Obrazy podle kategorie - Větrné mlýny

Obraz větrný mlýn, představující malebnou krajinku, bude dokonale vypadat interiérech inspirovaných světem přírody – tento barevný prvek se stane krásnou ozdobou rustikálních a tradičně zařízených obývacích pokojů. Tato nástěnná dekorace vytvoří v místnosti výjimečnou atmosféru a propůjčí jí venkovské, lehce pohádkové vyznění. Obrazy s větrnými mlýny úspěšně využijete také v interiérech, jejichž základem jsou prvky ve stylistice vintage – vyřezávaný dřevěný nábytek, květinové vzory a sentimentální drobnůstky. Tento akcent zajistí aranžaci výrazný charakter. Obrazy s větrnými mlýny vnesou do Vašeho obývacího pokoje závan nostalgie, kouzlo a krásu přírody – stanou se také radostným odpočinkem od velkoměstské scenérie za oknem.

41 obrazů

 

Obraz větrný mlýn: krása přírody a nostalgie

Malebné krajinky s překrásnými větrnými mlýny v hlavní roli, budou báječně působit v interiérech, v nichž vládnou harmonie a fantazie. Místnost tímto způsobem získá umělecké vyznění a subtilní vzhled. Obrazy s větrnými mlýny v delikátní pastelové koloristice můžeme skvěle zakomponovat do pokojů s bílým vyřezávaným zařízením, sklem a keramikou. Nástěnné dekorace v odstínech růžové, fialové a blankytné úspěšně vyniknout v duetu s krajkou.

Obrazy s větrnými mlýny způsobí, že interiéry získají na eleganci a snílkovské atmosféře. Subtilní, nostalgické krajinky můžete použít jako ozdoby ložnice – krajinomalby zvýrazní krásu romantických akcentů a fantastických prvků – noční lampičky s překrásným stínidlem, keramických svícnů a váz s živými květinami.

  • Obrazy větrné mlýny, které připomínají olejomalby na plátně, budou báječně působit v interiéru, ve kterém převažují květinové vzory a proutěné doplňky.

Motiv větrných mlýnů v interiérech inspirovaných přírodou

Překrásné nástěnné dekorace s holandskými větrnými mlýny u vody naleznou své místo v interiérech zařízených ve shodě s přírodním stylem. Obrazy větrné mlýny v blankytně zemité koloristické paletě úspěšně využijete v místnostech, ve kterých převažuje dřevěný nábytek a ratanové rohože. Nástěnné dekorace s venkovským motivem budou skvěle působit v obývacích pokojích, jejichž základem jsou přírodní materiály různého typu, například pískovec a dřevo. Obraz větrný mlýn ukazující tuto budovu mezi barevnými tulipány můžeme esteticky zakomponovat do sestavy barevných prvků, cihel a skla. Tento nástěnný prvek vnese do místnosti radost, nádech venkova a krásu přírody.

Sluneční koloristika oteplí interiér, zatímco zeleň ji oživí. V kolekci našeho e-shopu naleznete také obraz větrný mlýn od Rembrandta – malebná krajinka bude obývacímu pokoji krásnou ozdobou. Tato nástěnná dekorace se stane dokonalým pozadím pro dřevěnou komodu a koženou pohovku. Obraz větrný mlýn bude skvěle působit ve spojení se světlou podlahou a zemitými barvami aranžace.

Obraz větrný mlýn v rustikální aranžaci

Nástěnné dekorace s větrnými mlýny zvýrazní charakter a styl interiérů zařízených rustikálně. Venkovská krajina s dřevěnou budovou a barevnými květinami v pozadí způsobí, že místnost získá venkovský vzhled a nádhernou ozdobu. Obrazy větrné mlýny naleznete v pestrých koloristikách – zároveň ve formě, která imituje akvarel, stejně jako i ve fotografickém provedení, což Vám umožní dokonalý výběr tak, abyste krajinu mohli komponovat s klíčovými elementy aranžace. Venkovská scenérie v jarní paletě barev se dokonale hodí do obývacích pokojů, v nichž jsou použity radostné barvy od žluté a zelené po blankyt a tyrkys.

Fotografie v odstínu sépie bude skvěle vypadat ve spojení s tmavým dřevem, hlínou a proutím – stane se také efektním pozadím pro stylizovanou, krémovou pohovku s taburety. Obraz větrný mlýn od Rembrandta vytvoří v jídelně výjimečnou atmosféru. Zvýrazní krásu prvků inspirovaných přírodou: rostlinných vzorů, proutěných doplňků, ratanových ozdob. Nástěnné dekorace imitující olejomalby na plátně dodají ložnici elegantní vzhled – vnesou do ní lehkost a subtilnost.