Plakáty podle interiérů - Dětský pokoj

Dekorační vzory pro děti zkrášlí barevné interiéry – efektně oživí také monochromatické místnosti. Jaké dětské plakáty můžeme doporučit? V pokojících budou skvěle vypadat plakáty, které zobrazují rozesmátá zvířátka či postavičky z animovaných filmů. Motivy inspirované pohádkami zajistí, že místnost bude působit útulně – dětské plakáty vnesou do interiéru radost, krásu a teplo. V galerii překrásných záběrů nechybí pastelové kompozice s medvídky, kočičkami či králíčky – ilustrovaná forma se ideálně hodí do pokojíku malého děcka. Plakáty do dětského pokoje mohou být s ohledem na svou koloristiku využity jak v ložnici děvčátka, tak i chlapce či nemluvněte – stačí dobře vybrat vzor a paletu.

Barevný plakát pro děti

Barevný plakát pro děti

Orámovaný plakát se stane zajímavým doplňkem stylizace dětského pokoje.
Plakát pro děti panda

Plakát pro děti panda

Sáhnete-li po dvou či třech plakátech, vytvoříte inspirativní mini galerii v pokoji své ratolesti.
131 plakátů
Plakát pro holčičky

Plakát pro holčičky

Malá princezna na plakátu se jistě zalíbí holčičkám. S pomocí takové grafiky se pokoj stane mnohem příjemnějším místem.
Plakát do dětského pokoje – medvídek mýval

Plakát do dětského pokoje – medvídek mýval

Bojovný, barevný medvídek bude hlídat naše ratolesti. Plakát orámujme dřevěnými rámy.
Plakát do dětského pokoje pastelové barvy

Plakát do dětského pokoje pastelové barvy

Pastelové zvířátko zvěčněné na dekorativním plakátu zútulní aranžaci dětského pokojíku.
Plakát dvě žirafy

Plakát dvě žirafy

Tak barevný plakát můžeme pověsit dokonce i v pokoji nemluvněte! Výrazný tisk bude přitahovat pozornost.
Dětský černobílý plakát

Dětský černobílý plakát

Minimalistickou aranžaci dětského pokoje doplňme pomocí plakátů se zajímavými motivy v černé a bílé.
Plakát panda pro děti

Plakát panda pro děti

Zábavný a zároveň motivační plakát stojí za to pověsit do pokoje odrůstajícího dítěte. Ať se nechá inspirovat!

 

Dětské plakáty v pokojích

Vzhledem k obrovské nabídce vzorů a možností může být dekorování zdí v dětském pokoji skutečnou výzvou – vždyť přeci rozhodujeme o místě, které bude využívat naše vlastní dítě. Co tedy dělat, aby se naše ratolest cítila šťastná, a aby její ložnice získala krásnou a barevnou výzdobu? Doporučujeme vybrat plakáty do dětského pokoje, které mají univerzální použití – a to ať ve verzi volně stojícího plakátu, nebo závěsného. Dekorativní postery doporučujeme zarámovat ozdobnými rámy a zavěsit na nezařízené zdi, nad postelí či nad psacím stolem – barevná kompozice zpříjemní děcku každodenní povinnosti v zátiší pokojíku.

K dekoraci místnosti můžete využít plakáty pro děti ve větším formátu – pohádkový motiv, který zabere velkou část stěny, bude působit ještě silnějším dojmem. Tento prvek zajistí dítěti dobrou náladu a pocit bezpečí.

Jaké plakáty do dětského pokoje vybrat?

Zcela jistě naleznete mezi pestrými motivy takovou nástěnnou dekoraci, která se bude dokonale hodit do pokoje Vaší ratolesti. Můžete sáhnout po klasické grafické kompozici se zvířátky nebo si vybrat plakáty do dětského pokoje ve formě záběru z pohádky – takový barevný doplněk vnese do místnosti gejzír barev, zatímco jemné vzory v ní vytvoří útulnou atmosféru. Jaké motivy Vám můžeme nabídnout? O tom Vám více povíme níže!

SLADKÁ ZVÍŘÁTKA: K dekoraci dětských prostor můžete využít plakáty pro děti v pastelové koloristice. Rozkošné zvířátko na prvním plánu zpříjemní děcku každodenní domácí učení a psaní domácích úkolů, navíc samozřejmě zkrášlí aranžaci. Mezi zvířecími vzory můžeme vyzdvihnout medvídky, sovičky, králíčky, kočky a psy – do prostor dětské ložnice snadno zakomponujete všechna zvířata v radostném, pozitivním provedení. Milovníkům světlých interiérů a tlumených prvků doporučujeme dětské plakáty představující medvídky mývaly, losy a jelínky. Nástěnné akcenty můžeme dobře komponovat ve spojení s dřevěným dětským nábytkem a sněhobílými zdmi. K výzdobě pokojíku doporučujeme také rozkošné malé slony, kteří nosí štěstí a skandinávské plakáty pro děti s lesními zvířátky – zajícem, liškou, ježkem.

S NÁPISY: Mezi plakáty do dětského pokoje v naší galerii můžeme vyzdvihnout také efektní nástěnné dekorace s inspirativními slogany. Použijete-li dekoraci s nápisy, jemně zdůrazní charakter pokojíčku a osobnost jeho majitelů (ať už je to malá princezna nebo statečný pirát). Dobrá energie, vyzařující z pozitivních hesel, vytvoří v interiéru teplou auru. Můžete si vybrat motivační věty psané dekorativním písmem na barevném pozadí, nebo krásné přání v duetu se stejně atraktivní grafikou. Mezi motivy naleznete měsíc, hvězdy, mráčky i usměvavé květiny.

POHÁDKOVÉ ZÁBĚRY: Dětské plakáty na zeď s pohádkovými ilustracemi jsou univerzální dekorace a zcela jistě budou dobře vypadat v každé dětské ložnici. Stačí vybrat vhodnou postavičku z Disneyho pohádek či animovaných filmů tak, aby se hodila k charakteru stylizace. Není pochyb, že dětské plakáty se skvělé hodí zároveň jak pro chlapce, tak i pro holčičky.

V naší kolekci nemůžou chybět oblíbení dětští hrdinové – Medvídek Pú, Petr Pan či Simba. V kategorii dětské plakáty hrají prim také princezny – Bella, Aurora či Sněhurka. Dekorace s disneyovským motivem propůjčí ložnici pohádkové vyznění.