Obrazy podle kategorie - Citáty

Říká se, že důležité jsou činy, ne slova. Existují však situace, ve kterých nám právě dobré slovo, motivační věta či filosofický výrok otevírají oči, díky čemuž jsme schopni přijmout jisté fakty, což nám může změnit celý život. Obraz citáty pověšený na správném místě Vašeho domu se stane nejen stylovou, ale především praktickou dekorací interiéru. Obrazy s citáty na zdi Vám mohou připomínat Vaše cíle a touhy, abyste se nikdy nevzdávali, nebo abyste se dokázali radovat z každodenních drobností. Vhodné písmo, jazyk a rozměry způsobí, že Vámi vybraná ozdoba perfektně zapadne do zařizovaného interiéru. Obrazy s citáty jsou také báječným nápadem na dárek nebo na oslavu kolaudace. 

48 obrazů

 

Obrazy s citáty ozdobou moderního obývacího pokoje

Kdosi jednou řekl, že všechno začíná v naší hlavě. Tato jednoduchá, ale výjimečně důležitá věta by nám měla pomoct uvědomit si, že to, co se děje, i to, co zažíváme, záleží na tom, co si o tom sami myslíme. Náš pozitivní přístup nám umožní důstojně snést dokonce i ty nejtrudnější zážitky, a naopak dokáže proměnit nejmenší drobnůstku v osmý div světa. Jestliže občas míváte problémy s uchováním dobrého přístupu k životu, pak pro Vás obraz citáty bude dokonalým tahákem!

  • „Every moment is a fresh beginning“, – mějte na paměti, že vždy můžete začít od začátku, nenechte se uvěznit v schématech a pravidlech, která Vás jen omezují. To co děláte, záleží jen a pouze na Vás. Vhodně vybraný obraz Vám to bude připomínat.

  • „Sometimes you win, sometimes you learn“ – ne vždy musíte vyhrávat, abyste byli v životě šťastní. Občas je prohra jedinou šancí, abyste se něco naučili a získali zkušenosti.

  • „Never stop dreaming“ – právě sny nám dávají sílu do života. Jsou pro nás tím, čím je palivo automobilům, a proto nezapomínejte, abyste si vždy v životě vyznačili vlastní hodnotné cíle. Obraz s citáty pověšený v centrálním místě obývacího pokoje způsobí, že na to nikdy nezapomenete!

Černé na bílém, čili obrazy s citáty v každém stylu

Obrazy na plátně citáty z nabídky našeho obchodu jsou dostupné prakticky v každé možné barvě, stylu i typu písma. V závislosti na tom, zda chcete vyzdobit moderní, tradiční, monochromatický či barevný interiér, bez problému naleznete přesně takové obrazy, po kterých toužíte:

  • jednoduchý nápis na neutrálním pozadí,
  • důmyslné písmo připomínající ruční charakter písma,
  • motto s piktogramem, který se tam hodí
  • nebo obraz s citátem připomínající malé umělecké dílo, které propojuje překrásnou grafiku a duchaplný nápis.

Pokud chcete, aby Vámi vybraná dekorace perfektně působila ve Vašem pokoji, vyberte ji tak, aby se hodila do zařizovaného interiéru. V případě minimalistické aranžace sáhněte pro bohatě zdobené obrazy s citáty, které se stanou hlavní dominantou prostor. Pokud se toho však ve Vašem obývacím pokoji děje až příliš, vsaďte na jednoduchý monochromatický obraz, který vyváží charakteristický interiér.

Ložnice plná dobrých slov

Zařízení ložnice by pro nás mělo být důležité ze dvou důvodů: protože zde začínáme náš den a protože ho zde končíme. V závislosti na tom, s jakou náladou vstaneme, takový budeme mít den. A naopak – když jdem spát špatně naladění, zvyšujeme své šance na nepříjemné ráno. Obrazy s citáty jsou perfektní volbou, jak se už od samého jitra dobít dávkou pozitivní energie. „Enjoy every day“, „The adventures begins“ nebo „Positive vibes“ nabízejí recept na dokonalý den! Večer Vám zase umožní lehnout si s úsměvem na tváři a odpočinout si po dni plném povinností.

Motivační obrazy do kanceláře

Velmi často je pro nás kancelář spíše bitevním polem. Bojujeme na něm s únavou, rostoucími povinnostmi, blížícími se deadliny či s konkurencí, která nám chce ukrást klienta. Obrazy s citáty nám budou připomínat, že nemůžeme složit zbraně, protože úspěch záleží výhradně čistě na našem přístupu. „It always seems impossible until it is done“ nebo „Never lose hope“ Vás zahřejí před bojem každého dne. Obrazy na plátně citáty s elegantním písmem a barevnou grafikou nabízejí také dokonalou možnost jak oživit asketickou kancelář.

Obraz citáty na zdi v posilovně

Obrazy s citáty se také dokonale hodí jako dekorace posilovny a šatny. V těchto prostorách stojí za to sáhnout po dekoracích, které budou směřovány především na fyzické úsilí a pomohou návštěvníkům překonat chvilkovou slabost a chuť se vzdát. Je velmi snadné rozhodnout se koupit permanentku do fitness klubu, ale mnohem těžší je vytrvat v předsevzetí a pravidelně tam chodit. Obraz s textem: „Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done“ nebo „Stop thinking start doing“ fantasticky rozehřejí všechny návštěvníky k boji za zdravé tělo a krásnou postavu!ą