Nálepky podle kategorie - Stromy

Nálepka na zeď strom je efektní dekorací – bude dokonale působit v duetu s hladkými zdmi jako pozadí pro komody a pohovky v obývacím pokoji i jako elegantní ozdoba manželské postele v ložnici. Tento výrazný akcent v černé barvě bude skvěle vypadat v interiérech zařízených ve skandinávském stylu – tato dekorace zvýrazní krásu doplňků inspirovaných přírodou a při spojení s bílou vytvoří estetický kontrast. Nálepku na zeď strom úspěšně využijete také k výzdobě klasických místností a dětských pokojíků. Tento nástěnný prvek zajistí elegantně aranžovaným prostorám subtilní vzhled. Nálepka strom během okamžiku zkrášlí dětskou ložnici a vnese do ní barvy.

Nálepka jehličnaté stromy

Nálepka jehličnaté stromy

Lesní inspirace v obývacím pokoji: nálepka se stromy umístěná na minimalistické tapetě způsobí, že stylizace získá hloubku.
Nálepka strom do jídelny

Nálepka strom do jídelny

Aranžace jídelny nemůže být nudná! Vyzdobme interiér moderní nástěnnou nálepkou s přírodním motivem.
53 nálepek
Nálepka abstraktní stromek

Nálepka abstraktní stromek

Postačí jedna, velká nálepka s motivem stromu, aby celá místnost vypadala zajímavě!
Nálepka černé a šedé stromy

Nálepka černé a šedé stromy

Stromy na zdi: pomocí nálepek můžeme vytvořit originální stylizaci v každém interiéru.
Nálepka strom a ptáci

Nálepka strom a ptáci

Místo koupelnových obkladaček – voděodolná nálepka se stromem. A minimalistická stylizace je hotová!
Nálepka strom višně

Nálepka strom višně

Doplníme-li aranžaci o přírodní motivy (např. tisky stromů, květin) způsobíme, že interiér bude působit útulně a stylově.
Nálepka zelená jabloň

Nálepka zelená jabloň

Barevná nálepka jabloně je nástěnnou dekorací určenou do škol, školek a dětských pokojíků.
Nálepka břízy do obývacího pokoje

Nálepka břízy do obývacího pokoje

Březový nástěnný motiv je příslovečnou třešničkou na dortu v aranžaci interiéru ve skandinávském stylu.
Nálepka strom s listím

Nálepka strom s listím

Dekorační nástěnnou nálepku se zeleným stromkem stojí za to umístit v barevném dětském pokojíku.
Nálepka větve břízy

Nálepka větve břízy

Koruny stromů v obývacím pokoji: nálepka velkého rozměru zastoupí jiné nástěnné ozdoby v moderním interiéru.
Nástěnná nálepka palmy

Nástěnná nálepka palmy

Exotika v minimalistickém provedení - taková nálepka bude skvěle vypadat např. ve stylizaci pubu.
Nálepka jarní stromek

Nálepka jarní stromek

Nástěnné nálepky jsou univerzální ozdoby, které můžeme použít zároveň v obytných interiérech stejně jako ve stylizaci kanceláře.

 

Nálepka strom: dekorace inspirovaná světem přírody

Nálepka strom na stěnu bude skvěle vypadat v prostorách, jejichž základem jsou sněhobílé barvy a doplňky čerpající z přírody. Taková nástěnná ozdoba se stane krásnou dekorací místností zařízených ve skandinávské stylistice. Černá nástěnná nálepka strom ve spojení s bílou vytvoří atraktivní kontrast a dodá interiéru výraznost. Dekorační nálepku můžeme esteticky komponovat se světlou podlahou, bílou odpočinkovou soustavou  a sklem.

Rozkošný stromek můžeme využít v obývacím pokoji – může být ale také subtilním pozadím pro noční stolek v ložnici i pro tradiční  komodu na chodbě. Nálepka na zeď strom bude dokonale vypadat v prostorách, které zdobí dekorace inspirované světem přírody – zelené rostliny v květináčích, váza s ozdobnou větvičkou, dřevěné prvky. Nálepka je velmi univerzálním způsobem osvěžení aranžace. Nemusíme se rozhodovat pro provedení časově i finančně náročných změn a přestaveb. Stačí jeden výrazný tisk – na příklad výše zmíněná nálepka na zeď strom, aby byt vypadal originálně!

Stromky v elegantních interiérech

Nálepka strom na stěnu se stane krásnou ozdobou prázdné hladké zdi v elegantních obývacích pokojích, zařízených klasicky i ve stylistice glamour. Strom s bujnými popínavými listy a s květy můžeme krásně komponovat s geometricky profilovanými doplňky. Nálepka na zeď strom bude báječně vypadat v interiéru, v němž převažují tlumené barvy – béžová, šedá, krémová. Jasná koloristika dřevěného akcentu se perfektně hodí do stylistiky elegantního obývacího pokoje i do vkusně zařízené jídelny.

Hnědý stromek bude dokonale působit v klasické ložnici, jejímž základem je dřevěný tmavý nábytek, světlé povlečení a vkusné prvky inspirované minimalismem. Nálepka strom propůjčí aranžaci příjemný charakter. V okamžiku oživí a osvěží monochromatický interiér. K výzdobě místnosti můžete také využít barevný vzor. Jeho použitím zvýrazníte vybrané barvy a dodáte prostorám výraznou ozdobu.

Motiv stromu: nálepka strom na stěnu pro děti

Barevná nálepka strom pro děti vnese gejzír barev a fantazie do interiéru. Tato nástěnná dekorace zajistí místnosti příjemný a pohádkový vzhled, což bude mít kladný vliv na lepší psychickou pohodu a pocit bezpečí malých dětí. Nálepka na zeď strom pro děti jim zpříjemní kreativní zábavu a udrží je daleko od televize a počítače, zatímco pro stěnu bude krásnou ozdobou. V kolekci našeho obchodu najdete pohádkové stromky v duhové paletě barev. Stanou se nádherným pozadím pro dřevěnou postýlku. Subtilní nálepka strom na stěnu s bílými a růžovými květy, bude efektně vypadat ve spojení s běleným nábytkem, plyšovými akcenty a pastelovými doplňky. Tato nástěnná dekorace způsobí, že interiér získá výjimečně útulné vyznění. Nálepka na zeď strom s barevným rostlinstvem a pohádkovým ptactvem oživí tradiční aranžaci a vnese do ní pohádkové kouzlo. Tento prvek můžete úspěšně použít nad postýlkou nebo jako ozdobu zcela prázdné stěny. Barevné kompozice vnesou do místnosti radost.