Fototapety podle kategorie - New York

Pokud chcete, aby se na Vaší zdi objevil velký a zajímavý motiv s městem, dobrým řešením bude fototapeta New York, která se trefí do vkusu každému milovníkovi velkých metropolí. Prosklené mrakodrapy tyčící se až ke hvězdám, charakteristické žluté taxíky i dechberoucí Brooklynský most – to je jen pár vybraných prvků, které z tohoto města dělají zcela jedinečné místo na zemi. Taková nástěnná dekorace je také skvělou volnou při aranžaci místností filmových fajnšmekrů. New York patří k nejčastěji vybíraným lokalizacím pro natáčení filmů – a režiséři z celého světa se k němu rádi vrací. Fototapeta New York s panoramatem města se hodí také jako stylová dekorace komorního obývacího pokoje, protože nám opticky zvětší interiér.

Fototapeta New York do obývacího pokoje

Fototapeta New York do obývacího pokoje

Fototapeta Broadway v sépii zdůrazní koloristiku interiéru obývacího pokoje a stane se zajímavým pozadím pro dřevěný nábytek.
Romantická fototapeta do ložnice

Romantická fototapeta do ložnice

Pastelové panorama New Yorku se může stát hlavním dekoračním akcentem v ložnici.
89 fototapet
Fototapeta New York v mlze

Fototapeta New York v mlze

Newyorské inspirace na fototapetě v obývacím pokoji zpestří moderní a minimalistickou aranžaci.
Fototapeta Wall Street

Fototapeta Wall Street

Panorama s motivem Wall Street umístěná na zdi v předsíni nebo obývacím pokoji zdůrazní moderní charakter stylizace celého bytu.
Panoramatická fototapeta New York

Panoramatická fototapeta New York

Panoramatická fototapeta s pohledem na New York opticky zvětší obývací pokoj a monochromatické barvy umožní přizpůsobit motiv téměř kamkoliv.
Fototapeta Manhattan Bridge

Fototapeta Manhattan Bridge

Barevné panorama New Yorku se skvěle hodí do stylizace obývacího pokoje. Plná paleta barev nenaruší harmonii interiéru.
Fototapeta New York v retro stylu

Fototapeta New York v retro stylu

Monochromatická ložnice se stane mnohem zajímavější, když se na jedné ze stěn objeví fototapeta velkého města.
Fototapeta Brooklyn Bridge

Fototapeta Brooklyn Bridge

Nástěnná dekorace ve formě fototapety je originální ozdoba elegantního obývacího pokoje. Zvolme panoramatický vzor, který zvětší malý interiér.
Fototapeta New York 3D

Fototapeta New York 3D

Prostorová fototapeta NY se hodí dokonce i do malé ložnice. Taková dekorace bude přitahovat pozornost.
Fototapeta v industriálním stylu

Fototapeta v industriálním stylu

Fototapeta s architekturou New Yorku zvýrazní syrový charakter prostor, např. předsíně nebo obývacího pokoje.
Fototapeta New York do dětského pokoje

Fototapeta New York do dětského pokoje

Fototapeta s motivem velkého města může být skvělou nástěnnou dekorací v pokoji pro mládež.
Fototapeta pohled na Manhattan

Fototapeta pohled na Manhattan

Den co den být na návštěvě na Manhattanu? S fototapetou New Yorku to bude možné!

 

Moderní fototapeta New York, čili město tisíce mrakodrapů

Známý architekt Le Corbusier kdysi řekl: Stokrát jsem si říkal: New York to je katastrofa, a padesátkrát: To je krásná katastrofa. Tato věta nejlépe popisuje výjimečně složitý charakter města, které je pro mnoho lidí symbolem svobody, nových možností a úspěchu. Le Corbusier upozorňoval na novátorskou a úžasnou architekturu – mrakodrapy. Myslel si, že dokonale zrcadlí novou epochu a její neomezené možnosti. Fototapeta New York zobrazující ultramoderní prosklené výškové budovy na pozadí blankytného nebe je dokonalým příkladem toho, co nadchlo slavného architekta před více než 70 lety. Pokud také milujete moderní design a životem pulsující metropole, pak naše nabídka fototapet bude dokonalou dekorací Vašeho obývacího pokoje.

Jak vybrat vhodnou fototapetu do konkrétního interiéru?

Prostorný industriální obývací pokoj nebo loft je ideálním místem pro výraznou dekoraci s výhledem na moderní města. A proto pro Vás máme několik rad na téma: v jakém interiéru vynikne newyorská dekorace. Fototapeta New York bude fantasticky korespondovat s ultramoderním designem a minimalistickým interiérem, ale pojďme se podívat na podrobnosti:

  • Obývací pokoj, ve kterém disponujeme neomítnutou betonovou nebo cihlovou zdí stojí za to ozdobit a sáhnout po fototapetě s představením Sochy Svobody. Její zelená barva, která je výsledkem patinování mědi, bude skvěle vypadat zároveň jak vedle šedé, tak i cihlové barvy zdi.

  • Fototapeta představující ocelovou konstrukci Brooklynského mostu bude skvělou dekorací do typického industriálního interiéru s převahou takových kovových prvků, jako jsou lampy, konstrukce nábytku nebo doplňky ve formě podstavců pod knížky.

  • Monochromatický interiér, ve kterém dominují tmavé barvy, můžeme oživit a rozjasnit pomocí fototapety s motivem Central Parku. Tato oáza přírody vnese našim očím milý zelený akcent a zároveň se stane skvělou protiváhou kovovým prvkům v aranžaci.

Ne každý industriální interiér musí být prostorný. Pokud zařizujete moderní, ale nevelký obývací pokoj, doporučujeme řešení, které opticky zvětší aranžované prostory. Řešení nabízí fototapeta 3d New York. Městské panorama vytvoří dojem dodatečného prostoru, díky čemuž se pokoj bude zdát větší.

Klasický New York fototapeta ve stylu vintage

Pokud jste milovníkem retro stylu a estetiky dávných let, pak nástěnná grafika bude fantasticky vypadat také v klasickém interiéru, kde dominují tlumené barvy jako odstíny hnědé nebo béžové, antikvární nábytek ve stylu Art Deco a drobné dekorační předměty na poličkách. Taková stylistika skvěle působí v obývacím pokoje nebo v jídelně. Výrazný motiv města ve stylu vintage nepotřebuje už žádnou další ozdobu. Sám se stane centrální dekorací pokoje a jen tak mimochodem změní optiku místnosti.

Zařizujeme-li takový interiér, stačí dbát na to, aby fototapeta představovala snímek z dávných času nebo starodávnou fotografii v barvě sépie. Takhle zvolená černobílá fototapeta New York vytvoří harmonický a stylisticky kompaktní celek v klasickém nebo syrovém, minimalistickém interiéru. Nezapomínejme na nebanální retro atmosféru, která se spolu s fototapetou usídlí v našich bytech!

Romantická fototapeta New York v noci – dekorace ložnice

Nádhernou a romantickou atmosféru v ložnici nám zajistí také dekorace s městem – konkrétně pak velkoformátová fototapeta New York ve světle měsíce vypadá naprosto úchvatně! Tmavě modré nebe, rozsvícená světla mrakodrapů a nad nimi letící letadlo způsobí, že se budeme cítit jako hrdinové jednoho z kultovních filmů, který se odehrával právě v tomto městě. Fototapeta New York v noci se hodí nejen do svělých interiérů. Rozzářené město je dokonce i po setmění plné barev, a proto se nemusíme bát, že nám příliš ztmaví ložnici.

Panoramatická fototapeta New York ve Vaší kanceláři

Moderní aranžace kanceláře zajistí, že panorama New Yorku bude fantastickou dekorací. Dbejme nejen na komfortní pracovní podmínky, ale také na příjemný interiér – proto je dobré sáhnout po fototapetě, která bude obsahovat zelené akcenty přírody. Tato barva, díky vlastnostem, které usnadňují odpočinek a relaxaci, nám nejen usnadní zachování harmonie v práci, ale přinese zmírnění napětí unavených očí. Dekorace s výhledem na Central Park bude dokonalou volbou, ale dobře bude působit také fototapeta New York s dech beroucím výhledem z okna. Taková dekorace pokrývající celou zeď způsobí, že se budete cítit jako za oceánem!