Fototapety podle kategorie - Pole

Není pole jako pole: golfové pole má s obdělávaným polem společného asi tolik co hodinky s holinkami. No dobrá, tohle není tak úplně pravda: všechna pole mají společné to, že vypadají fantasticky jako prvek přírodní nebo člověkem vytvořené krajiny! A proto jsme se rozhodli věnovat jim vlastní kategorii – sesbírali jsme tak všechny fototapety polí na jednom místě. Jak je Vám jistě jasné, naleznete zde různorodé obrazy: vedle sebe zde jsou fototapety levandulové pole, které Vám doma vytvoří báječnou atmosféru, i dříve zmiňovaná fototapeta golfové pole. Bez ohledu na to, jaké pole bude představovat Vámi zvolená fototapeta, můžete si být jisti, že se stane trvalo a stylovou dekorací Vašeho bytu nebo firmy. Jestli se nemůžete rozhodnout, jaký vzor vybrat, nebo v jaké místnosti ho využít: nemějte žádné obavy! Máme pro Vás několik zajímavých nápadů, mezi kterými si jistě najdete něco, co Vás zaujme. 

Fototapeta pšeničná pole

Fototapeta pšeničná pole

Fototapeta s pěknou polní krajinkou se hodí nejen do bytu, ale také do hotelu či spa salonu.
Fototapeta letní krajina

Fototapeta letní krajina

Zřejmě každý by chtěl obdivovat takový výhled ze svého okna, ale bohužel ne vždy je to možné. Naše fototapeta zajistí, že pocítíte uspokojení.
502 fototapet
Fototapeta pole řepky

Fototapeta pole řepky

Naše tuzemská pole si také zaslouží pozornost! Stojí za to rozhodnout se pro takový nástěnný doplněk.
Fototapeta rýžové pole

Fototapeta rýžové pole

Tato krajina z níž se tají dech dodá hloubku malé místnosti a bude těšit zrak zelení.
Fototapeta pěstování bavlny

Fototapeta pěstování bavlny

Námi nabízená fototapeta se stane ideálním doplňkem ve světlých interiérech ve stylu boho.
Fototapeta pole po žních

Fototapeta pole po žních

Bydlíte ve městě a stýská se Vám po kráse venkova? Nabízíme fototapetu s krajinou, která by mohla aspoň trošku zahnat Váš stesk.
Fototapeta slunečnice na poli

Fototapeta slunečnice na poli

Slunečnice jsou neodmyslitelnou součástí léta. Zachyťte je u sebe doma na delší dobu a dobrá energie neopustí Váš byt.
Fototapeta pole při západu slunce

Fototapeta pole při západu slunce

Ložnice nemusí být nudná! A kromě toho pohled na krásnou krajinu pomůže Vašim očím si odpočinout.
Fototapeta venkovská krajina

Fototapeta venkovská krajina

Fototapety nabízejí ideální řešení, když chcete rychle oživit svůj interiér bez větší námahy a finanční náročnosti.
Fototapeta máky na louce

Fototapeta máky na louce

Nic tak neuklidňuje jako krásný výhled. Máky na poli dodají barvy Vašemu interiéru a zajistí, že získá neopakovatelný charakter.
Černobílá fototapeta pole

Černobílá fototapeta pole

Černá a bílá ať se u nás doma cítí dobře! Jde o výjimečně univerzální ozdobu, která se stane dobrým kontrastem uprostřed bílé.
Fototapeta kvetoucí levandule

Fototapeta kvetoucí levandule

Milovníci levandule, spojme se! Už cítíte její vůni? My ano! Díky této fototapetě se každý den budete cítit jako na polích v Provence!

 

Nechte se vyvést na pole: fototapety pole do bytu i firmy

Když slyšíte slovo „pole”, co Vás napadne jako první? Téměř jistě to bude  obdělávané pole, nemáme pravdu? Celé lány vlnícího se obilí, které je na jaře sytě zelené, zatímco v létě a na podzim zlátne do nejkrásnějších odstínů žluté, těžké klasy, sem tam si možná představíte červené hlavičky vlčího máku a modré chrpy, které se místy prodírají na světlo...

Pole jsou však pestré jak sám svět – a ne na každém poli roste obilí! Provence je proslavená svými dech beroucími, aromatickými levandulovými poli, ve Spojených státech zase bývají často k vidění golfová pole, na severu Evropy vřesová pole – vřesoviště – nabízejí fantastický pohled, který přitahuje turisty z celého světa podzim co podzim... Pole jsou výjimečně různorodé – a naše fototapety pole tuto různorodost dokonale reprezentují. Právě díky této pestrosti jimi můžeme vyzdobit interiéry tak rozdílné, jako jsou firemní kancelář a domácí ložnice! Ale jak to zařídit? Čtěte dále: doufáme, že se nám povede Vás inspirovat.

Shabby chic v odstínech fialové: fototapeta levandulové pole

Nádherný, nostalgický a kouzelný styl shabby chic nabízí momentálně velmi  populární způsob, jak můžeme zařídit interiéry. A není na tom nic divného: těžko bychom našli útulnější způsob vyzdobení libovolného interiéru! Shabby chic spojuje prvky vintage a DIY s příjemnými, pastelovými barvami, díky čemuž získáme sladkou, teplou směs, která si získá nejedno srdce. Tradičně jsou v tomto stylu zdi malovány na bílo nebo na delikátní, pastelový odstín, eventuálně můžeme také sáhnout po trošku starosvětské květinové vzorky – jako např. růžičky, ale my pro Vás máme zajímavější návrh: fototapety levandulové pole! Spojují v sobě všechny přednosti stylu shabby: tlumenou, pastelovou koloristiku, květinový motiv a subtilní návaznost na venkovský život. Zároveň pak fototapeta vypadá mnohem zajímavěji než jen obyčejná banálně bílá zeď – o tom zřejmě nikdo nepochybuje! Pokud Vám záleží na trošku stylovější, poměrně melancholické dekoraci, fototapeta vřesové pole nabízí fantastickou možnost, jak nahradit levandulové vzory. Zároveň jak fototapeta levandulové pole, tak  i fototapeta vřesové pole, budou působit skvěle v takových domácích interiérech, jakými jsou obývací pokoj, ložnice nebo dokonce i koupelna – ale jsme si jistí, že Vás zaujmou v podstatě všude.

Dopřejte si relaxační náladu: fototapety pole jako dekorace kosmetického salónu

Jestli existuje takové místo, které bychom měli mít spojeno jen a pauze s relaxací, odpočinkem a samými příjemnými věcmi, pak je to rozhodně salón krásy. Bez ohledu na to, zda se tam vybíráme proto, abychom se podrobili kosmetickému zákroku, nechali si udělat manikúru nebo pedikúru nebo si jen změnili účes, tak vždy počítáme s jednou věci: že salón bude klidnou oázou, v níž si odpočineme od každodenních těžkostí a budeme se cítit rozmazlováni a opečováváni! Tuhle specifickou atmosféru si mohou majitelé salónů zajistit ve svých provozovnách tak, že je vhodně vyzdobí: na příklad tím, že v nich vylepí  fototapety levandulové pole. Levandule nejen že krásně vypadá, ale je také známá svými uklidňujícími a uspávacími vlastnostmi – je hojně využívána v  kosmetice i v parfémovém průmyslu. Tím spíše bude skvělou dekorací! Fototapeta levandulové pole Vám pomůže odlišit Váš salón od ostatních – a hned od prahu bude u Vašich klientek vyvolávat dobrou náladu.

Rustikálně: fototapeta pole jako dekorace kuchyně a restaurace

Mezi všemi domácími interiéry právě kuchyni nejraději dekorujeme v rustikálním stylu. Možná proto, že je tak útulný – a kuchyně je přeci srdcem každého bytu? Bez ohledu na důvod se fototapety pole hodí téměř do jakékoliv kuchyně: především do takových, v jejichž aranžacích je hodně dřevěných prvků a elementů ve stylu vintage! Podobná situace je u restaurací, které podávají tradiční, starodávné pokrmy: fototapety pole se zde stanou přirozenou, abychom nepřeháněli: povinnou ozdobou, která perfektně zdůrazní charakter podniku a zpříjemní návštěvu každému hostu. Hodí se sem především fototapeta letní pole, takové těsně před žněmi: takový pohled způsobí, že každý hned dostane chuť k jídlu!