Fototapety podle kategorie - Planety

Fototapeta planeta nabízí variantu pro všechny milovníky originálních a efektních dekorací v interiérech. Nástěnná ozdoba bude velmi dobře působit v moderních místnostech, jejichž základem jsou geometricky profilované prvky, modernistický nábytek a futuristické doplňky. Fototapety s motivem planet se dokonale hodí do dětské ložnice – budou rozvíjet představivost našich ratolestí i jejich potřebu poznávání nových věcí – vnesou to místnosti fantazii, tajemství a stěnám propůjčí pohádkový vzhled. V kolekci našeho e-shopu naleznete grafiky představující nejrůznější vesmírné krajiny. Fototapeta planeta Země se stane dokonalou ozdobou kanceláře – zdůrazní globální charakter Vaší obchodní značky a zaměstnancům zajistí solidní dávku energie. 

Fototapeta planeta Mars

Fototapeta planeta Mars

Vědci tvrdí, že už v nedaleké budoucnosti budou možné cesty na Mars. My Vás tam vezmeme už dnes!
Fototapeta Země viděná z vesmíru

Fototapeta Země viděná z vesmíru

Krásná, barevná zeměkoule na pozadí hvězd bude originální ozdobou bytu.
164 fototapet
Fototapeta fotografie NASA

Fototapeta fotografie NASA

Fotografie NASA nadchnou každého, a proto jsme jejich tajemnou krásu přenesli na velkoformátové fototapety.
Fototapeta Mléčná Dráha

Fototapeta Mléčná Dráha

Výrazná fototapeta s planetami se dobře doplňuje s moderními doplňky interiéru a se světlou paletou barev.
Fototapeta planety a mlhovina

Fototapeta planety a mlhovina

Paleta barev v obývacím pokoji! Barevná mlhovina, planety, a k tomu moderní nábytek – a úspěch v aranžaci zaručen!
Fototapeta planety ve vesmíru

Fototapeta planety ve vesmíru

Vesmírné obrazy shromážděné v naší kolekci patří k těm nejzajímavějším možnostem dekorace interiérů.
Fototapeta pohled z Měsíce

Fototapeta pohled z Měsíce

Země viděná z povrchu Měsíce – fototapeta s takovým motivem se zalíbí fanouškům astronomie.
Fototapeta zobrazení Země

Fototapeta zobrazení Země

Fototapeta s vesmírným motivem zvýrazní výjimečnou stylizaci restaurace, pubu, ale i školní třídy!
Fototapeta Měsíc do obývacího pokoje

Fototapeta Měsíc do obývacího pokoje

Tmavě modré nebe a rozzářený Měsíc na fototapetě dodá kouzlo eklektické aranžaci obývacího pokoje.
Fototapeta planeta do obývacího pokoje

Fototapeta planeta do obývacího pokoje

Futuristická vesmírná krajina doplní moderní interiér v industriálním nebo high-tech stylu.
Fototapeta planety 3D

Fototapeta planety 3D

Vesmír inspiruje projektanty interiérů. Fototapeta s planetami se může objevit v obývacím pokoji nebo v minimalistické předsíni.
Fototapeta planety pro děti

Fototapeta planety pro děti

V dětském pokoji nalepme fototapetu se Sluneční soustavou. Barevné planety děti zaujmou!

 

Fototapeta planeta v moderních interiérech

Fototapetu planeta úspěšně použijete k oživení moderně a minimalisticky zařízených místností. Nástěnná dekorace s nebeskými tělesy na oběžné dráze se stane sofistikovanou ozdobou obývacího pokoje – dokonale bude působit v místnosti, v níž převažují odstíny šedé a bílé. Fototapetu planety využijete jako výrazné pozadí pro modernistické vybavení, např. světlou rohovou pohovku, kanape a geometrických křesel. Černá, která je dominantní barvou mnoha vesmírných scenérií, vytvoří ve spojení s tlumenými barvami velmi zajímavý kontrast. Fototapeta planeta s celou řadou hvězd v pozadí vnese do místnosti magii, zdůrazní novátorský charakter aranžace a propůjčí jí výjimečný vzhled. Tento grafický akcent představující pohled z vesmíru na Zemi obohatí aranžaci moderního obývacího pokoje o barevný a záhadný prvek. Taková fototapeta v tlumené, tmavomodro-blankytné koloristice, se bude dobře vyjímat ve spojení s elegantním čalouněným nábytkem a šedivou podlahou. Velkoformátová dekorace se stane báječným odpočinkem od každodenních starostí.

Vesmírné akcenty ve futuristické aranžaci

Fototapeta planeta se dokonale hodí jako ozdoba místností inspirovaných futuristickým stylem. Tento nástěnný akcent, který zobrazuje fragment vesmíru – nebeská tělesa a hvězdy –  zvýrazní krásu doplňků navazující na geometrii, abstrakci a avantgardu. Nástěnná dekorace doplní moderně zařízené prostory na příklad ve stylu high-tech. Stane se pozadím pro futuristické doplňky – designové lampy a originální přístroje, které svůj vzhled čerpaly z filmů science-fiction. Fototapety planety zvýrazní charakter aranžace a dodají interiéru výrazný vzhled. Vesmír na pozadí prvků nepravidelných tvarů způsobí, že bytové prostory budou přitahovat pozornost hostů a budou mít pozitivní vliv na vymýšlení originálních nápadů. Fototapety (ne z této planety!) jsou charakteristické kontrastní a výraznou koloristikou, a proto během okamžiku vnesou do interiéru celý gejzír barev.

Fototapety z jiné planety v dětské ložnici

Fototapety z jiné planety (třeba z Marsu?) se stanou dokonalou ozdobou dětských prostor. Nástěnný akcent přenese naše ratolesti do jiného rozměru a zajistí jim skvělé podmínky pro tvůrčí zábavu, protože bude stimulovat dětské kreativní myšlení. Barevná dekorace, představující nebeská tělesa na pozadí hvězdami rozzářené scenérie, způsobí, že pokojík získá pohádkový vzhled. Fototapety z jiné planety se stanou originální ozdobou dřevěného nábytku a postýlky – zatraktivní každou tradiční aranžaci a zdůrazní krásu moderního vybavení – geometricky profilovaných doplňků a asymetrických vzorů. Vesmírné prvky děti nadchnou a budou je inspirovat k objevování tajemství vesmíru, přitom v nich budou rozvíjet jejich představivost. Pakliže nechcete vnášet do ložnice  velkoformátovou grafiku, můžete využít obrazy na plátně s motivem planet a vesmíru.

Fototapety planety v kancelářských prostorách

Fototapetu planety můžete úspěšně využít k výzdobě kancelářských prostor. Taková nástěnná dekorace oživí místnost a dodá jí výraz. Fototapeta planety bude dobře působit ve spojení s moderním nábytkem a sklem. Tento grafický akcent způsobí, že interiér bude přitahovat pozornost a aranžace bude přát efektivní práci. V kolekci Myloview naleznete fototapetu s planetou Zemí v inovativním provedení – báječně se hodí do konferenční místnosti.