Nálepky podle kategorie - Dekorační • Nálepky na notebook

Každý z nás touží po vkusně zařízeném interiéru svého domu. Často jsou právě malé nuance zodpovědné za celkový dojem, jakým náš příbytek působí, a proto investujeme do dekorací a doplňků, které mu dodají eleganci a osobitost. Je zřejmé, že neveliká změna může proměnit vzhled domu. Jednou z takových možností jsou dekorační nálepky. Máme široké  spektrum možností, protože zde najdeme zároveň jak dekorativní nálepky do kuchyně, tak dekorační nálepky na zeď či také na nábytek. Díky nim může i na první pohled obyčejná místnost získat zcela neopakovatelnou atmosféru.

225 nálepek

 

Kdee můžeme využít dekorační samolepky?

Dekorativní nálepky nabízejí báječné řešení, které je nejen relativně levné, ale hlavně dokáže výrazně proměnit vzhled našeho domu. Na trhu nalezneme nálepky na různé povrchy. Dokonale se hodí do kuchyně, dětského pokoje, obývacího pokoje, ale také do ložnice. Výběr různých vzorů je skutečně obrovský, a proto si každý najde pro sebe to pravé!

Dekorační nálepky na zeď pro děti působí nejlépe v podobě pohádkových postaviček, barevných zvířátek či komiksových hrdinů. Velkou radost uděláte děcku tím, že mu umožníte, aby si samo vybralo vhodnou grafiku na svou zeď. Dekorační nálepky na stěnu v kuchyni se zase hodí motivy s ovocem, kořením a oblíbeným jídlem. Všechno záleží čistě na naší představivosti a osobnosti!

Dekorační samolepky nabízejí veliké kompoziční možnosti – s jejich pomocí můžeme změnit vzhled interiéru. Jedním z nejpopulárnějších motivů využívaných v kuchyni je šálek s kávou. Taková dekorace se dokonale hodí jak do tradičních, tak i do moderních jídelen. Díky nim bude kuchyně vypadat mnohem zajímavěji! Můžeme vsadit na ozdoby inspirované folklórem, tradiční kuchyňské motivy nebo na jiné bláznivé varianty. Který motiv se nejvíc líbí Vám?

Nápadité dekorace v dětském pokoji

Dekorační samolepky na nábytek mohou být použity k dekoraci dveří skříní a dalších hladkých povrchů. Tímto jednoduchým způsobem můžete vdechnout nový život nábytku, který už má svá léta, díky čemuž osvěžíte jeho image. Neméně důležité je také to, že toto řešení je cenově dostupné naprosto každému! Nálepkománie vznikla pro ty z nás, kteří hledáme originální, ale zároveň levné způsoby dekorování zdí, nábytku, zrcadel a dalších plochých povrchů. Dekorativní nálepky můžeme použít v rozmanitých konfiguracích a dekoračních řešeních. Všechno záleží na naší tvůrčí invenci.

Dekorační nálepky na zeď pro děti se jistě zalíbí kreativním drobečkům – nalepovaní motivy vytvoří v pokoji teplou a příznivou atmosféru, takže v něm děti budou rády a s chutí.

Aranžace dětského pokoje má velký vliv na emocionální rozvoj, a proto jsou dekorační nálepky trefou do černého. Pro chlapce jsou zajímavou možností dekorace s motivem letadel či dinosaurů, zatímco pro dívky doporučujeme nálepky s elfy, květinami či motýlky. Do vytváření neopakovatelné aranžace můžete zaangažovat celou dodinu a společně polepit dětský pokoj! Jistě to přinese spoustu radosti a zábavy jak dětem, tak i dospělým.

Dekorativní nálepky – jednoduchá možnost jak osvěžit design

Ozdobné nálepky na nábytek nabízejí jednoduchý způsob, jak můžeme zlehka proměnit aranžaci daného interiéru. Můžeme vybírat z různých vzorů: květiny, zvířata, architektura, abstrakce, motivy 3D, cytáty či krajinky. Právě jejich libovolný tvar a rozměr způsobují, že se hodí zároveň jak mohutný nábytek, tak na domácí přístroje. Ve skutečnosti je můžeme přilepit v podstatě na libovolný povrch: namalovanou zeď či obkladačky. Toto univerzální využití je rozhodující pro jejich stoupající popularitu. Dekorativní nálepky na různé povrchy jsou také geniálním pomocníkem, když potřebujeme zakrýt vady, poškození či zašpinění. Díky nim může poškrábaná pracovní deska získat nový vzhled! A co víc, dostupná cena nálepek zajistí, že můžeme měnit konkrétní dekorační motiv tak často, jak se nám zalíbí. Nálepky dokážou zakrýt jisté nedostatky, ale také ozdobit a osvěžit vzhled konkrétního interiéru. Jediným omezením je tak pouze naše představivost! Na trhu je dostupné množství různých vzorů a motivů dekoračních nálepek na stěnu a výběr mezi nimi je pouze otázkou toho, co se nám nejvíc líbí.