Fototapety podle kategorie - Tulipány

Fototapeta tulipány je výjimečně kouzelnou ozdobou obývacího pokoje. Barevné hlavičky na dlouhých, štíhlých lodyhách dodají lehkost a svěžest každému interiéru bez ohledu na to, jaká v něm panuje stylistika. V závislosti na našich preferencích můžeme vybrat tulipány tapeta v podobě jednotlivých květů, složené kompozice zobrazující celé náruče těchto rostlin nebo zkrátka rozkvetlé holandské louky s malebnými větrnými mlýny na pozadí. Jedno je ale jisté - fototapeta tulipány bude skvěle vypadat v každém interiéru.

Fototapeta černobílé tulipány

Fototapeta černobílé tulipány

Bíločerné tulipány jsou elegantním doplňkem do moderního obývacího pokoje, ve kterém dominují tlumené barvy.
Fototapeta tulipány do ložnice

Fototapeta tulipány do ložnice

Fototapeta s barevnými tulipány dodá interiéru dynamiku a vnese do něj lehkou jarní auru.
110 fototapet
Fototapeta tulipány akvarel

Fototapeta tulipány akvarel

Elegantní vzor s tulipány doplní každou místnost, ve které chybí výrazný a vkusný dekorační akcent.
Fototapeta žluté tulipány

Fototapeta žluté tulipány

Fototapeta s tulipány nabízí ideální řešení do dámské ložnice. Květinový vzor Vám každý den dokonale zlepší náladu.
Fototapeta růžové tulipány

Fototapeta růžové tulipány

Intenzivní, rozhodný vzor bude nejlépe vypadat na jedné nebo na dvou stěnách. Zbylé stojí za to nabarvit na bílo.
Fototapeta vzor s tulipány

Fototapeta vzor s tulipány

Květiny, zvláště pak tulipány, jsou na tolik univerzální dekorací, že budou působit dobře v každém interiéru i stylu.
Fototapeta do koupelny tulipány

Fototapeta do koupelny tulipány

Květinový motiv ve formě fototapety může své místo nalézt nejen v obývacím pokoji, ale úspěšně bude působit také v koupelně.
Fototapeta tulipány a pivoňky

Fototapeta tulipány a pivoňky

Pokud toužíte mít dámskou, delikátní ložnici, vyberte si květinový vzor, který v této roli ideálně vynikne!
Fototapeta tulipány do pokoje

Fototapeta tulipány do pokoje

Pokud chcete, aby se na zdech Vašeho obývacího pokoje usídlilo jaro, rozhodně své stěny ozdobte fototapetou s tulipány.
Fototapeta grafické tulipány

Fototapeta grafické tulipány

Subtilní vzor nenaruší interiér. Taková fototapeta bude skvěle působit např. na jedné ze stěn minimalistického obývacího pokoje.
Fototapeta červené tulipány

Fototapeta červené tulipány

Zahrádka v obývacím pokoji? S pomocí naší fototapety si tento sen můžete splnit ještě dnes!
Fototapeta tulipány a kapky rosy

Fototapeta tulipány a kapky rosy

Pokud se rádi obklopujete přírodou a vším, co je sní spojené, ozdobte si zdi tulipánovou fototapetou v makro rozlišení.

 

Fototapeta hlavičky tulipánů

Fototapeta tulipány je variantou pro všechny milovnice elegantních a květinových vzorů v interiérech. Použijeme-li tento kouzelný motiv, propůjčíme našim místnostem atraktivnější a fantastičtější vzhled. Tapeta tulipány nalezne své místo v dekoraci jak klasických, tak i moderních interiérů. Tento vzor vystupuje v tolika různých podobách a koloristických verzích, že snadno uzpůsobíte formu nástěnné dekorace stylistice aranžované místnosti. Tulipány budou nádhernou ozdobou také eklekticky zařízených interiérů, budov veřejného užitku a módních salónů. Tento překrásný květ zkrášlí každou místnost - fototapeta tulipány je nezávaznou a subtilní ozdobou, díky čemuž ji můžete esteticky komponovat s jasnými i pastelovými barvami.

Kouzlo barevných tulipánů

Tulipány jsou nádherné květiny se štíhlou, jemnou lodyhou a subtilním, barevným kalichem. Není tedy nic divného na tom, že tento květinový motiv je s chutí využíván při dekorování interiérů - a to nejen stolků, kredenců či závěsů, ale také stěn. Tulipány na tapetě se dokonale hodí jako ozdoba klasického čalouněného nábytku - růžové květiny můžeme dobře komponovat s hladkou sedačkou s béžovým nebo šedým potahem. Zelené akcenty zase oživí moderní interiér, kterému dominují neradostné barvy - bílá, popelavá, ocelová. Růžové tulipány v podobě efektní fotografiky na jasném pozadí zdůrazní krásu doplňků a ozdobných prvků ve sladké, ženské barvě.

Červené kalichy využijete v obývacím pokoji, ve kterém dominují elegantní prvky a kontrastní aranžační řešení. Fototapeta tulipány na stěnu bude výrazným akcentem v místnosti, ve které dominují bílé stěny a interiérové doplňky ve sněžné koloristice. Červené květiny na blankytném pozadí budou výborně vypadat v modernistických prostorách, ve kterých dominují rubínové a bílé prvky - tulipány tapeta dodá celku výrazný charakter. Jestliže chcete vytvořit ve svém interiéru výjimečnou atmosféru a toužíte propůjčit mu ušlechtilý vzhled, sáhněte po barevné kompozici s květy v odstínech růžové, fialové, fuchsie.

Fototapeta tulipány - aranžace

Tento jarní motiv nabízí univerzální použití - tulipány úspěšně využijete v různorodých stylizacích - od glamour obývacího pokoje po rustikální ložnici. Podporuje dekorování zdí květinovými vzory a fototapetami tulipány na stěnu.

Fototapeta tulipány bílé

Bílé tulipány úspěšně využijete v elegantních, klasických i moderních aranžacích. Tato dekorace vnese do místnosti subtilnost a díky svým zeleným lístkům úspěšně oživí a osvěží naše prostory. Tento vzor můžeme využít v romantické ložnici, ve které dominují květinové vzory, světlé interiérové doplňky a jasné, nadýchané materiály. Fototapetu můžete také zakomponovat na stěnu vkusně zařízené kuchyně - tato ozdoba jí propůjčí půvabný vzhled a zdůrazní krásu bílých prvků, elegantních doplňků a skleněných akcentů. Tímto způsobem získá interiér efektní dekoraci a bude působit zajímavým dojmem. Bílé tulipány jsou ideální ozdobou světlého čalouněného nábytku v tradičně zařízeném obývacím pokoji. Mějme na paměti, že květiny zatraktivní tlumené, klasické aranžace, ideálně je můžeme komponovat se světlou koloristickou paletou zdí, nábytku a dekoračních prvků.