Fototapety podle kategorie - Města • Fototapeta

Města jsou univerzální motiv. Efektní a kouzelné městské scenérie naleznete v naší kategorii fototapety města. Využijete je k vyzdobení místností zařízených v tradičním, moderním i industriálním stylu. Středomořské krajinky budou dobře vypadat v teplých interiérech inspirovaných světem přírody, zatímco grafiky zobrazující nejslavnější metropole zakomponujete do aranžace minimalistických i modernistických obývacích pokojů. Pokud chcete, aby malebné uličky a nejkrásnější zákoutí evropských městeček zkrášlily Váš interiér, pak se rozhodněte pro fototapety! Města vnesou do místnosti romantiku a nostalgii – kouzelný záběr se stane výraznou ozdobou pokoje, která bude přitahovat pozornost hostů.

Fototapeta město v Itálii

Fototapeta město v Itálii

Fototapeta s nádhernou architekturou Říma nejen že opticky zvětší interiér, ale zároveň do něj vnese pohádkovou atmosféru.
Fototapeta městské výškové budov

Fototapeta městské výškové budov

Výškové budovy na zdi obývacího pokoje – to je varianta, která se perfektně hodí do interiéru, jemuž chybí referenční bod.
634 fototapet
Fototapeta město s větrným mlýnem

Fototapeta město s větrným mlýnem

Hledáte výjimečnou dekoraci? Fototapeta se starými krásnými domy v Amsterdamu Vám může být inspirací k osvěžení aranžace!
Fototapeta město v USA

Fototapeta město v USA

Rozhodnete-li se pro panorama velkého města, originálně zvýrazníme industriální aranžace interiéru.
Fototapeta romantická Paříž

Fototapeta romantická Paříž

Dámský interiér vyžaduje dámské dekorace, jakou je např. městská fototapeta se symboly Paříže!
Fototapeta město vintage

Fototapeta město vintage

Fototapeta s městem vintage se skvěle hodí do moderních interiérů, kterým chybí příslovečná třešinka na dortu.
Fototapeta ulice města

Fototapeta ulice města

Fototapeta s přecpanou ulicí New Yorku může mít své místo v klasickém interiéru kanceláře nebo v minimalistické předsíni.
Fototapeta velké město

Fototapeta velké město

Moderní stylizace obývacího pokoje bude ještě zajímavější, když bude na jedné ze stěn viset fototapeta s panoramatem velkého města.
Fototapeta pařížská inspirace

Fototapeta pařížská inspirace

Pokud hledáte delikátní vzor, nevybírejte si panoramatický výhled, ale grafiku, která subtilním způsobem navazuje na Paříž nebo jinou metropoli.
Fototapeta černobílé město

Fototapeta černobílé město

Černobílý velkoměstský vzor se dokonale hodí do moderního pokoje teenagera.
Fototapeta město do obývacího pokoje

Fototapeta město do obývacího pokoje

Pokud nechcete, aby fototapeta s městem příliš ovládla interiér, rozhodněte se pro grafický vzor, např. s výškovými budovami.
Fototapeta symboly Benátek

Fototapeta symboly Benátek

Městské inspirace v dámské ložnici? Sáhněte po vzoru s Benátkami – jedním z nejromantičtějších měst na světě.

 

Klasické fototapety města do každé aranžace

Nástěnné dekorace s motivem města nabízejí zajímavou variantu pro všechny milovnice výrazných a expresivních akcentů v aranžaci interiérů. Pohlednicové a barevné motivy vnesou do místností dynamiku a barvy. Pokud chcete oživit obývací pokoj a dopřát mu efektní ozdobu, rozhodněte se pro fototapety města. V našem obchodě naleznete romantické scenérie, malebné městské krajinky i panoramata slavných velkoměst. Díky tomu snadno zakomponujete do své aranžace správný vzor a necháte tak vyniknout fototapety města, které Vám umožní ozdobit zeď Vaším oblíbeným panoramatem – efektem bude, že se bez vycházení z domu budete moct těšit z krásy nejkrásnějších městských krajinek. V naší kolekci naleznete nástěnné ozdoby v různorodých barevných provedeních – od pastelových krajin s Eiffelovou věží až po černobílé vzory s New Yorkem.

Největší světová hlavní města u Vás doma!

Výrazným akcentem v aranžaci – ve světlých, tlumených prostorách, ve kterých převažují elementy s hladkou fakturou, budou efektní a kontrastní fototapety 3D. Město jako nástěnná dekorace obohatí interiér o atraktivní scenérii – pouze na Vás záleží, jestli do svého bytu zakomponujete kouzelné staré domky, nebo monumentální mosty. Použitím nástěnných grafik během okamžiku změníte vzhled zvolené místnosti. Pomocí vhodného záběru do ní vnesete trochu  energie.

Fototapeta Vám poslouží aktivitou a vitalitou. Efektní panoramata s výhledem na výškové budovy jsou dokonalou ozdobou moderních pohovek a sedacích souprav v klasických barvách – černé a bílé. Grafické nástěnné dekorace úspěšně využijete ve spojení s elegantními prvky a nábytkem – postačí, že pro  dekoraci zdí zvolíte malebné fototapety 3D. Město můžete krásně zakomponovat do aranžace se stylovým kávovým stolkem a elegantní pohovkou.

Pařížské fototapety města

Milovnicím elegantních, klasických a eklektických aranžací doporučujeme využít při dekoraci interiéru pařížské inspirace. Efektní krajinky v různorodých odstínech úspěšně zkrášlí místnost a dodají jí eleganci. Jestli chcete oživit světlý, tradičně zařízený obývací pokoj, zvolte fototapety 3D. Město je charakteristické intenzívními barvami a dodá dynamiku minimalistickému interiéru ložnice.

V naší kolekci naleznete nejkrásnější pařížská místa – použitím fotografického akcentu vnesete do své ložnice kouzlo charakteristické pro Elysejská pole, čtvrť Montmartre, nebo Most Alexandra III. Nezapomínáme na symbolu Paříže, tedy na Eiffelovu věž – její majestátní konstrukce se také objevuje na našich fototapetách! Jestli chcete vytvořit ve zvolené místnosti romantickou atmosféru – ideálně se k tomu hodí fototapety s pohledem na Paříž v noci. A pokud Paříž není Vaší oblíbenou destinací, vyberte si zkrátka jiné město. New York, Londýn, Madrid, Praha – které z nich byste chtěli navštívit?

Dekorativní fototapety města

Monochromatismus se dokonale hodí do interiérů zařízených v industriální stylistice. Fotografický akcent bude ideálním pozadím pro modernistický nábytek, cihlové i dřevěné prvky – zvýrazní charakter aranžace a propůjčí místnosti výrazný vzhled. O vytvoření vhodné atmosféry se postará fototapeta černobílé město – jako filmové záběry zdůrazní surové, betonové a modernistické prvky. Budou dokonalou ozdobou ocelových doplňků, geometricky profilovaných prvků i futuristického nábytku. V industriálním obývacím pokoji převažují prvky navazující na průmyslovou scenérii. Tento styl má svůj počátek v 50. letech v USA, a proto snímky New Yorku zajistí, že místnost získá na výraznosti a bude zařízena jako celek ve zvolené konvenci. Nástěnné dekorace s velkými městy, vč. New Yorku, představující nejslavnější  ulice a zákoutí města, můžeme dokonale zakomponovat do aranžace plné betonu, cihel, studených barev – bílé a odstínů šedé.