Plakáty podle kategorie - Hvězdy

Plakát hvězdy bude efektní dekorací každého bytu. Dokonale se hodí nejen k výzdobě interiérů v období svátků, ale také k ozdobení místností zařízených v moderním stylu. Užitím hvězdného akcentu vnesete do svého domu kouzlo a tajemství – díky fotografice, krásu vesmírné krajiny zachováte v dosahu svého zraku v každou chvíli. Plakát hvězdokup zvýrazní krásu surreálných doplňků, předmětů dekoračního charakteru a černých a stříbrných prvků aranžace. V kolekci našeho e-shopu naleznete nástěnné ozdoby v pestrém provedení – jak ve formě fotografiky, tak i ilustrací, což Vám umožní správně vybrat plakát s hvězdami do místnosti, kterou zařizujete. 

50 plakátů

 

Plakát hvězdy: varianta magického interiéru

Plakát s hvězdami zobrazující fragment nočního nebe – to je nabídka pro romantické duše. Tento nástěnný prvek nám připomene nejkrásnější scenérie s hvězdokupami v hlavní roli. Nástěnná dekorace způsobí, že na první pohled obyčejný interiér získá magické vyznění. Ozdobný prvek s černou v hlavní roli bude dokonale působit v místnostech, ve kterých vládne bílá. Plakát hvězd můžeme dobře komponovat se světlou zdí a tmavějšími akcenty, na příklad keramickými vázami v ebenové barvě. Vesmírná krajina se stane krásným pozadím pro geometricky profilovanou, modernistickou pohovku a minimalistickou nevelkou vitrínku – bude také efektní dekorací uměleckého ateliéru či ložnice. Plakát s hvězdami vnese do prostor ložnice romantiku, magii a lehkost. Tento prvek můžeme orámovat a využít "na stojáka" – stane se tak výraznou ozdobou nočního stolku.

Hvězdičky v dětské ložnici

V kolekci naleznete také subtilní nástěnné dekorace v obrázkovém provedení. Ilustrace v pastelové koloristice s hvězdičkami se dokonale hodí jako ozdoba stěny nad postýlkou – zajistí, že interiér získá pohádkový charakter. Plakát hvězdy s rozesmátým obrazcem v odstínu růžové, šedé nebo blankytné, bude krásnou ozdobou dětských prostor, jejichž základem jsou plyšové doplňky a delikátní barvy.

  • Mezi různorodými vzory naleznete také ilustrace s hvězdičkami a nápisy – ujistí Vaši ratolest, že je v bezpečí, zatímco prostředí, které ho bude obklopovat, bude přát kreativní zábavě a radostným hrám. Plakát hvězdokup bude rozvíjet představivost malých dětí a interiérům přitom dodá pohádkovou krásu. Ozdobný prvek se stane krásnou dekorací místnosti, v níž převažují světlé barvy, bělené dřevo a skandinávské aranžační řešení – tlumené odstíny propůjčí vesmírné černotě příjemnější vyznění.
  • Plakáty s hvězdami nabízejí variantu zároveň jak pro malé, tak i pro větší děti. Zatímco v prvním případě raději vybíráme pohádkové ilustrace, tak při zařizování pokoje teenagera můžeme sáhnout po fotografiích NASA nebo po hvězdných krajinách ve fantasy stylu.
  • Galaxy je trend, který před pár lety dobyl trh aranžování interiérů. S hvězdnými motivy se dnes nepotkáváme pouze na plakátech, ale i na přehozech, stínidlech lamp, na povlečení, hrncích... Milovníkům tohoto proudu doporučujeme zařízení interiéru total-look!
  • Nezastíráme, že se nám do vkusu trefili plakáty s hvězdokupami – takové plakáty budou nejen fascinujícím doplňkem do stylizace místnosti, ale díky nim můžeme zkoumat tajemství vesmíru!

Plakát Star Wars v (nejen) chlapeckém pokoji

Nástěnné dekorace navazující na populární filmovou sérii se dokonale hodí do pokoje každého milovníka prvků ve stylu science fiction. Plakáty inspirované Hvězdnými válkami (jeden z nich najdete v naší autorské kolekci filmových plakátů) vnesou do interiéru závan fantastiky a exprese.

Barevné grafiky oživí místnost a mladému fanouškovi vesmírných prostor zajistí spoustu radosti. Plakát Star Wars naleznete také v mírně tlumeném provedení. Tento prvek ve skromnější koloristice bude báječně působit v minimalisticky zařízeném pokoji a kontrastní fotografika propůjčí interiéru výrazný charakter. Plakát Star Wars nabízí skvělou možnost jak do aranžace chlapecké ložnice zakomponovat kultovní postavu nebo oblíbený záběr. Samozřejmě mezi inspirativní záběry z kultovní ságy naleznete také nabídku pro holčičky - vždyť Star Wars dokáže nadchnout každého bez ohledu na pohlaví a věk!