Nálepky podle kategorie - Les

Máte už dost dusného, neustále ucpaného města? Rádi odpočíváte na zelené trávě? S radostí vyměníte auto za kolo a vyrazíte do přírody? Vdechujete čistý vzduch? Poznáváte místa, kam se obyčejný „auto-moto turista“ nemá šanci dostat? V takovém případě pozvěte přírodu k sobě domů. Zainvestujte a pořiďte si nálepky les a vyzdobte jimi svůj interiér. Tato jednoduchá procedura Vám umožní nejenom přiblížit se Matce Zemi, ale zároveň vytvořit oázu klidu i v obrovské, životem pulzující metropoli. Vytvořte originální a zároveň módní prostory. Vždyť nálepky les patří k nejžhavějším trendům této sezóny. Zjistěte, kde je můžete využít. 

Nálepka s krajinou na ledničku

Nálepka s krajinou na ledničku

Pokud Vám chybí místo na zdi, můžete si ozdobit nábytek nebo jiné vybavení bytu. Dokonalý prostor na nalepení nálepky je např. lednička.
Nálepka les do dětského pokoje

Nálepka les do dětského pokoje

Delikátní dekorace v podobě nálepky na obyčejné skříňce dokáže zázraky! Vyzkoušejte sami, jak jeden prvek dovede proměnit interiér.
118 nálepek
Černobílá nálepka les

Černobílá nálepka les

Černobílé zobrazení horského lesa v mlze je skvělou dekorací do všech prostor. Zalíbí se nejen milovníkům horských štítů.
Nálepka stezka do hor

Nálepka stezka do hor

Tlumená nábytek v jedné barvě je vhodnější do minimalisticky zařízených prostor než nálepka, která má několik výrazných barev.
Nálepka s lesní krajinou

Nálepka s lesní krajinou

Zajímavým prvkem v obývacím pokoji může být nástěnná nálepka s krajinou, která bude nalepená u podlahy. Vznikne tak zajímavý, přírodní efekt.
Nálepka les geometrických tvarů

Nálepka les geometrických tvarů

Nálepka netypických tvarů bude výrazně zajímavější než obraz, který standardně musí být zavěšený rovně.
Nálepka les ve tvaru kola

Nálepka les ve tvaru kola

Dobře vybraný motiv dekorace doplní aranžaci Vašeho obývacího pokoje, ale nebude stahovat celou pozornost jen na sebe.
Nálepka s medvědem

Nálepka s medvědem

Bojíte se pověsit si obraz nad postel, protože by na Vás mohl spadnout? S nálepkou Vám toto nebezpečí opravdu nehrozí!
Modrá nálepka s výhledem

Modrá nálepka s výhledem

Delikátní nálepka imitující akvarel vypadá skvěle ve spojení se světlým, prostorným interiérem.
Nálepka les na skříň

Nálepka les na skříň

Nálepka s krásným výhledem do lesa se skvěle hodí jako dekorace veliké, nudné skříně.
Nálepka les do kuchyně

Nálepka les do kuchyně

Hledáte originální dekoraci do kuchyně? Vhodně zvolená nálepka bude vypadat skvěle nalepená mezi pracovní deskou a skříňkami.
Barevná nálepka se stromy

Barevná nálepka se stromy

Barevná, podzimní les oteplí interiér pokoje. Udělá se v něm výrazně útulněji, než před nalepením ozdoby.

 

Styl slow – nálepky les zaklínají čas

Výraz „slow” znamená v angličtině: pomalu, zvolna. A právě toto nespěchání je kvintesencí stylu slow, který nezadržitelně vstupuje do obývacích pokojů a salónů, přestože pro mnohé dále zůstává zahalen jistým tajemstvím. Je na čase ho poodhalit. Pojďme hledat odpověď na otázku: jak zastavit čas? Zkusme zařídit, aby neletěl tak rychle a byl laskavější. V takovém případě nám zbývá jediné řešení – vrátit se k přírodě. Právě v ní se skrývá způsob, jak si poradit se zde představenou otázkou. Když jsme v přírodě, přestáváme se hnát kupředu. Zůstáváme stát na místě a zkrátka se kocháme krásou, která nás obklopuje. Výsledek? Abychom zpomalili hodinové ručičky, musíme zachovat zmíněný pohled na několika desítkách metrů čtverečních našeho bytu. Pomohou nám v tom nálepky na zeď les. Lákají sytou zelení listí. Zvou nás, abychom se pohroužili do všech těch zákoutí... Těžko si představit krásnější krajinku. Taková krajina nás nabíjí optimismem a vyvolává na tváři širok úsměv. Přináší nám klid, ztišení. Můžeme se na ni dívat celé hodiny. Ale šťastní přeci na čas nehledí, nemáme pravdu?

Rustikální styl – nálepky les v domácí atmosféře

Toužíte po tom utéct od městského shonu, ale nemůžete si dovolit přestěhovat se ze šedivého paneláku? Existuje jedna možnost. Neměňte byt, ale zkuste změnit jeho atmosféru. Vdechněte svému domovu nový, venkovský život. Co dělat, aby se to povedlo? Nepotřebujete kouzelnou hůlku. Stačí sáhnout pro vhodné nálepky na zeď les, které se jako přírodní motiv osvědčí na jedničku. Rustikální styl miluje dřevo ve všech podobách. Můžete se tedy rozhodnout pro tradiční uchopení tématu, tedy houštinu stromů, nebo můžete vsadit na něco méně očividného, na příklad rozpraskané letokruhy nebo kmeny bříz. Zmiňované dekorace skvěle doplní domácí aranžaci obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice. Vnesou do interiéru harmonii a venkovskou atmosféru, která přeje odpočinku. Nikde se neodpočívá tak dobře jako v blízkosti přírody. Nálepky les – na což bychom neměli zapomínat – budou také dokonalou ozdobou do dětského pokoje. Vždyť kolik pohádek se odehrává v lese... Právě tam potkala Červená Karkulka zlého vlka, Sněhurka tam poznala sedm trpaslíků a Jeníček s Mařenkou narazili na sladkou perníkovou chaloupku. A kdoví, co se tam ještě může stát... Není vyloučeno, že někdo z rodičů najde v lese inspiraci a vymyslí výjimečné, dechberoucí vyprávění na dobrou noc. A drobotina bude mít motivaci seznámit se s neuvěřitelným světem fauny a flóry. Přírodní nálepky na zeď les mohou přeci nejenom bavit, ale také učit.

Skandinávský styl – surová podoba přírody

Břízy přikryté silnou nadýchanou sněhovou peřinou. Taková krajina se rozprostírá v mnoha švédských, finských či norských domácnostech. Skandinávský styl totiž z přírody čerpá plnými hrstmi. Přijímá ji se vším, co nabízí její inventář. Je založen na tlumených barvách, surových, ekologických materiálech, ale také na dekoracích inspirovaných faunou a flórou. Objevují se tu fotografie s rostlinnými motivy, ale také fototapety a nálepky lesní zvířata, které často zdobí zdi. Milují je nejen děti, ale také dospělí. Zobrazení medvěda, lišky, losa nebo srny v obývacím pokoji typu scandi by neměl nikoho překvapit.

Moderní nálepky na zeď les v minimalistickém provedení

Mohou jít modernita a příroda ruku v ruce? Zdá se to málo pravděpodobné, zvláště když technologický vývoj a rozvoj měst přispívá k ničení přírody. Ale přesto! Takový duet je skutečně možný, dokonce i v originálním interiéru vzdáleném tradici. Způsob, jakým zobrazujeme faunu a flóru, která nás obklopuje, přeci také nemusí být konvenční. Co byste řekli na černobílou nálepku představující pouze obrysy stromů nebo šedou krajinu ilustrující fragment ze života sovy? Zmíněné dekorace představují nádherný manifest modernismu, za který by se nestyděl interiér ani toho největšího individualisty!