Fototapety podle kategorie - Růže

Trend květin v interiérech je nadčasový. Naši předci začínali dekorovat interiéry krásnými obrazy malovanými akvarelem se zátiším s květinami. A když přejdeme do nedávné minulosti, někteří z nás si pamatují ještě ozdoby ve vázách z umělých květin. Jedno je nicméně jisté – květiny se hodí interiéru každého typu, a proto budou dobře vypadat v obývacím pokoji babičky i ve Vaší ložnici. Kdysi bývaly  ozdoby minimalistické, zatímco dnes jdeme o krok dále, a proto Vám nabízíme fototapety růže v makro verzi, které mohou ozdobit celou stěnu. Menší verze květin mohou být řidší a ozdobit pouze část interiéru. Existuje opravdu velká spousta možností, jak aranžovat fototapety růže, protože je to krásný motiv – a tak čtěte dále, jelikož pro Vás máme několik nápadů na dekorace! 

63 fototapet

Nástěnné fototapety v intenzivní modré barvě nabízejí skvělou možnost, jak  do interiéru vnést akcent v módním odstínu Classic Blue, zatímco vzor s květinami nám navíc dopřeje radost z blízkosti přírody.

 

Květinové fototapety růže nahoře, růže dole

Vzor s růžemi je jedním z těch univerzálních motivů, které byly populární, jak už jsme zmiňovali, odedávna. Můžeme ho najít na mozaikách antického Říma, na středověkých gobelínech i na secesních uměleckých dílech, v užitkovém i modernistickém umění. A není na tom nic divného: růže jsou všeobecně považovány za nejkrásnější květiny. Naše fototapety s růžemi jsou pouze nejnovější verzí trendu, který je populární bez přestávky už tisíciletí!

Květinové grafiky jsou dekorací, kterou můžete využít v celé řadě různých interiérů. V závislosti na charakteru místnosti zvolíte jiné květiny do obývacího pokoje, a jiné do ložnice. Styl interiéru je také důležitý – můžete si vybrat různé vzory: od těch nejtradičnějších, lehce barokních, až po lehké, pastelové a akvarelové. Jak si vybrat vhodný vzor do interiéru? Máme pro Vás pár rad!

Minimalistická fototapeta bílé růže do delikátních interiérů

V květomluvě znamenají bílé růže nevinnost, ale také tajemno a nutnost zachování tajemství. Přesně takového efektu dosáhnete, když si vyzdobíte interiér grafikou s bílými růžemi: bude vypadat zároveň subtilně, elegantně a rafinovaně. Skvěle se hodí jak do velmi prostorných, tak i do menších místností, zvláště v případě, že zeď, na které má fototapeta být, je částečně zastavená nábytkem. Pokud však naopak chcete ozdobit velký prostor a máte k dispozici prázdnou zeď, sáhněte po krásném motivu fototapety s růžemi v makro verzi. Bílá růže ve výrazném zvětšení je nádherný, téměř abstraktní vzor, který bude vypadat fantasticky v prostředí moderních aranžací. Taková fototapeta s růžemi se může stát dekorací jak domácí ložnice, tak i kosmetického salónu, nebo dokonce i elegantní kavárny.

Abstraktní fototapeta kouřová růže jako netypický vzor

Kouřová růže nabízí nástěnnou variantu pro ty z nás, kdo máme rádi originální a promyšlené vzory! Ve své podstatě jde o abstraktní vzor, který pouze vzdáleně připomíná rozevřený květ růže, zatímco mnohem výrazněji nám může připomínat barevně nasvícenou spirálu z kouře. Tato varianta je vhodná do moderních, ale i do minimalistických obývacích pokojů, které chceme ozdobit vzorem čerpajícím z přírody. Líbí se zde někomu takto nečekaně a nezvykle uchopená fototapeta růže, která nemusí být vždy představena pouze ve své skutečně podobě? Občas stojí za to popustit uzdu fantazii!

Ve stylu shabby chic, čili růžičky jako pro princezny

Jestli existuje nějaký vzor, o kterém bychom mohli říct, že je v sentimentálně-rustikálním stylu shabby chic nejpopulárnější, pak je to rozhodně vzorek s delikátními růžičkami. V pastelových barvách, sladké, růžové kvítky – sem se hodí prostě zcela ideálně. Taková dekorace bude vypadat v místnosti každého typu: ve spojení s nábytkem ve stylu vintage a pro shabby chic charakteristickými volánky či krajkami vytvoří rozkošný celek. A už víme, že aranžaci nejlépe doplní fototapeta růže, která je tím pravým pro nás, kteří si ceníme útulnosti a interiérů s duší.

Nevadnoucí fototapety růže ve Vašem bytě budou čerstvé každý den

A to je skutečně velká výhoda květinových dekorací na skutečnými květinami: na rozdíl od kytice ve váze vydrží dlouhá léta! Bez ohledu na to, jaký vzor bude představovat Vámi vybraná fototapeta růže, po celou dobu budete vnímat nejvyšší kvalitu jejího provedení. Všechny naše produkty tiskneme moderní technologií latexového tisku – HP Latex. Díky ní nejen že vypadají hyperrealisticky, ale jsou charakteristické také nádhernými sytými barvami, které neblednou dokonce ani v jasně osvětlených interiérech. HP Latex umožňuje získat tisk bezzápachový a netoxický (díky čemuž se fototapety hodí také k výzdobě veřejných míst), navíc je omyvatelný: abyste odstranili možné zašpinění, stačí povrch dekorace jemně přetřít vlhkou utěrkou nebo houbičkou.