Nálepky podle interiérů - Kuchyň

Co myslíte – jaký interiér v domě je nejdůležitější? Existuje místnost, bez které bychom se neobešli? Samozřejmě, že ano! Na prvním místě nás jistě napadne kuchyně a koupelna. Tak důležitá místa by měla být nejen funkční, ale také krásná! My se dnes zaměříme na to první, protože Vám chceme představit naše výjimečné nálepky do kuchyně. Jsou to výjimečné ozdoby, které zdůrazní neotřelý charakter nejdůležitější místnosti ve Vašem domě. Co říkáte – vydáte se s námi za malým dobrodružstvím? Náš průvodce Vám ukáže celý kaleidoskop vzorů a barev – dovolte, ať se nálepky do kuchyně stanou krásnou ozdobou Vašeho bytu!
Nálepka ve stylu floral

Nálepka ve stylu floral

Nástěnné dekorace s motivem květin jsou neotřele originální. Hodí se k bílým kuchyňským skříňkám, kterým vytvoří báječný kontrast.
Minimalistická nálepka do kuchyně

Minimalistická nálepka do kuchyně

Květinový vzor vnese do kuchyně subtilní závan romantismu. Takovou nálepku můžeme dokonale komponovat s moderním nábytkem.
148 nálepek
Nálepka na nábytek s listím

Nálepka na nábytek s listím

Nemáte ve své kuchyni místo na květiny, ale chtěli byste mít rostlinné dekorace? Využijte moderní nálepku s listím.
Barevná nálepka do kuchyně

Barevná nálepka do kuchyně

Nálepka s citróny v intenzivním odstínu nejen že rozjasní místnost, ale také způsobí, že nám jídlo bude rozhodně lépě chutnat.
Typografická nálepka do kuchyně

Typografická nálepka do kuchyně

Zelenina a ovoce patří k nejpopulárnějším dekoracím do kuchyně. Díky nim nezapomenete na svou denní dávku vitamínů.
Nástěnná nálepka s ovocem

Nástěnná nálepka s ovocem

Díky takové dekoraci kuchyně nebude jen místností, v níž připravujeme jídlo, ale stane se místem, kde se bude setkávat celá rodina.
Nálepka do kuchyně v akvarelu

Nálepka do kuchyně v akvarelu

Jste milovníkem italské nebo španělské kuchyně? Zvýrazněte to neotřelým způsobem a sáhněte po motivu s olivami.
Květinová nástěnná nálepka

Květinová nástěnná nálepka

Růže jsou výjimečně klasickým a stylovým interiérovým doplňkem. Využijte to a nalepte si takový vzor na svou zeď!
Kuchyňská nálepka podzimní ovoce

Kuchyňská nálepka podzimní ovoce

Moderní kuchyně ozdobená pastelovým ovocem získá idylický nádech, a tak v ní budeme rádi trávit svůj čas.
Nálepka do kuchyně s avokádem

Nálepka do kuchyně s avokádem

Šťavnaté avokádo na kuchyňské zdi bude stimulovat naše chuťové pohárky a kuchyni propůjčí zajímavý, originální charakter.
Nálepka krajina do kuchyně

Nálepka krajina do kuchyně

Syrový, monotónní interiér získá na útulnosti a bezstarostném charakteru díky nálepce s venkovskou krajinou.
Nálepka chutné borůvky

Nálepka chutné borůvky

Jak do kuchyně dostat trochu přírody? Odpověď je jednoduchá! Stačí nálepka s ovocným vzorem!

 

Krásné nálepky do kuchyně na zeď – nechte se nadchnout!

Pokud jde o dekoraci kuchyně, každý má svůj vlastní vkus. Jednomu se líbí syrové interiéry s cihlovými zdmi, jiní preferují romantický styl, plný lehkých doplňků a pudrových barev. Naštěstí od nás nikdo neodchází s prázdnýma rukama! Každému můžeme nabídnout takové nálepky do kuchyně na zeď, které budou vyhovovat jeho preferencím. Pro ty, kteří se rádi obklopují živými barvami a kteří chtějí neustále cítit přísun energie, máme např. vzory s ovocem. Naopak těm z vás, kteří rádi dbáte o svoji vnitřní motivaci, navrhujeme nálepky s inspirativními nápisy. A co s těmi, kteří rádi experimentují a chtějí být jiní než ostatní? I pro ně máme něco speciálního! Nálepky, které můžete umístit mezi kuchyňský nábytek jsou nejnovějším hitem dekoratérské módy. A pak je tu samozřejmě klasika, čili maličké vzorky určené k nalepení na dlaždičky. A v každé z těchto kategorií jsou stovky motivů na výběr!

Nálepky na zeď do kuchyně ovoce – nechte se okouzlit barevnou radostí!

Ovocné osvěžení je pocit, po kterém toužíme jak v létě, tak i v zimě. V létě proto, že je nám zkrátka horko, zatímco v zimě – protože se nám stýská po prázdninách. Směle můžeme říct, že nálepky s motivem ovoce jsou dekorací, která nikdy nezačne nudit. Zvlášť v případě, že ovoce je hodně barevné, takže pohled na něj nás bude nabíjet pozitivní energií. Příliš se sice nehodí do místností jiného typu – ale to nevadí, protože právě v kuchyni můžeme popustit uzdu fantazii a pohrát si s tímto motivem v podstatě bez omezení. Nálepky na zeď do kuchyně ovoce budou fantasticky vypadat na centrálním místě, např. nad dřezem, blízko pracovní desky nebo nad stolem, kolem kterého se schází celá rodina u společného oběda. Samozřejmě se nemusíte bát, že se nálepky rychle zničí. Víme, že kuchyně je skutečné domácí bojové pole, a proto jsme dbali na to, aby naše ozdoby byly vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, odolných vůči vlhku a odírání. Můžete si být jisti, že Vás ovocné opojení  nepřipraví o radost!

Nálepky na zeď do kuchyně: nápisy

Ozdoba do kuchyně nemusí být nutně spojeny s kuchyňskou tématikou – minimálně pokud jde o vizuální aspekt. Nálepky do kuchyně s nápisy toho mohou být dokonalým příkladem. Texty mohou, ačkoliv samozřejmě nemusí, navazovat na tématiku vaření. Příklady? Skvěle budou vypadat nápisy typu „Kuchyně jt srdcem domu”, „Dobrou chuť!” atd. Nápisy je možné poměrně  snadno přizpůsobit každé osobnosti pomocí volby oblíbeného typu písma, jeho velikosti či barvy. Těm, kteří nechtějí typicky kuchyňské citáty, pak doporučujeme umístění jiného nápisu, např. z oblíbené knihy či filmu nebo... takového, který jsme si sami vymysleli. Takovéto motivační nálepky do kuchyně jsou také skvělým dárkem pro někoho nám blízkého, kdo právě rekonstruuje svůj byt.

Nálepky na obkladačky do kuchyně

Ne každý preferuje ozdoby, které přitahují pozornost okamžitě po vstupu do místnosti. Někteří z nás preferují jiné varianty, které nás nevystraší svou velikostí, ale které interiér zútulní a propůjčí mu výjimečný charakter. V takovém případě skvěle vyniknou nálepky na obkladačky do kuchyně. Tyto maličké ozdoby můžeme nalepit na každou druhou obkladačku, ale také můžeme umístit do kuchyně pouze jednu nebo dvě takové dekorace. Můžete vybírat ze stovek motivů – od standardních kuchyňských obrázků, jakými jsou jídlo nebo ovoce, až po lidové vzory a abstrakce. Mějme však na paměti, že je nutné, aby obkladačky měly hladkou strukturu bez vzorů – pouze v takovém případě budou nálepky vypadat skutečně dobře. A je samozřejmě vhodné, aby se barevně hodily k obrázku, který si vyberete.

Nálepky do kuchyně ve společnosti nábytku, tedy dokonalé spojení

Netypickým, za to však velmi zajímavým dekoračním řešením je také umístění kuchyňských nálepek na úrovni nábytku. Obrázky zdobící tu nejdůležitější místnost domova jsou tak zdůrazněny neotřelým způsobem, který bude přitahovat pozornost. Nálepky do kuchyně mezi skříňky musí mít rozměry ideálně uzpůsobené prostorám mezi nábytkem ve Vaší kuchyni, ale nebojte se – pomůžeme Vám vybrat vhodnou velikost i vzor. Díky našim inovativním dekoratérským řešením, rozkvete Vaše kuchyně do nečekané krásy!