Fototapety podle kategorie - Planety

Fototapeta planeta nabízí variantu pro všechny milovníky originálních a efektních dekorací v interiérech. Nástěnná ozdoba bude velmi dobře působit v moderních místnostech, jejichž základem jsou geometricky profilované prvky, modernistický nábytek a futuristické doplňky. Fototapety s motivem planet se dokonale hodí do dětské ložnice – budou rozvíjet představivost našich ratolestí i jejich potřebu poznávání nových věcí – vnesou to místnosti fantazii, tajemství a stěnám propůjčí pohádkový vzhled. V kolekci našeho e-shopu naleznete grafiky představující nejrůznější vesmírné krajiny. Fototapeta planeta Země se stane dokonalou ozdobou kanceláře – zdůrazní globální charakter Vaší obchodní značky a zaměstnancům zajistí solidní dávku energie. 

Černobílá fototapeta planety

Černobílá fototapeta planety

Pokud chcete zatraktivnit svou aranžaci bytu, pak vsaďte na vesmírný motiv, který zajistí, že Váš interiér bude mnohem originálnější.
Fototapeta do obývacího pokoje

Fototapeta do obývacího pokoje

Krásné, pastelové planety v minimalistickém provedení, budou zajímavou ozdobou bytu.
164 fototapet
Minimalistická fototapeta planety

Minimalistická fototapeta planety

Vesmírná fototapeta v obývacím pokoji? Pokud nechcete zastínit jiné dekorace nahromaděním barev, pak zvolte minimalistický motiv.
Barevná fototapeta ve stylu galaxy

Barevná fototapeta ve stylu galaxy

Výrazná fototapeta s planetami se skvěle hodí k moderním doplňkům interiéru a ke světlé paletě barev.
Galaktická fototapeta do jídelny

Galaktická fototapeta do jídelny

Pestrá paleta barev v jídelně? Barevná mlhovina, planety, a k tomu klasický nábytek, to je záruka úspěšné aranžace.
Fototapeta planety do ložnice teenagera

Fototapeta planety do ložnice teenagera

Grafická fototapeta s barevnými planetami je ideální dekorace do pokoje teenagerů.
Dětská fototapeta planety

Dětská fototapeta planety

Obrázkové planety naší Sluneční soustavy – fototapeta s takovým motivem se zalíbí malým fanouškům astronomie.
Fototapeta Sluneční soustava do kanceláře

Fototapeta Sluneční soustava do kanceláře

Fototapeta s vesmírným motivem zvýrazní nekonvenční stylizaci restaurace, pubu, ale také kanceláře!
Fototapeta planety v mlhovině

Fototapeta planety v mlhovině

Modrá mlhovina a rozzářené planety na fototapetě dodají kouzlo eklektické aranžaci obývacího pokoje.
Vesmírná fototapeta s motivem planet

Vesmírná fototapeta s motivem planet

Futuristická vesmírná krajina doplní moderní interiér ve světlých barvách.
Fototapeta s vesmírným motivem

Fototapeta s vesmírným motivem

Vesmír inspiruje projektanty interiérů. Fototapeta s planetami se může objevit v obývacím pokoji nebo v minimalistické předsíni.
Grafická fototapeta planety

Grafická fototapeta planety

Přilepte fototapetu se Sluneční soustavou do obývacího nebo do dětského pokoje. Barevné planety budou přitahovat pozornost!

 

Fototapeta planeta v moderních interiérech

Fototapetu planeta úspěšně použijete k oživení moderně a minimalisticky zařízených místností. Nástěnná dekorace s nebeskými tělesy na oběžné dráze se stane sofistikovanou ozdobou obývacího pokoje – dokonale bude působit v místnosti, v níž převažují odstíny šedé a bílé. Fototapetu planety využijete jako výrazné pozadí pro modernistické vybavení, např. světlou rohovou pohovku, kanape a geometrických křesel. Černá, která je dominantní barvou mnoha vesmírných scenérií, vytvoří ve spojení s tlumenými barvami velmi zajímavý kontrast. Fototapeta planeta s celou řadou hvězd v pozadí vnese do místnosti magii, zdůrazní novátorský charakter aranžace a propůjčí jí výjimečný vzhled. Tento grafický akcent představující pohled z vesmíru na Zemi obohatí aranžaci moderního obývacího pokoje o barevný a záhadný prvek. Taková fototapeta v tlumené, tmavomodro-blankytné koloristice, se bude dobře vyjímat ve spojení s elegantním čalouněným nábytkem a šedivou podlahou. Velkoformátová dekorace se stane báječným odpočinkem od každodenních starostí.

Vesmírné akcenty ve futuristické aranžaci

Fototapeta planeta se dokonale hodí jako ozdoba místností inspirovaných futuristickým stylem. Tento nástěnný akcent, který zobrazuje fragment vesmíru – nebeská tělesa a hvězdy –  zvýrazní krásu doplňků navazující na geometrii, abstrakci a avantgardu. Nástěnná dekorace doplní moderně zařízené prostory na příklad ve stylu high-tech. Stane se pozadím pro futuristické doplňky – designové lampy a originální přístroje, které svůj vzhled čerpaly z filmů science-fiction. Fototapety planety zvýrazní charakter aranžace a dodají interiéru výrazný vzhled. Vesmír na pozadí prvků nepravidelných tvarů způsobí, že bytové prostory budou přitahovat pozornost hostů a budou mít pozitivní vliv na vymýšlení originálních nápadů. Fototapety (ne z této planety!) jsou charakteristické kontrastní a výraznou koloristikou, a proto během okamžiku vnesou do interiéru celý gejzír barev.

Fototapety z jiné planety v dětské ložnici

Fototapety z jiné planety (třeba z Marsu?) se stanou dokonalou ozdobou dětských prostor. Nástěnný akcent přenese naše ratolesti do jiného rozměru a zajistí jim skvělé podmínky pro tvůrčí zábavu, protože bude stimulovat dětské kreativní myšlení. Barevná dekorace, představující nebeská tělesa na pozadí hvězdami rozzářené scenérie, způsobí, že pokojík získá pohádkový vzhled. Fototapety z jiné planety se stanou originální ozdobou dřevěného nábytku a postýlky – zatraktivní každou tradiční aranžaci a zdůrazní krásu moderního vybavení – geometricky profilovaných doplňků a asymetrických vzorů. Vesmírné prvky děti nadchnou a budou je inspirovat k objevování tajemství vesmíru, přitom v nich budou rozvíjet jejich představivost. Pakliže nechcete vnášet do ložnice  velkoformátovou grafiku, můžete využít obrazy na plátně s motivem planet a vesmíru.

Fototapety planety v kancelářských prostorách

Fototapetu planety můžete úspěšně využít k výzdobě kancelářských prostor. Taková nástěnná dekorace oživí místnost a dodá jí výraz. Fototapeta planety bude dobře působit ve spojení s moderním nábytkem a sklem. Tento grafický akcent způsobí, že interiér bude přitahovat pozornost a aranžace bude přát efektivní práci. V kolekci Myloview naleznete fototapetu s planetou Zemí v inovativním provedení – báječně se hodí do konferenční místnosti.