Obrazy podle kategorie - Zvířata • Obrazy na stěnu

Obrazy zvířat patří k našim nejoblíbenějším: a víte proč? Protože existuje celá řada důvodů, proč milovat zvířata! Zde se budeme koncentrovat především na to, že zvířata jsou sladká, krásná a majestátní. Ne všechna, samozřejmě, a z pravidla také ne zároveň (přestože většina majitelů psů s námi pravděpodobně nebude souhlasit) - ale většina z nich ano. Sesbírali jsme podobizny zvířat, která nejvýrazněji přitahují pozornost, a vytvořili jsme tak naše obrazy se zvířaty: občas výjimečně krásné, občas neuvěřitelně rozkošné - a občas také trochu nebezpečné, šelmovské a majestátní. Obrazy se zvířaty se stanou perfektní ozdobou většiny interiérů: dobře budou vypadat jak v bytě, tak i ve firmě, stejně jako v místnostech jiného charakteru.

Obraz divoká zvířata

Obraz divoká zvířata

Černobílý obraz bojujících antilop se skvěle hodí do klasické, elegantní aranžace obývacího pokoje. Nejlépe vypadá ve velkém rozměru.
Obraz zvířata Arktidy

Obraz zvířata Arktidy

V minimalistickém obývacím pokoji nalezněme místo na výraznou dekoraci. Může jí být velký obraz s polárními vlky.
819 obrazů
Obraz králík do obývacího pokoje

Obraz králík do obývacího pokoje

Obraz s bílým králíčkem dodá krásu pastelové stylizaci obývacího pokoje. Hodí se také jako ozdoba do dívčího pokoje.
Obraz přátelské lamy

Obraz přátelské lamy

Copak je možné nechtít přitulit takové slaďoučké lamy? Kromě toho je obraz se zvířaty zajímavým doplňkem do místnosti každého typu!
Obraz lesní zvířata

Obraz lesní zvířata

Lesní zvířátka rády zdomácní ve Vašem obývacím pokoji! Místnosti dodají zajímavý charakter.
Obraz malé prasátko

Obraz malé prasátko

Monochromatický interiér získá na zajímavosti, když se na zdi objeví akvarel se sladkým zvířátkem!
Obraz zvířata do obývacího pokoje

Obraz zvířata do obývacího pokoje

Hledáte zajímavý doplněk do minimalistického obývacího pokoje? Akvarel s lesními zvířaty bude ideální volbou!
Obraz zvířata do dětského pokoje

Obraz zvířata do dětského pokoje

Zvířata v dětském pokoji ještě nikoho nezklamala! Budou rozvíjet představivost děcka a stanou se Vaším pomocníkem při vyprávění pohádek na dobrou noc
Obraz dvě vlaštovky

Obraz dvě vlaštovky

Obraz s ptáky nabízí způsob, jak zdůraznit ženskou stylizaci kanceláře, pokoje náctileté slečny, ale také ložnice.
Obraz hlava koně

Obraz hlava koně

Milovníci projížděk na koni dají najevo svou lásku ke zvířatům, když umístí portrét koně v předsíni.
Obraz zvířata malované akvarelem

Obraz zvířata malované akvarelem

Obraz s rozkošnými zvířátky doplní klasickou aranžaci obývacího pokoje. Bez obav ho můžete umístit také do dětského pokoje.
Obraz zvířata Afriky

Obraz zvířata Afriky

Sloni zvěčnění na obraze na plátně jsou ideálním doplňkem jak do interiéru zařízeného v koloniálním stylu, tak i do moderních prostor.

 

Chundelaté, opeřené, šupinaté i jakékoliv jiné: obrazy se zvířaty

Jestli věříte Favoriteanimal, první pětice nejoblíbenějších zvířat na světě jsou v tomto pořadí: tygr, levhart, jaguár, vlk a leopard. Cosi nám říká, že tyto výsledky jsou zkreslené: není možné, aby mezi nejoblíbenějšími zvířaty světa chyběly domácí miláčkové - takoví jako psi a kočky!

Musíme však přiznat, že zvířata z výše zmíněné první pětice zdobí naše obrazy se zvířaty opravdu velmi často: a není se čemu divit! Jsou divoká, majestátní a - pokud je možné to povědět o zvířeti - velmi fotogenická. Obrazy divokých zvířat - především kočkovitých šelem - představují však pouze nevelkou část všech vzorů v naší zvířecí kolekci. Naše obrazy zvířat jsou téměř tak pestré, jak samotné království zvířat! A právě proto je můžete využít v tolika různých místech. Jakých? Máme pro Vás několik nápadů!

Olejové obrazy zobrazující zvířata: stylová dekorace obývacího pokoje

V dobách našich prapředků nesměl v žádném elegantním salónu nebo pracovně chybět obraz s koněm - a nezřídka tam nevisel jen jeden. Koně byly symbolem šlechtických tradic a lesku: a možná právě proto byly jejich podobizny tak módní! V dnešní době můžeme trochu rozšířit oblast našich zoologických inspirací a ozdobit si obývací pokoj obrazy se zcela jinými zvířaty (přestože koně, a to zdůrazňujeme, jsou i nadále výjimečně populární volbou): dekorujeme-li reprezentační interiér bytu, jakým je obývací pokoj, stojí za to sáhnout po obrazech zvířat vhodně okázalých: na příklad už výše vzpomínaných divokých kočkovitých šelmách, delfínech, ptácích s krásným opeřením... Máte z čeho vybírat! Jestliže je Váš obývací pokoj vyzdobený v konkrétním stylu, můžete to zdůraznit, když si k jeho dekoraci vyberete olejomalby zobrazující zvířata, která jsou s tím stylem spojená: na příklad slony, lvy a žirafy do afrického stylu, koně a hospodářská zvířata do rustikálního stylu a shabby chic, zebry a jiná černobílá zvířata do minimalistického stylu... Existuje spousta možností! Obrázky lesních zvířat patří poslední dobou k nejmódnějším dekoracím: všimli jste si, že od jisté doby můžeme všude narazit na vzory s liškami nebo jelínky? Využijte tohoto trendu a zavěste do své ložnice obrazy zvířat - a buďte v módě na dlouho, protože zvířecí motivy zřejmě nikdy nepřestanou být populární!

Obrazy sladkých zvířátek: ideální dekorace dětského pokoje

Téměř všichni dospělí lidé mají rádi zvířata: ale děti je opravdu zbožňují! To ví samozřejmě každý rodič malého děcka, který si jednou prošel skutečnou obsesí - a je jedno, jestli se týkala koní či poníků (nejčastěji u děvčátek), akvarijních rybiček, kudlanky nábožné nebo dinosaurů (no ano, také jsou to zvířata). Obrazy na zeď zobrazující zvířata budou tedy přímo vysněnou dekorací každého dětského pokoje. Můžeme se rozhodnout pro snazší způsob a zkrátka jednu ze stěn ozdobit obrazem s podobiznou oblíbeného zvířátka naší ratolesti, ale rozhodně stojí za to jít ještě o krok dál a využít obrázky zvířat jako prvek tématické dekorace! Můžete se nechat inspirovat malým anglickým princem Georgem, který prý má ve svém pokoji stěny ozdobené zvířaty, která žijí v africké savaně, ale můžete si samozřejmě také vybrat něco, co čerpá z lokální krajiny: na příklad si můžete pověsit na stěnu obrazy s lesními zvířaty - s veverkami, liškami, datly či jeleny, a vytvořit tak výzdobu, která promění dětský pokoj v začarovaný les. Obrázky lesních zvířat se však dobře hodí jako dekorace dětského pokoje dokonce i tehdy, kdy neplánujete celý promyšlený typ tématické dekorace!


Vědecké pomoc na přírodní lekci, čili obrázky se zvířaty ve škole a školce

Třída pro výuku přírodopisu nebo biologie je ideálním místem, kam můžeme zavěsit obrázky zvířat: nejen že dají dětem příklad toho, jak vypadají všichni ti živočichové, o jejichž životě a zvycích se učí na hodinách, ale také ozdobí a oživí třídu! Obrázky lesních zvířat, stepních, horských, ale i spousty dalších, zvláště pak těch chráněných, pomůžou zaujmout žáky a žačky pro krásu přirozeného životního prostředí - a to je velmi užitečná pomoc! Stojí za to využít nejen obrazy divé zvěře, ale také obrazy zvířat domácích a hospodářských, abychom ukázali jejich místě ve světě přírody a zároveň poukázali na to, co děti znají ze své každodenní zkušenosti.

Bez ohledu na to, zda si vyberete obrazy domácích zvířat, nebo divokých, vodních, nebo suchozemských, malých a sladkých, nebo velkých a strašných - můžete si být jistí jednou věcí: kvalita našich obrazů Vás nezklame! Všechny jsou tištěny za pomocí inovativní technologie HP Latex, díky čemuž jsou věrné a ideálně syté barvy jsou zachovány po dlouhá léta, dokonce i v jasně osvětlených interiérech.