé služby a kterým velmi pomohla dekorace fototapeta orchidej. Je snadné si ji představit jako prvek aranžace elegantní restaurace (tady máme další interiér, ve kterém budou bílé orchideje vypadat zkrátka nádherně!), luxusní kosmetického salónu či moderní kavárny zařízené v minimalistickém stylu. Naše fototapety jsou vhodnou volbou do obchodnických interiérů, protože je vytváříme s myšlenkou na zajištění jejich maximální trvanlivosti a odolnosti vůči škodlivým vlivům: tyto vlastnosti jim zajišťuje nejen inovativní technologie latexového tisku, kterou využíváme k vytváření potisků, ale také pečlivě vybírané materiály podloží, které jsou vždy té nejvyšší kvality. Díky tomu si každá naše tapeta bez problému poradí dokonce i v takových interiérech, kde je neustálý provoz! Hledáte něco skutečně výjimečného? Spojení fototapeta + orchidej stoprocentně udělá dojem na všechny Vaše hosty či klienty!

Velké květiny, velký interiér: fototapeta 3D orchidea

Toužíte po tom, abyste opticky zvětšily svůj interiér? Fototapeta orchidea Vám zajistí přesně takový výsledek! Díky trojrozměrnému efektu bude zeď, na niž umístíte dekoraci, vypadat trošku vzdálenější, než je ve skutečnosti, díky čemuž se takto dekorované prostory stanou mírně "větší", alespoň jakoby – což však ale úplně postačí!

S chutí: fototapeta do kuchyně orchideje

Víte, jaká je nejslavnější orchidea na světě? Ne, není to žádný hit květinářství! Máte s ním – nebo s jeho chemickým bratrancem – co do činění v podstatě každý den. A pravděpodobně o tom nemáte ani zdání: je to totiž vanilka! Má překvapivě dekorativní žluté květy. Můžete si jejich podobiznou, samozřejmě také s charakteristickými tyčinkami, ozdobit svoji kuchyň. Je to ideální nápad na subtilní dekoraci, která jakoby mimochodem ukáže, jak moc máte rádi sladké! Vanilkový vzor působí dobře také, jak jinak, v cukrárnách, pekárnách nebo kavárnách.