Nálepky podle interiérů - Chlapecký pokoj

Kdo tvrdí, že aranžace chlapeckého pokoje musí být nudná a šablonovitá? Využijete-li nálepky na zeď, vytvoříte interiér jedinečný svého typu – a zároveň takový, který nadchne každého kluka! Naše samolepky na zeď pro kluky Vás nadchnou nejen obrovským výběrem vzorů, ale také neobyčejně vysokou kvalitou provedení: při jejich tvoření jsme dbali na to, aby byly tak odolné proti celé řadě vnějších vlivů, jak je to jen možné, díky čemuž máte jistotu, že budou ozdobou, která po dlouhá léta bude vypadat stejně dobře jako v den, kdy byla nalepena. Pročtěte si našeho rádce a seznámíte se s několika zajímavými způsoby, jak využít ozdobu tohoto typu v pokoji mladého muže!

117 nálepek

 

From zero to superhero: vytvořte dokonalý pokoj: nálepky do chlapeckého pokoje

Když se Váš synek stává z nemluvněte větším a větším chlapcem, je nejvyšší čas, abyste mu zařídili jeho první „skutečně klučičí” pokoj. Je to navíc báječná zábava: existuje tolik rozmanitých dekorací, mezi kterými můžete vybírat! Upřímně řečeno, je jich tolik, že někdy se v tom člověk může tak trošku ztratit: jak tedy vybrat ty nejlepší? Jak vybrat takové, aby se hodily do aranžace interiéru? Jak sladit vkus chlapce s vkusem rodičů? Hned se objeví spousta otázek...!

Jestliže se rozhodnete vyzdobit pokoj a využít k tomu samolepky na zeď pro kluky, otevře se před Vámi výjimečně široká paleta možností. Vytvoření interiéru, který je nejen krásný a funkční, ale také zcela unikátní, se náhle ukáže být jednodušší než kdykoliv dřív. Jak to udělat? S našimi instrukcemi to bude snadné – budete se divit, že jste po dekoračních nálepkách nesáhli už dříve!

Využijte samolepky na zeď pro kluky a rozdělte interiér na sféry

Dospělí se mají dobře: v ložnici spí, v obývacím pokoji odpočívají a setkávají se s přáteli, v kanceláři pracují... A děti? Děti mají pouze svůj pokojíček, který jim musí sloužit k učení, zábavě, odpočinku i setkávání s kamarády! Tento problém můžeme vyřešit tak, že pokoj mladého muže rozdělíme na sféry – a žádný způsob nám to neusnadní tak, jako právě když využijeme nástěnné nálepky do klučičího pokoje. Jiný vzor nálepky můžete využít ve „sféře odpočinku” nedaleko postele, jiný ve „školní sféře” blízko psacího stolu a zase další v bezprostředním sousedství herního koutku. Takto použité nálepky nejen že vnesou do interiéru zde velmi žádanou pestrost, ale také zajistí, že interiér bude mnohem funkčnější a že jeho aranžace bude působit méně náhodným dojmem.

Nalepky do pokoje kluka mohou nejen zdobit

Nástěnné nálepky do klučičího pokoje můžete využít i za jiným účelem než jen kvůli dekoraci. No, možná jsme to nepodali úplně nejlépe: můžete si vybrat takový vzor nálepky, který nebude pouze estetický, ale také... vzdělávací! Co máme na mysli? Edukativní nálepky, samozřejmě! Snadno v našem katalogu nalezneš vzory, které distribuují znalosti z nejrůznějších oblastí: jsou zde nálepky ozdobené násobilkou, další s anglickými slovíčky, a dokonce i se vzory geometrických obrazců. Samozřejmě, všechny ozdoby se vzdělávacím obsahem je třeba důkladně přizpůsobit věku dítěte – asi by bylo divné, kdyby měl středoškolák ve svém pokoji tahák s násobilkou...

Nalepky na zeď do chlapeckého pokoje jako prvek tematické aranžace

Těžko bychom v zařizování dětských pokojů našli výraznější trend než využití tematické aranžace, tedy takové, ve které jsou všechny – nebo minimálně většina – dekorace podřízeny jistému, dříve určenému, leit motivu. A jaký to může být motiv? Vaše fantazie by neměla mít žádné hranice – ať je Vám inspirací vše, co má rád a o co se zajímá Váš syn!

Protože jsou naše nálepky do klučičího pokoje dostupné v mnoha tisících vzorech, možností máte obrovské množství: od dinosaurů přes motivy z románů a filmů science fiction až po postavičky z populárních kreslených pohádek, zvířata a spoustu, spoustu dalších. Leit motivem může být v podstatě úplně cokoliv: barva nebo sada barev (blankytný či modrý pokoj je skutečnou klasikou, i když už možná lehce nudná), styl (velké popularitě se dnes těší skandinávský styl), vzor (ještě nedávno byly často užívány trojúhelníky a křížky – kdo ví, co přijde po nich?)... Jako vždy Vás chceme podpořit ve vlastních experimentech! Nezapomínejte, že díky tomu, že naše jsou samolepky na zeď pro kluky tištěny při využití inovativní technologie, jsou naprosto bezzápachové a nevylučují toxické výpary v žádné fázi použití – můžete tak jimi ozdobit dokonce i postel nebo zeď přímo v bezprostřední blízkosti postele Vašeho synka.