Obrazy podle kategorie - Tanec

Obraz tanec vnese do Vašeho interiéru energii, dynamiku a radost. Tyto nástěnné dekorace úspěšně využijete k výzdobě místností zařízených v různorodých stylech, i k dekoraci prostor určených pro výuku tance. V kolekci naleznete magické grafiky a fotografie, představující baletky i divadelní tanečnice. Tyto nástěnné akcenty imitující olejomalby působí dokonalým dojmem v elegantních místnostech, jejichž základem je ozdobná štukatura, stylové doplňky, keramika a porcelán. K výzdobě taneční školy můžete vybrat fotografiky se současnými tanečníky. Obraz tanec zvýrazní charakter interiéru a bude motivovat k práci všechny účastníky Vašich kurzů.

40 obrazů

 

Motiv baletek na obrazech – obraz tanec

Obraz tanec využijete k dekoraci interiérů zařízených stylově a elegantně. Baletní akcent vnese do prostor kouzlo, finesu, krásu – vytvoří v místnostech pohádkovou atmosféru a propůjčí jim noblesní charakter. V kolekci našeho e-shopu naleznete nástěnné ozdoby imitující olejomalby s tancem. Baletky, představené na plátně budou báječně vypadat ve spojení s romantickými a klasickými prvky aranžace – skleněnými svícny, bohatě zdobenými látkami a ažurovými a krajkovými akcenty. Obraz tanec naleznete v pestrých koloristických paletách, což Vám umožní libovolně manévrovat s barvami v aranžaci místnosti.

K výzdobě obývacího pokoje si můžete vybrat baleríny v pastelovém, inspirativním, malířském provedení – taková dekorace bude báječně působit v klasickém interiéru. Obraz tanečnice v pěkných kostýmech využijete jako ozdobu elegantní pohovky na profilovaných nožičkách i vyřezávané komody v obývacím pokoji ve starém stylu. Taneční nástěnné prvky v retro stylistice se ideálně hodí do místností, jejichž základem jsou barevné doplňky, radostné vzory a stylizovaný dřevěný nábytek.

Malířský akcent na zdi – tanec jako leitmotiv

Malířské dekorace, zobrazující slavný obraz Tanec smrti využijete při výzdobě různorodých místností. Tyto nástěnné prvky se ideálně hodí nejen do tradičně zařízených interiérů, ale také do místností zařízených eklekticky. Takový obraz tanec bude báječně působit v prostorách aranžovaných například v gotickém stylu. Nástěnná dekorace zvýrazní krásu stylizovaných vitrínek, starých skříní, tmavých ozdob a křišťálových doplňků např. v kanceláři. Tento stylový prvek bude efektním pozadím pro pohovku rubínové barvy v královském provedení a tmavé, prosklené a vyřezávané komody. Obraz můžeme dobře komponovat se saténovými závěsy a ornamenty na polštářcích, látkách a různých designových doplňcích.

Taneční nástěnné prvky v moderních místnostech

K dekorování moderně zařízeného obývacího pokoje můžete použít zajímavý a barevný obraz tanečnice. Tuto nástěnnou dekoraci můžeme dobře komponovat s prvky jak v industriálním, tak i v minimalistickém stylu. Obraz tanečnice vnese do místnosti fantazii, barvy – propůjčí zdem trošku abstraktní a surrealistický vzhled.

Dekorace škol: obraz tanec!

Obraz tanec se dokonale hodí ke zvýraznění charakteru sálů určených k výuce tance. Stěny místnosti můžete báječně ozdobit fotografiemi představujícími tančící páry a fotografikami se známými tanečníky. Tyto nástěnné prvky navazující na pestré taneční styly Vám umožní vybrat takovou dekoraci, která bude nejlepším možným způsobem zrcadlit atmosféru kurzů, které vedete. V kolekci našeho e-shopu naleznete obraz tanečnice, který se stane dokonalou motivací pro tanečníky-začátečníky. Grafiky oživí prostory a propůjčí jim atraktivnější vzhled. Překrásné fotografie s tancem se stanou nádhernou vizitkou Vašeho tanečního studia - obrázky tanec do něj vnesou pozitivní energii. Ta bude mít příznivý vliv na efektní trénink i radost z pohybu a fyzické aktivity. Obraz inspirovaný tancem – ať už tím klasickým, nebo moderním – bude dynamickým prvkem, pomocí něhož proměníme nudnou aranžaci téměř každého interiéru.