Plakáty podle interiérů - Kuchyň

Kuchyně nemusí být jen a pouze místem kulinárních experimentů. Stojí za to při aranžování těchto prostor popustit uzdu naší fantazii. Plakáty do kuchyně nabízejí výjimečně efektní a především praktický způsob, jak můžeme během okamžiku diametrálně změnit charakter našeho interiéru. Kdysi dříve se dekorace této místnosti omezovala na vzory na keramických obkladačkách a na barevné magnety na ledničce. Dnes jsme však už o krok dál. Přišla chvíle efektní plakátů do kuchyně, které mohou zobrazovat všechno, na co máte chuť! Představení chutného pokrmu je sice nejčastějším řešením, ale nikoliv jediným. Skvělou volbou jsou také retro plakáty do kuchyně, které navazují na starodávné či antikvární nádobí, nebo fotografie aromatické kávy. 

Plakát do kuchyně cupcake

Plakát do kuchyně cupcake

Plakát v kuchyni nabízí moderní dekorační řešení, které stojí za to zvážit dokonce i v klasicky zařízených interiérech.
Plakát do kuchyně šálek kávy

Plakát do kuchyně šálek kávy

V rustikálně zařízené kuchyni se Vám bude hodit několik prvků ve stylu vintage, na příklad plakát v rámu.
174 plakátů
Plakát do kuchyně s nápisy

Plakát do kuchyně s nápisy

Plakát místo obrazu? Taková nástěnná ozdoba naruší monotematickou aranžaci kuchyňského interiéru.
Plakát do kuchyně se šarlotkou

Plakát do kuchyně se šarlotkou

Použijete-li grafické plakáty, aranžace kuchyně bude působit zajímavějším dojmem.
Plakát koláče a sušenky

Plakát koláče a sušenky

Velmi chutná stylizace kuchyně! Takový plakát jistě přitáhne pozornost našich hostů.
Kuchyňský plakát sušenky

Kuchyňský plakát sušenky

Plakát se sušenkami se trefí do vkusu všem mlsounům. Pověsme ho v kuchyni, v jídelním koutku.
Plakát v retro stylu

Plakát v retro stylu

Zábavná grafika na plakátu v retro stylu bude dokonalým dárkem pro přátele.
Plakát zdravý životní styl

Plakát zdravý životní styl

Typografický plakát motivuje ke zdravému životnímu stylu. Rozhodně ho pověste do kuchyně (nejlépe vedle ledničky).
Plakát do kuchyně sladkosti

Plakát do kuchyně sladkosti

Nástěnná typografie ozdobí nejen obývací pokoj. Výše představujeme náš návrh do kuchyně.
Plakát do kuchyně typografie

Plakát do kuchyně typografie

Květiny, abstrakce, nebo třeba typografie? Do moderní kuchyně doporučujeme plakáty s pestrobarevnými nápisy.
Kuchyňský plakát s heslem

Kuchyňský plakát s heslem

Minimalistický, ačkoliv velmi výmluvný nástěnný plakát, stojí za to pověsit na viditelném místě v kuchyni.
Plakát vintage do kuchyně

Plakát vintage do kuchyně

V umění zařizování interiérů se počítá dobrý nápad! Můžeme míchat styly, např. propojit plakát vintage s minimalistickými doplňky.

 

Plakáty do kuchyně, které probudí chuť k jídlu

Nápady na aranžování kuchyně musíme začít od tématu jídla. Protože čím by byla kuchyně bez chutných pokrmů, sladkých dezertů či šťavnatého ovoce? Plakáty do kuchyně nabízejí nejlepší způsob jak vnést do místnosti výrazný akcent zvláště v případě, kdy chceme aranžaci změnit rychle a bez velkého úsilí. Postačí totiž, že si vybereme ten nejvhodnější vzor, koupíme ho a pověsíme ho na zeď – maximální efekt při minimálním úsilí! Přesto je dobré mít na paměti, aby byly plakáty v kuchyni zarámovány v klip rámech, které ochrání vzor i materiál před vlhkostí, působením vnějších vlivů a před případným postříkáním. Ale vraťme se k tématu vzoru – který Vás láká nejvíce?

  • Šťavnaté ovoce a zdravá zelenina – barevné ovoce i zelenina nabízejí báječný způsob na oživení monochromatické aranžace. Jestliže ve Vaší kuchyni dominují odstíny béžové, šedé nebo tmavě modré, pak žluté citrusy, červená rajčata či fialové lilky budou dokonalým barevným akcentem, který interiéru dodá dynamiku.
  • Chutné pokrmy a potravinářské výrobky – jestliže jste milovníkem konkrétních pokrmů, pak plakáty s Vaším oblíbeným jídlem budou trefou do černého. Stačí si vybrat vzor, na kterém budou stříbrné ryby, šťavnaté maso či měkké těstoviny prezentovány téměř uměleckým způsobem, a nejen že ozdobíte svou kuchyni, ale budete mít také inspiraci k novým kulinárním experimentům! 
  • Báječné sladkosti pro skutečného labužníka – plakát s glazovanou bábovkou, tabulkou čokolády, sladkou pěnou nebo domácí zmrzlinou bude skutečnou potěchou pro oči. Pokud jste milovníkem sladkostí, tak Vás jistě nemusíme přesvědčovat o kouzlu takové dekorace. Její předností je také to, že do interiéru vnese zábavný a optimistický akcent. 
  • Výrazné koření, které dodává chuť – tajemstvím chuti mnoha pokrmů je vhodně vybraný mix koření a bylinek. Barevný pepř, růžová sůl, kurkuma či skořice, ale také sušená bazalka, oregano nebo tymián – to jsou hrdinové, kteří v kuchyni nesmějí chybět. A plakáty do kuchyně s kořením zase dodají chuť Vaší aranžaci! 

Plakáty v kuchyni, které Vás postaví na nohy

Kuchyni máme spojenou s jídlem a... s chutnou, aromatickou kávou, která nás ráno vítá zpět do života. Ať už rozpustná, nebo turecká, namletá, či ještě v plných zrnech, černá, nebo s mlékem – každý máme svůj oblíbený druh, bez kterého si neumíme představit den. Plakáty v kuchyni dokážou způsobit, že pohled na Vaši oblíbenou kávu bude těšit Vaše oči dřív, než stihnete uvařit vodu nebo pustit kávovar. Krásně vypadají také plakáty s lesknoucími se zrnky kávy nebo s grafickými ilustracemi představujícími recept na přípravu konkrétního druhu kávového nápoje.

Plakáty do kuchyně retro, se kterými ochutnáte minulost

V klasicky zařízené kuchyni, ve které zaznívají akcenty z minulosti budou skvěle působit retro plakáty. A zde máme skutečně široké pole možností. Můžeme sáhnout po malebném zobrazení přírody, které díky vhodným filtrům připomíná starodávný snímek z alba nebo lehce vybledlou pohlednici z prázdnin. Dokonalou variantou je také plakát, který uměleckým způsobem zvýrazňuje antikvární porcelánovou sadu nebo stříbrné příbory, kterými jedli králové nebo velmoži. V retro stylu nalezneme také zobrazení rostlin, ovoce a zeleniny, které připomínají rytiny z dávných atlasů a herbářů. Výběr konkrétního řešení je potom skutečnou výzvou!

Plakáty na zeď do kuchyně, se kterými rozkvetete

Naší poslední nabídkou jsou květinové motivy. Nejen proto, že je máme spojeny s přírodou a vším, co je čerstvé a přírodní, ale také proto, že přeci množství květin využíváme denně v naší kuchyni. Skvělým příkladem je mák, slunečnice nebo alespoň sladká a aromatická vanilka. Plakát může tedy zobrazovat nejen výše zmíněné rostliny, ale také květiny, jejichž plátky jsou nejen jedlé, ale také velmi chutné. Máme na mysli například fialky, jasmín, ibišek, jetel nebo květy cukety a dýně.