Fototapety podle kategorie - Krajiny • Fototapeta

Krása přírody v nás navozuje pocity klidu a relaxace. Nezapomenutelné pohledy na hory, jezera nebo moře nám přinášejí neobvyklé estetické zážitky, na které jen tak nezapomeneme. Nejkrásnější krajiny rozhodně stojí za zvěčnění na stěnách naší domácnosti. Fototapety s krajinami, které jsou dostupné v kolekci myloview, mohou neustále těšit náš zrak, aniž bychom museli opustit svůj byt či dům. Jak fototapety krajin, tak i plakáty, obrazy a nálepky s pohledem na oblíbená místa nám pomohou vnést jejich atmosféru do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře.
Fototapeta lesní krajina

Fototapeta lesní krajina

Ranní mlha, která se snáší na zelené koruny stromů, patří k nejkrásnějším přírodním úkazům!
Fototapeta jehličnaté stromy

Fototapeta jehličnaté stromy

Černobílá krajina na fototapetě doplní barevné prostory obývacího pokoje. Dokonale bude působit také v monochromatických interiérech.
3 901 fototapet
Fototapeta geometrická krajina

Fototapeta geometrická krajina

Jestli hledáte výjimečnou dekoraci, která přitáhne pozornost a bude skvěle vypadat, vyberte si vzor s krajinou!
Fototapeta zimní krajinka

Fototapeta zimní krajinka

Zimní krajinka v obývacím pokoji? Taková fototapeta se dokonale zakomponuje do skandinávské aranžace interiéru.
Fototapeta hory do obývacího pokoje

Fototapeta hory do obývacího pokoje

Horská krajina v obývacím pokoji? Takovou fototapetu je možné dokonale zakomponovat do rustikální aranžace interiéru.
Fototapeta přírodní krajina

Fototapeta přírodní krajina

Krajina ve formě fototapety nabízí způsob, jak rychle proměnit stylizaci interiéru. Mějme na paměti, že paleta barev na tapetě by se měla hodit do celkové aranžace.
Fototapeta krajina se stromem

Fototapeta krajina se stromem

Toužíte po klidném interiéru se specifickou atmosférou? Fototapeta krajina v teplých barvách bude ideální ozdobou obývacího pokoje.
Fototapeta městská scenérie

Fototapeta městská scenérie

Pro milovníky vintage jsme připravili zajímavý nástěnný prvek. Fototapeta tohoto typu se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo do ložnice.
Fototapeta krajina pro děti

Fototapeta krajina pro děti

Fototapety s krajinou jsou skvělou volbou při snaze o univerzální dekoraci dětského pokoje.
Fototapeta zimní krajina

Fototapeta zimní krajina

Zasněžené louky a odlétající ptáci - upřeme-li pohled na takovou fototapetu můžeme opravdu účinně relacovat.
Fototapeta výhled na kaňon

Fototapeta výhled na kaňon

Troška slunce v ložnici – fototapeta s krajinou nabízí recept na stylizaci každého bytu!
Fototapeta horská krajina

Fototapeta horská krajina

Pokud se každé ráno chcete probouzet o pat hor, díky takovéto fototapetě si tento sen splníte!

 

Tapety krajiny – exotická krása na každý den

V jedné lidové písni se zpívá: nevezmu si za muže, doma chovaného, jen si vezmu, jen si vezmu, světa zkušeného. Nic nás totiž tolik nenaučí a nic nám nedá tolik zkušeností, jako cestování do dalekých krajů. Patří k těm nejzajímavějším věcem v životě, které vyvolávají tolik nadšení, že se to ani nedá popsat. Poznávání zcela jiných kultur, kuchyně, tradic či dech beroucí přírody! Ostré vrcholky hor přikryté sněhovou pokrývkou, mohutné vodopády nebo exotické palmy na pobřeží krystalicky čistého oceánu. Ne vždy si však můžeme dovolit výlet do vzdálených zákoutí zeměkoule. Abychom nemuseli rezignovat z překrásného výhledu, stojí za to přenést náš obývací pokoj do alpské vesničky, tropické džungle nebo hlubokého lesa - to vše díky tapetám krajiny. Vhodně vybraný vzor nejen že vytvoří harmonický celek s naším interiérem, ale umožní nám také - alespoň na chvilku - přenést se na vysněné místo.

Tapety krajiny v každém stylu

Neskutečná pestrost forem přírody zajišťuje, že se nástěnné tapety krajiny hodí do každého interiéru, nezávisle na stylu, ve kterém je zařízený. Správný výběr vzoru zajistí, že se tapety krajiny budou hodit jak do klasického obývacího pokoje, tak i do ultramoderního zařízení loftu. Sáhneme-li po vhodném vzoru, máme jistotu, že vytvoříme harmonickou aranžaci, která nás bude těšit po dlouhá léta.

- Tapety krajiny: horské – v závislosti na ročním období, které je zobrazeno na horské krajině, bude se tapeta různých typů interiérů. V minimalisticky zařízeném pokoji v monochromatických barvách, ve kterém dominuje dřevěný, bělený nábytek, budou dokonale vypadat tapety krajiny zobrazující zasněžené, bílé horské štíty. Naopak letní verze krajinky se sytě intenzivní zelení dokonale oživí rustikální interiér a zdůrazní spojení s přírodou.

- Tapety krajiny: přímořské – hodí se do romantického interiéru. Pastelové barvy, bělený nebo dřevěný nábytek v přirozené přírodní barvě a dekorace v podobě ubrusů a přehozů s krajkou připomínající jemnou mořskou pěnu budou skvěle vypadat na pozadí mořské tapety krajiny. Takový vzor nadchne také opravdového mořského vlka, který si zařídil pokoj v námořnickém stylu. Bílo-modré akcenty, jachtařské dekorace ve formě kotev a písku z pláže ve skleněné váze vytvoří ideální efekt ve spojení s tapetami přímořské krajiny.

- Tapety krajiny: exotické – jsou dokonalou volbou do interiéru, ve kterém dominují přirozené materiály, barevné akcenty a stylistická svoboda při výběru nábytku. Divoká a neposkvrněná příroda vytvoří spojení s hippies stylem boho - spojení, které Vás doslova nadchne. Intenzivní zeleň přírody a pestrobarevné květiny neskutečných tvarů budou skvěle korespondovat s barevnými přehozy a pohovkami - vytvoří radostný a optimistický interiér. Tapety krajiny vodopády zase opticky zvětší nevelký pokoj.

Tapety krajiny v ložnici a koupelně

V ložnici s romantickým zařízením stojí za to sáhnout po nástěnných fototapetách krajiny s mírnými a jemnými barvami. Dokonalým řešením bude výhled na moře se zapadajícím sluncem nebo francouzské pole levandule. Naopak v minimalistické ložnici, ve které dominují monochromatické barvy, budou nejlépe vypadat tapety krajiny zobrazující surové, horské štíty. Koupelna je dokonalým místem pro tapety krajiny - přímořské. Pohled na mořský přístav s množství kouzelných jachet, mořská hladina odrážející západ slunce nebo zlatá pláž s nespočtem mušlí oživí místnost a tapety krajiny v provedení 3D vytvoří pocit hloubky, čímž dodají koupelně několik metrů čtverečních. Podobného efektu také dosáhneme, když sáhneme po tapetách krajiny s vodopády.

 

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandulová oáza klidu: fototapeta levandule

Levandule nám na mysl přináší Provence a spolu s ní slunce, přírodu a kouzlo aromatických bylinek. Nepřekvapí tedy, že provensálský styl zařizování interiérů se odedávna těší velikému zájmu – spojuje v sobě francouzskou nádhera a romantismus. Místnosti, ve kterých využijete motivu levandule, získají kouzelný vzhled a výjimečnou atmosféru, charakteristickou pro jižní Francii.