-45%   AKCE

Podle interiérů

Podle kategorie

Obraz na zdi: od dekorací králů pomoderní obrazy na plátně

Obraz červená abstrakce

V dávných dobách si králové a jiní šlechtici u dvorních umělců speciálně objednávali dechberoucí díla – portréty, krajiny či zátiší. Taková zakázka bývala extrémně nákladná, zatímco finální efekt nebylo snadné odhadnout. V dnešní době je nádherný obraz na plátně dostupný každému, za rozumnou cenu, a výběr vzorů je přitom doslovazávratný. Bez ohledu na to, zda hledáteozdobu do moderního, či tradičního interiéru, do obývacího pokoje, ložnice či kuchyně, v našem obchodě najdete přesně takové dekorace, po jakých toužíte. Kde jsme vzali tu jistotu? Široká nabídka zobrazení, které jsme vybrali z tisícovek vzorů, zajistí, že u nás naleznete krásné obrazy na zeď, které jsou nejen stylové, ale také univerzální a jediné svého druhu!

Veliké obrazy na zeď- moderní dekorace nabízející zajímavé možnosti

Mohlo by se zdát, že obrazy na zeď do obývacího pokoje či ložnice jsou pouze nevelkým doplňkem do aranžace. Chceme Vám však ukázat, že s jejich pomocí můžete změnit svůj interiér o 180 stupňů! Všechno totiž záleží na tom, jakou velikost a jaký vzor si vyberete. Moderní  trojrozměrný obraz na zdi - představující na příklad překvapivé optické klamy - se fantasticky hodí do minimalisticky zařízeného obývacího pokoje. Jestli si ceníte střídmosti, a Vaší životní zásadou je „méně znamená více”, rozhodněte se pro jeden výrazný dekoratérský akcent. V této roli skvěle vyniknou veliké nástěnné obrazy představující originální, ultramoderní architekturu. Vyberte si jeden vzor, který se Vám nejvíce trefil do vkusu a rozhodněte se pro tisk ve velkém formátu. Díky tomu bude Vámi vybranýobraz na plátně přitahovat celou pozornost a bude hrát první housle v rámci celé aranžace interiéru. Dokonalou volbou je také druhý dekoratérský trend, který říká „čím více, tím lépe”. V prostorném pokoji vsaďte na dva, tři nebo čtyřiobrazy na zdi, ze kterých vytvoříte kompaktní kompozici spojenou jedním tématem. Vyberte si krajiny, květiny, automobilové veterány nebo obrazy 3D futuristického charakteru a a vytvořte vlastní projekt aranžace, která bude jediná svého druhu. Rychle se přesvědčíte, jak obří potenciál mají prostorové obrazy na zeď. Moderní vzory jsou schopny proměnit vnímání nejbližšího okolí tak jako žádné jiné!

Obraz mapa New Yorku

Univerzální nástěnné obrazy - obrazy na plátně do každého interiéru!

Jednou ze základních předností, které jsou charakteristické pro moderní obrazy na plátně, je jejich mobilita. Bez vážnějších zásahů do struktury zdi je můžete věšet, sundávat či přemisťovat na zcela nová místa. Pokud se rozhodnete pro univerzální a nadčasovývzor, obraz na zdiložnice může stejně dobře vypadat takév obývacím pokoji nebo v kuchyni. Domníváme se totiž, že neexistují žádná přísná pravidla týkající se aranžací jednotlivých místností v domě. Počítá se především originalita, kreativita a Vaše spokojenost. A proto, pokud hledáte zajímavé nápady na vyzdobení ložnice, nemusíte se inspirovat pouze ustálenými schématy, které jsou založeny na delikátních, romantických motivech. Obraz na zdi této místnosti může představovat závodní auta, divokou zvěř, etnografické motivy nebo subtilní akty – to Vy rozhodujete o tom, v jakém prostředí se budetecítit nejlépe. Bez ohledu na to, jaké dekoratérské trendy právě panují, mějte na paměti, že to Vy jste projektantem ve vlastním domě a Vám patří poslední slovo.

Obraz na zdi - metamorfóza místnosti běhemokamžiku

Jestli jste neustále ve spěchu, v práci jste zavaleni spoustou povinností a doma na Vás čekají další výzvy, pak pravděpodobně poslední věc, na kterou myslíte, je změna aranžace bytu. Stačí však skutečně nemnoho, abyste diametrálně změnili charakter místnosti. Bez toho, abyste museli odejít z domu, v našem e-shopu si můžete vybrat obrazy do kuchyně, které způsobí, že každé další ráno bude plné optimismu.Jak je to možné? Sáhněte pro plátna na zeď se zajímavými citáty nebo motivačními nápisy, které Vám dodají energii lépe než šálek oblíbeného espressa. A pokud jste skutečným labužníkem, pak obrazy 3D představující chutná jídla budou nejen krásnou dekorací, ale také dokonalou inspirací ke kulinárním experimentům!