Fototapety podle kategorie - Tulipány

Fototapeta tulipány je výjimečně kouzelnou ozdobou obývacího pokoje. Barevné hlavičky na dlouhých, štíhlých lodyhách dodají lehkost a svěžest každému interiéru bez ohledu na to, jaká v něm panuje stylistika. V závislosti na našich preferencích můžeme vybrat tulipány tapeta v podobě jednotlivých květů, složené kompozice zobrazující celé náruče těchto rostlin nebo zkrátka rozkvetlé holandské louky s malebnými větrnými mlýny na pozadí. Jedno je ale jisté - fototapeta tulipány bude skvěle vypadat v každém interiéru.
Fototapeta bílé tulipány

Fototapeta bílé tulipány

Bílé tulipány na černém pozadí jsou elegantním doplňkem do moderního, prostorného obývacího pokoje.
Fototapeta pole tulipánů

Fototapeta pole tulipánů

Fototapeta s polem růžových tulipánů zdynamizuje eklektickou stylizaci a vnese do ní barvy.
60 fototapet
Fototapeta koš tulipánů

Fototapeta koš tulipánů

Bílé tulipány na fototapetě krásně ozdobí každý prostor, v němž chybí zajímavý, ale zároveň jemný dekorační prvek.
Fototapeta růžové tulipány

Fototapeta růžové tulipány

Růžové okvětní plátky tulipánů na fototapetě jsou ideálním řešením pro stylizaci ženské ložnice.
Fototapeta černobílý tulipán

Fototapeta černobílý tulipán

Tulipány v minimalistické verzi? Černobílý tisk se báječně hodí do asketické kompozice, např. v ložnici.
Fototapeta tulipán makro záběr

Fototapeta tulipán makro záběr

Makrofototapeta s tulipány se stane důležitým dekoračním prvkem v prostorách klasického obývacího pokoje.
Fototapeta tulipány do koupelny

Fototapeta tulipány do koupelny

Květinový nástěnný motiv ve formě fototapety může najít své místo nejen v obývacím pokoji, ale také v koupelně.
Fototapeta tulipány do předsíně

Fototapeta tulipány do předsíně

Prostorný loft získá originální charakter, když ho vyzdobíme výraznou fototapetou s bílými tulipány na černém pozadí.
Fototapeta tulipány do obývacího pokoje

Fototapeta tulipány do obývacího pokoje

Bílé okvětní plátky tulipánů na fototapetě zjemní moderní aranžaci interiéru. Taková tapeta by měla mít své místo na jedné ze stěn.
Fototapeta s tulipány 3D

Fototapeta s tulipány 3D

Jarní tulipány na fototapetě 3D přitahují pozornost, a proto je dobré využít takový nástěnný tisk v obývacím pokoji.

 

Fototapeta hlavičky tulipánů

Fototapeta tulipány je variantou pro všechny milovnice elegantních a květinových vzorů v interiérech. Použijeme-li tento kouzelný motiv, propůjčíme našim místnostem atraktivnější a fantastičtější vzhled. Tapeta tulipány nalezne své místo v dekoraci jak klasických, tak i moderních interiérů. Tento vzor vystupuje v tolika různých podobách a koloristických verzích, že snadno uzpůsobíte formu nástěnné dekorace stylistice aranžované místnosti. Tulipány budou nádhernou ozdobou také eklekticky zařízených interiérů, budov veřejného užitku a módních salónů. Tento překrásný květ zkrášlí každou místnost - fototapeta tulipány je nezávaznou a subtilní ozdobou, díky čemuž ji můžete esteticky komponovat s jasnými i pastelovými barvami.

Kouzlo barevných tulipánů

Tulipány jsou nádherné květiny se štíhlou, jemnou lodyhou a subtilním, barevným kalichem. Není tedy nic divného na tom, že tento květinový motiv je s chutí využíván při dekorování interiérů - a to nejen stolků, kredenců či závěsů, ale také stěn. Tulipány na tapetě se dokonale hodí jako ozdoba klasického čalouněného nábytku - růžové květiny můžeme dobře komponovat s hladkou sedačkou s béžovým nebo šedým potahem. Zelené akcenty zase oživí moderní interiér, kterému dominují neradostné barvy - bílá, popelavá, ocelová. Růžové tulipány v podobě efektní fotografiky na jasném pozadí zdůrazní krásu doplňků a ozdobných prvků ve sladké, ženské barvě.

Červené kalichy využijete v obývacím pokoji, ve kterém dominují elegantní prvky a kontrastní aranžační řešení. Fototapeta tulipány na stěnu bude výrazným akcentem v místnosti, ve které dominují bílé stěny a interiérové doplňky ve sněžné koloristice. Červené květiny na blankytném pozadí budou výborně vypadat v modernistických prostorách, ve kterých dominují rubínové a bílé prvky - tulipány tapeta dodá celku výrazný charakter. Jestliže chcete vytvořit ve svém interiéru výjimečnou atmosféru a toužíte propůjčit mu ušlechtilý vzhled, sáhněte po barevné kompozici s květy v odstínech růžové, fialové, fuchsie.

Fototapeta tulipány - aranžace

Tento jarní motiv nabízí univerzální použití - tulipány úspěšně využijete v různorodých stylizacích - od glamour obývacího pokoje po rustikální ložnici. Podporuje dekorování zdí květinovými vzory a fototapetami tulipány na stěnu.

Fototapeta tulipány bílé

Bílé tulipány úspěšně využijete v elegantních, klasických i moderních aranžacích. Tato dekorace vnese do místnosti subtilnost a díky svým zeleným lístkům úspěšně oživí a osvěží naše prostory. Tento vzor můžeme využít v romantické ložnici, ve které dominují květinové vzory, světlé interiérové doplňky a jasné, nadýchané materiály. Fototapetu můžete také zakomponovat na stěnu vkusně zařízené kuchyně - tato ozdoba jí propůjčí půvabný vzhled a zdůrazní krásu bílých prvků, elegantních doplňků a skleněných akcentů. Tímto způsobem získá interiér efektní dekoraci a bude působit zajímavým dojmem. Bílé tulipány jsou ideální ozdobou světlého čalouněného nábytku v tradičně zařízeném obývacím pokoji. Mějme na paměti, že květiny zatraktivní tlumené, klasické aranžace, ideálně je můžeme komponovat se světlou koloristickou paletou zdí, nábytku a dekoračních prvků.