Fototapety podle kategorie - Krajiny • Fototapeta

Krása přírody v nás navozuje pocity klidu a relaxace. Nezapomenutelné pohledy na hory, jezera nebo moře nám přinášejí neobvyklé estetické zážitky, na které jen tak nezapomeneme. Nejkrásnější krajiny rozhodně stojí za zvěčnění na stěnách naší domácnosti. Fototapety s krajinami, které jsou dostupné v kolekci myloview, mohou neustále těšit náš zrak, aniž bychom museli opustit svůj byt či dům. Jak fototapety krajin, tak i plakáty, obrazy a nálepky s pohledem na oblíbená místa nám pomohou vnést jejich atmosféru do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře.
Fototapeta krajina u jezera

Fototapeta krajina u jezera

Ranní mlha obklopující horské italské jezero patří k těm nejkrásnějším přírodním obrazům!
Fototapeta horská krajina

Fototapeta horská krajina

Krásná krajina na fototapetě doplní barevné prostory obývacího pokoje. Dokonale se hodí také do monochromatických interiérů.
3 905 fototapet
Fototapeta podzimní krajinka

Fototapeta podzimní krajinka

Pokud hledáte výjimečnou dekoraci, která přitáhne pozornost a bude krásně vypadat, sáhněte po vzoru s podzimní krajinou!
Fototapeta pohled na Joshua Tree

Fototapeta pohled na Joshua Tree

Exotická krajinka v obývacím pokoji? Taková fototapeta dokonale vynikne ve skandinávské aranžaci interiéru.
Fototapeta mořská krajina

Fototapeta mořská krajina

Fanoušci dalekých mořských výprav mohou vyzdobit svůj interiér efektní fototapetou s krajinou.
Zelená fototapeta v akvarelu

Zelená fototapeta v akvarelu

Malovaná krajina ve formě fototapety nabízí možnost rychlé proměny stylizace interiéru. Mějme na paměti, aby se paleta barev hodila do aranžace.
Fototapeta malovaný výhled

Fototapeta malovaný výhled

Sníte o klidném interiéru s příjemnou atmosférou? Fototapeta s malebnou krajinou v teplých barvách bude ideální ozdobou denního pokoje nebo ložnice.
Fototapeta zimní krajina

Fototapeta zimní krajina

Pro milovníky krás přírody jsme připravili zajímavý nástěnný obraz. Fototapeta tohoto typu se hodí do jídelny.
Fototapeta italská krajinka

Fototapeta italská krajinka

Fototapety s krajinomalbou jsou skvělou volbou univerzální dekorace interiéru zařízeného v podstatě téměř v každém stylu.
Fototapeta krajina v Toskánsku

Fototapeta krajina v Toskánsku

Krásnou louky na pozadí – díváme-li se na takovou fototapetu, můžeme se skutečně zrelaxovat. Umístěme ji na zeď v pracovně nebo v obývacím pokoji.
Fototapeta zamlžený les

Fototapeta zamlžený les

Troška tajemna v ložnici – fototapeta s lesní krajinou nabízí recept na stylizaci každého bytu!
Fototapeta horské jezero

Fototapeta horské jezero

Pokud se chcete každé ráno probouzet u úpatí hor, tak díky takové fototapetě si můžete tento sen splnit!

 

Tapety krajiny – exotická krása na každý den

V jedné lidové písni se zpívá: nevezmu si za muže, doma chovaného, jen si vezmu, jen si vezmu, světa zkušeného. Nic nás totiž tolik nenaučí a nic nám nedá tolik zkušeností, jako cestování do dalekých krajů. Patří k těm nejzajímavějším věcem v životě, které vyvolávají tolik nadšení, že se to ani nedá popsat. Poznávání zcela jiných kultur, kuchyně, tradic či dech beroucí přírody! Ostré vrcholky hor přikryté sněhovou pokrývkou, mohutné vodopády nebo exotické palmy na pobřeží krystalicky čistého oceánu. Ne vždy si však můžeme dovolit výlet do vzdálených zákoutí zeměkoule. Abychom nemuseli rezignovat z překrásného výhledu, stojí za to přenést náš obývací pokoj do alpské vesničky, tropické džungle nebo hlubokého lesa - to vše díky tapetám krajiny. Vhodně vybraný vzor nejen že vytvoří harmonický celek s naším interiérem, ale umožní nám také - alespoň na chvilku - přenést se na vysněné místo.

Tapety krajiny v každém stylu

Neskutečná pestrost forem přírody zajišťuje, že se nástěnné tapety krajiny hodí do každého interiéru, nezávisle na stylu, ve kterém je zařízený. Správný výběr vzoru zajistí, že se tapety krajiny budou hodit jak do klasického obývacího pokoje, tak i do ultramoderního zařízení loftu. Sáhneme-li po vhodném vzoru, máme jistotu, že vytvoříme harmonickou aranžaci, která nás bude těšit po dlouhá léta.

- Tapety krajiny: horské – v závislosti na ročním období, které je zobrazeno na horské krajině, bude se tapeta různých typů interiérů. V minimalisticky zařízeném pokoji v monochromatických barvách, ve kterém dominuje dřevěný, bělený nábytek, budou dokonale vypadat tapety krajiny zobrazující zasněžené, bílé horské štíty. Naopak letní verze krajinky se sytě intenzivní zelení dokonale oživí rustikální interiér a zdůrazní spojení s přírodou.

- Tapety krajiny: přímořské – hodí se do romantického interiéru. Pastelové barvy, bělený nebo dřevěný nábytek v přirozené přírodní barvě a dekorace v podobě ubrusů a přehozů s krajkou připomínající jemnou mořskou pěnu budou skvěle vypadat na pozadí mořské tapety krajiny. Takový vzor nadchne také opravdového mořského vlka, který si zařídil pokoj v námořnickém stylu. Bílo-modré akcenty, jachtařské dekorace ve formě kotev a písku z pláže ve skleněné váze vytvoří ideální efekt ve spojení s tapetami přímořské krajiny.

- Tapety krajiny: exotické – jsou dokonalou volbou do interiéru, ve kterém dominují přirozené materiály, barevné akcenty a stylistická svoboda při výběru nábytku. Divoká a neposkvrněná příroda vytvoří spojení s hippies stylem boho - spojení, které Vás doslova nadchne. Intenzivní zeleň přírody a pestrobarevné květiny neskutečných tvarů budou skvěle korespondovat s barevnými přehozy a pohovkami - vytvoří radostný a optimistický interiér. Tapety krajiny vodopády zase opticky zvětší nevelký pokoj.

Tapety krajiny v ložnici a koupelně

V ložnici s romantickým zařízením stojí za to sáhnout po nástěnných fototapetách krajiny s mírnými a jemnými barvami. Dokonalým řešením bude výhled na moře se zapadajícím sluncem nebo francouzské pole levandule. Naopak v minimalistické ložnici, ve které dominují monochromatické barvy, budou nejlépe vypadat tapety krajiny zobrazující surové, horské štíty. Koupelna je dokonalým místem pro tapety krajiny - přímořské. Pohled na mořský přístav s množství kouzelných jachet, mořská hladina odrážející západ slunce nebo zlatá pláž s nespočtem mušlí oživí místnost a tapety krajiny v provedení 3D vytvoří pocit hloubky, čímž dodají koupelně několik metrů čtverečních. Podobného efektu také dosáhneme, když sáhneme po tapetách krajiny s vodopády.

 

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandule nám na mysl přináší Provence a spolu s ní slunce, přírodu a kouzlo aromatických bylinek. Nepřekvapí tedy, že provensálský styl zařizování interiérů se odedávna těší velikému zájmu – spojuje v sobě francouzskou nádhera a romantismus. Místnosti, ve kterých využijete motivu levandule, získají kouzelný vzhled a výjimečnou atmosféru, charakteristickou pro jižní Francii.