Fototapety podle interiérů - Koupelna

Díky moderním technologiím výroby a odolným materiálům, fototapety do koupelny nejsou pouze stylovým, ale také praktickým a odolným dekoračním prvkem. Malebné přímořské krajinky, pestrobarevné květiny nebo abstraktní 3D kompozice mohou už zdobit interiér nejen Vaší ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Tapety do koupelny jsou laminované a chrání tisk před vlhkostí a ztrátou výrazných barev, díky čemuž se můžete z unikátní dekorace, aniž byste se museli obávat rizika jejího poškození. Fototapety do koupelny 3D nabízejí nejen snadnou možnost, jak zpestřit monotónní zařízení. Je to také nejsnazší způsob, jak opticky zvětšit nevelkou metráž. Fototapeta může být s různými vzory, o čemž se přesvědčíte při čtení krátkého textu na konci stránky!
Fototapeta do koupelny kámen

Fototapeta do koupelny kámen

Jestliže chcete do svého interiéru vnést syrový styl, vyberte si fototapetu, která tak věrně imituje texturu kamenů, že neuvěříte, že nejsou skutečné.
Fototapeta do koupelny listí

Fototapeta do koupelny listí

Při zařizování koupelny sáhněte po motivu inspirovaném přírodou – fototapeta s listím je trefou do černého!
71 fototapet
Fototapeta do koupelny minimalistická

Fototapeta do koupelny minimalistická

Všem milovníkům minimalistických, tlumených interiérů, doporučujeme jemný vzor květu lotosu a kamení.
Fototapeta do koupelny ornament

Fototapeta do koupelny ornament

Jestli máte chuť na výrazný, silný dekorační prvek kolem vany, vyberte si ozdobnou fototapetu do koupelny s ornamentem.
Fototapeta koupelnová květiny

Fototapeta koupelnová květiny

Květiny jsou univerzálním vzorem, který bude fantasticky vypadat na fototapetě do koupelny.
Fototapeta turecká sauna

Fototapeta turecká sauna

Chcete do své koupelny vnést atmosféru turecké sauny? Není nic snazšího! Stačí použít fototapetu.
Vzorovaná fototapeta do koupelny

Vzorovaná fototapeta do koupelny

Výrazné vzory na fototapetě se skvěle hodí do koupelen zařízených prostým, minimalistickým stylem.
Abstraktní fototapeta do koupelny

Abstraktní fototapeta do koupelny

Pro ty z vás, kteří nejste fanoušky realistických dekorací, jsme připravili fototapety v trochu abstraktnějších vzorech.
Barevná fototapeta do koupelny

Barevná fototapeta do koupelny

Nenávidíte nudné stěny? Vyberte si barevnou mozaiku na fototapetě do koupelny a těšte se barvami!
Fototapeta do koupelny desky

Fototapeta do koupelny desky

Fototapeta s texturou desek vnese do koupelny rustikální atmosféru.

 


Moře inspirací, čili vodní fototapety do koupelny

Koupelna je nejlepším místem, kde můžeme využít na tisíc všemožných způsobů mořské a vodní inspirace. Tapety do koupelny jsou laminované a chrání tisk, díky čemuž se nemusíme obávat, že vlhkost, která panuje v místnosti, zničí naši dekoraci. Bez ohledu na to, zda disponujete prostornou, nebo spíše komorní koupelnou, tapety s motivem vody budou báječnou ozdobou.

Fototapeta do koupelny voda

Tapeta do koupelny s mořem, zobrazující hladkou vodní hladinu nebo vzbouřené, zpěněné vlny se stane fantastickým doplněním zařízení koupelny. V závislosti na barvě, která v ní dominuje, mořské fototapety mohou zobrazovat zlatou pláž koupající se ve slunečním světle, růžovo-červený západ slunce nebo noční pohled na klidné moře, ve kterém se odráží tvář měsíce.

Dokonalým nápadem jsou také fototapety do koupelny ve 3D provedení, které zobrazují pohled na horské potoky. Krystalicky čistá voda a sytě zelený mech vytvářejí dech beroucí koloristické spojení, které se skvěle hodí jak do moderní, tak i do klasické koupelny. Pro případ vysoké, ale úzké stěny se báječně hodí fototapeta zobrazující horský vodopád.

Milovníci minimalistických a méně doslovných dekorací mohou sáhnout po laminovaných fototapetách do koupelny zobrazujících zkondenzovanou vodní páru, která se usadila na skleněné desce. Naopak fototapeta, která zobrazuje ve velkém přiblížení kapku padající do vody, nabízí skvělý způsob, jak opticky zvětšit prostory. Makrofotografie s 3D efektem vytvoří pocit hloubky a způsobí, že se koupelna bude zdát větší, než ve skutečnosti je.

Praktická a elegantní fototapeta do koupelny na skle

Z bohaté nabídky vzorů, můžeme doporučit tapetu do koupelny zobrazující přírodu a rostliny v živých, energických barvách - bude vypadat naprosto báječně! Syté, zelené listy s kapkami vody, růžové lilie na klidné hladině jezera nebo bambusový les rostoucí nad břehem řeky - to je pouze několik možností z široké nabídky našeho obchodu. Fototapeta do koupelny na skle je charakteristická jednou základní předností - můžeme ji umístit v místě, kde hrozí bezprostřední kontakt s vodou bez obav, že panující vlhkost či kapky zničí náš tisk. Díky tomu fototapeta zobrazující orosené okvětní plátky květin nebo mořskou tůni může najít své místo na stěně u vany nebo sprchovém koutu, díky čemuž motiv vody na tapetě bude vypadat ještě realističtěji.

Vzor 3D - nejlepší fototapeta do malé koupelny

Přestože se rostlinné a mořské motivy dokonale hodí do koupelny, v takové místnosti se můžeme pokusit i o trochu originálnější a odvážnější řešení. Moderní, minimalisticky zařízený interiér je skvělým prostorem, do kterého můžeme umístit fototapety do koupelny zobrazující ženskou postavu za skleněnou deskou. Delikátně nakreslená postava se stane subtilní, ale charakteristickou dekorací, která promění obyčejnou, banální koupelnu v místnost "s drápy". Podobného efektu dosáhneme, když si vybereme fototapety se zobrazením žen cvičících jógu na břehu moře. Umělecké, černobílé fototapety budou stylovou a nadčasovou dekorací, která se trefí do vkusu nejenom milovníkům jógy. Fototapety do koupelny 3D, které vytvářejí pocit dodatečné hloubky, nabízejí skvělý způsob jak opticky zvětšit prostory.

Minimalistické tapety do koupelny

Černobílá fototapeta je dokonalým řešením do nevelké, moderně zařízené místnosti. Geometrické kompozice 3D, svislé nebo vodorovné proužky nebo klasická šachovnice - to jsou minimalistické vzory nadčasové krásy, které nikdy nevyjdou z módy. Fototapety ve výše zmíněné stylistice Vám zaručí, že interiér, který s nimi zaaranžujete, bude Vaše oči těšit po dlouhá, dlouhá léta. Rychlé a snadné řešení Vám zajistí spektakulární efekt bez nutnosti namáhavého pokládání obkladaček.

 

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandule nám na mysl přináší Provence a spolu s ní slunce, přírodu a kouzlo aromatických bylinek. Nepřekvapí tedy, že provensálský styl zařizování interiérů se odedávna těší velikému zájmu – spojuje v sobě francouzskou nádhera a romantismus. Místnosti, ve kterých využijete motivu levandule, získají kouzelný vzhled a výjimečnou atmosféru, charakteristickou pro jižní Francii.