Inspirace - Obrazy - Obývací pokoj

Obraz Velká vlna mimo Kanagawa
218,57 CZK Zobrazit produkt

Umění s velkým U najdeme nejen v muzeích. Obrazy na plátně s reprodukcemi slavných arciděl jsou dokonalým receptem na stylovou a nadčasovou aranžaci, v níž bude náš oblíbený obraz vždy na dosah ruky.

Obraz květiny retro
1027,29 CZK Zobrazit produkt
Sytě barevný retro obraz s květinami oživí každý prostor! Nejlépe vypadá na jasné cihlové stěně hned nad pohovkou v obývacím pokoji. Tento vzor bezpochyby zničí monotónnost v aranžaci. 
Obraz ženský akt
1572,43 CZK Zobrazit produkt

Obraz s ženským aktem je univerzální ozdobou elegantního salónu či obývacího pokoje. Nabízený vzor, inspirovaný klasickým malířstvím, najde své uplatnění v mnoha stylech – od moderního industriálního stylu až po skandinávský minimalismus.  

Obraz 3D mozaika
817,07 CZK Zobrazit produkt

Geometrický obraz 3d skvěle vypadá v moderních interiérech, které jsou charakteristické úsporným výběrem doplňků a tlumenou koloristikou.

Abstraktní obraz
897,43 CZK Zobrazit produkt

Všem, kteří si více než realistického umění, cení méně očividná řešení, nabízíme obraz se zajímavým, abstraktním motivem.

Obraz s květinami
669,21 CZK Zobrazit produkt
Obraz s červenými květinami, stylizovaný jako akvarel, vnese do Vašeho obývacího pokoje barvy a osvěží aranžaci interiéru.
 Obraz mrakodrapy v Dubaji
280,28 CZK Zobrazit produkt

Obraz s moderními, dubajskými mrakodrapy zachycenými z ptačího pohledu – to je dekorace, která přitáhne pozornost našich hostů z mnoha důvodů. Především dokáže nadchnout svým estetickým rozmachem, ale také výjimečnou, mírně odreálněnou koloristikou.

Obraz divoká kočka
511,71 CZK Zobrazit produkt

Charakteristický obraz s kočkou, stylizovaný jako akvarelové malířství, se stane výrazným dekoračním prvkem tlumeného obývacího pokoje nebo ložnice.