Fototapety podle kategorie - New York

Fototapeta New York se trefí do vkusu každého milovníka velkých metropolí. Prosklené mrakodrapy tyčící se do nebe, charakteristické žluté taxíky nebo Brooklynský most - při pohledu na nějž nám docházejí slova. To jsou pouze vybrané prvky, které z tohoto města tvoří fantastické místo - jedinečné svého typu na zemi. Tapeta New York je také vynikajícím aranžačním nápadem v případě milovníků kina. New York patří k nejčastěji vybíraným a nejoblíbenějším lokalizacím pro natáčení filmů, a to platí pro režiséry z celého světa. Fototapeta New York s panoramatem města se hodí také jako stylová dekorace kamerálního obývacího pokoje, protože nám opticky zvětší naše prostory. 

Fototapeta město New York

Fototapeta město New York

Newyorské inspirace na fototapetě v obývacím pokoji zpestří moderní i minimalistickou aranžaci.
Černobílá fototapeta New York

Černobílá fototapeta New York

Černobílé panorama New Yorku skvěle doplní stylizaci ložnice. Monochromatická paleta barev nenaruší harmonii interiéru.
89 fototapet
Fototapeta New York obývacího pokoje

Fototapeta New York obývacího pokoje

Fototapeta s pohledem na New York opticky otevře a zdynamizuje interiér obývacího pokoje.
Fototapeta New York Manhattan

Fototapeta New York Manhattan

Panorama Manhattanu umístěné na zdi v předsíni zdůrazní moderní charakter stylizace celého bytu.
Fototapeta New York most

Fototapeta New York most

Fototapeta Brooklynského mostu v černé a bílé zdůrazní koloristiku interiéru obývacího pokoje a stane se zajímavým pozadím stylizace.
Fototapeta New York v noci

Fototapeta New York v noci

Rozzářené panorama New Yorku se může stát hlavním dekoračním prvkem obývacího pokoje.
Fototapeta New York Times Square

Fototapeta New York Times Square

Každodenní návštěva na Times Square? S fototapetou New Yorku to je možné!
Fototapeta New York USA

Fototapeta New York USA

Industriální ložnice bude mnohem přitažlivější, když se na jedné z jejích stěn objeví fototapeta velkoměsta.
Fototapeta New York mrakodrapy

Fototapeta New York mrakodrapy

Prostorová fototapeta NY se hodí dokonce i do malého obývacího pokoje. Taková dekorace bude přitahovat pozornost.
Fototapeta panorama New Yorku

Fototapeta panorama New Yorku

Fototapeta s mrakodrapy New Yorku zdůrazní syrový charakter místnosti, např. předsíně.

 

Tapeta New York – město tisíce mrakodrapů

Světoznámý architekt Le Corbusier kdysi řekl: Stokrát jsem si pomyslel: New York je katastrofa, a padesátkrát: je to krásná katastrofa. Tato věta snad nejlépe popisuje neobvykle poskládaný charakter města. Města, které je pro spoustu lidí symbolem svobody, nových možností a úspěchu, zatímco pro jiné symbolizuje zmařené šance a neúspěchy. Le Corbusier obracel pozornost především na novátorskou a úžasnou architekturu - mrakodrapy, které začaly růst jak houby po dešti ve 30. letech 20. století. Označil je za „bílé katedrály modernity”. Myslel si, že naprosto dokonale zrcadlí novou epochu a její neomezené možnosti. Fototapeta New York, zobrazující ultramoderní prosklené mrakodrapy na pozadí blankytného nebe, je perfektním příkladem toho, z čeho byl nadšený  Le Corbusier už před více než 70 lety. Jestliže také milujete moderní design a metropole, které pulsují životem, pak je tapeta New York dokonalou dekorací pro Váš obývací pokoj.

Fototapeta New York v moderním interiéru

Prostorný industriální obývací pokoj nebo loft, je tím pravým místem pro výraznou tapetu s pohledem na moderní velkoměsto. Fototapeta New York bude fantasticky korespondovat s ultramoderním designem a minimalistickým interiérem.

  • Obývací pokoj, ve kterém disponujeme neomítnutou betonovou stěnou nebo cihlovou zdí, stojí za to ozdobit pomocí tapety se zobrazením Sochy Svobody. Její zelená barva, která je výsledkem patinování mědi,  se bude skvěle doplňovat jak se šedou, tak i s cihlovou barvou zdi. 
  • Tapeta New York zobrazující Brooklynský most - tato ocelová konstrukce je skvělou dekorací do typického industriálního interiéru s převahou kovových akcentů, jakými jsou lampy, nábytkářské konstrukce nebo doplňky ve formě zarážek za knihy.
  • Monochromatickýinteriér, ve kterém dominují tmavé barvy, můžeme oživit a rozjasnit pomocí fototapety New York zobrazující Central Park. Tahle oáza přírody vnese do naší místnosti milý zelený akcent a zároveň bude skvěle vyvažovat kovové prvky aranžace.
  • Ne každý industriální interiér musí být prostorný. Jestliže aranžujete moderní, ale nevelký obývací pokoj, nabízíme Vám řešení, které opticky zvětší dekorovanou místnost. Fototapeta New York zobrazující panorama města vytvoří pocit dodatečného prostoru, díky čemuž se nám bude zdát, že je pokoj větší.

Tapeta New York ve stylu vintage

Jestliže jste milovníkem retro stylu a estetiky dávných let, pak je tapeta New York tím pravým pro Vás, protože bude skvěle vypadat také v klasickém interiéru, ve kterém dominují tlumené barvy jako hnědé či béžové, antikvární nábytek ve stylu Art Deco a různé drobnůstky na poličkách. Aranžujete-li takový interiér, stačí dbát na to, aby fototapeta New York představovala černobílou fotografii z dávných časů nebo starodávný snímek v barvě sépie. Vhodně vybraná tapeta totiž vytvoří harmonický a propojený stylistický celek.

Fototapeta New York v noci do ložnice

Romantickou atmosféru zajišťující vždy příjemnou náladu v ložnici nám dopřeje fototapeta New York zobrazující noční panorama města. Tmavě modré nebe, rozzářená světla mrakodrapů a nad nimi přelétávajících letadel způsobí, že se budeme cítit jako hrdinové jednoho z kultovních filmů, které se odehrávají právě v tomto městě. Fototapeta New York v noci se skvěle hodí nejen do jasných interiérů. Rozzářené město je dokonce i po setmění plné barev, a proto se nemusíme bát, že by nám příliš ztemnilo ložnici.

Fototapeta New York do kanceláře

Moderní aranžace kanceláře zajistí, že se panorama New Yorku stane vynikající  dekorací. Dbáme-li nejen na komfortní pracovní podmínky, ale také na příjemný interiér, stojí za to sáhnout po fototapetě, která bude obsahovat zelené přírodní akcenty. Tato barva, díky vlastnostem, které usnadňují odpočinek a relaxaci, nejen že nám napomůže zachovat v práci harmonii, ale přinese úlevu unaveným očím. Fototapeta New York s výhledem na Central Park je dokonalou volbou.