Fototapety podle kategorie - Města • Fototapeta

Města jsou univerzálním motivem. Efektní nástěnné dekorace, na nichž jsou zobrazeny nádherné městské scenérie či fototapeta nočné mesto, úspěšně využijete k vyzdobení místností, které jsou zaaranžovány v tradičním, moderním i industriálním stylu. Středozemní krajinky budou skvěle vypadat v teplých interiérech inspirovaných světem přírody, zatímco fototapety města, zobrazující nejslavnější metropole, snadno zakomponujete do aranžace  minimalistických i modernistických obývacích pokojů. Malebné uličky a nejkrásnější zákoutí evropských městeček zkrášlí Váš interiér a vytvoří v něm výjimečnou atmosféru. Fototapety města vnesou do místnosti romantismus a nostalgii – magické záběry se stanou výraznou ozdobou pokoje a budou mít pozitivní vliv na Vaši náladu.

Fototapeta architektura města

Fototapeta architektura města

Fototapeta s uměleckou architekturou města zdůrazní klasickou stylizaci obývacího pokoje a vnese do něj velkou dávku teplých barev.
Fototapeta panorama města

Fototapeta panorama města

Panorama New Yorku v černobílé estetice je skvělý nápad jak oživit aranžaci obývacího pokoje. Můžeme ji také využít v kanceláři nebo v pokoji teenagera.
634 fototapet
Fototapeta s městem do ložnice

Fototapeta s městem do ložnice

Monochromatický nástěnný tisk města vhodně doplní eklektickou ložnici. Mírný motiv nezničí harmonii interiéru.
Fototapeta města památky

Fototapeta města památky

Rozhodneme-li se pro panorama města s jeho památkami na fototapetě, originálním způsobem zdůrazníme eklektický prostor obývacího pokoje nebo ložnice.
Fototapeta město New York

Fototapeta město New York

Fototapeta s panoramatem New Yorku v noci se může stát hlavní dekorací v pokoji teenagera. Tak výrazný tisk by měl své místo najít na jedné stěně.
Fototapeta město mrakodrapy

Fototapeta město mrakodrapy

Mrakodrapy na stěně obývacího pokoje je nápad, který je možné zrealizovat v prostorném interiéru, ve kterém chybí grafický vztažný bod.
Fototapeta ulice města

Fototapeta ulice města

Fototapeta s přecpanou ulicí New Yorku může mít své místo v klasickém interiéru kanceláře nebo v minimalistické předsíni.
Fototapeta velké město

Fototapeta velké město

Moderní stylizace obývacího pokoje bude ještě zajímavější, když bude na jedné ze stěn viset fototapeta s panoramatem velkého města.
Fototapeta černobílé město

Fototapeta černobílé město

Ulice Madridu se na černobílé fototapetě prezentují skutečně velmi vkusně. Taková dekorace zkrášlí obývací pokoj, když do něj vnese trošku elegance.
Fototapeta město krajina

Fototapeta město krajina

Pohled na pařížský Pont Neuf zdynamizuje interiér minimalistického obývacího pokoje. Oteplí ho a opticky zvětší.

 

Tapety města v klasické aranžaci

Fototapety města nabízejí variantu pro všechny milovnice výrazných a expresivních akcentů v zařízení interiérů. Pohlednicové a barevné nástěnné dekorace vnesou do místností dynamiku a barvy. Tapety města oživí obývací pokoj a stanou se jeho efektní ozdobou. Mezi různorodými motivy naleznete romantické scenérie, malebné městské krajinky i panoramata slavných hlavních měst. Díky tomu snadno zakomponujete do své aranžace ten správný vzor a zdůrazníte tak vůdčí stylistiku. Fototapety na zeď města Vám umožní ozdobit stěnu svým oblíbeným panoramatem – a efektem bude, že aniž byste museli opustit svůj domov, můžete se těšit kouzlem těch nejkrásnějších pohledů na město. V naší kolekci naleznete nástěnné dekorace v různorodých koloristických verzích – od pastelových krajinek s Eiffelovou věží po fototapety města s New Yorkem.

Tapeta města v interiérech

Tapeta města se stane výrazným akcentem v aranžaci – v jasných, tlumených prostorách, ve kterých převládají elementy s hladkým povrchem, vytvoří efektní kontrast. Tato nástěnná dekorace obohatí interiér o atraktivní scenérii – a pouze na Vás záleží, zda zakomponujete na své stěny kouzelné domečky, nebo monumentální mosty. Použijete-li fototapety na zeď města, v okamžiku proměníte vzhled své místnosti. Pomocí vhodného záběru do ní vnesete energii a život. Fototapety města budou mít pozitivní vliv na Vaši aktivitu a vitalitu. Efektní panoramata s pohledem na mrakodrapy jsou dokonalým pozadím pro pohovky a rohové sedačky v klasické koloristice – černé a bílé. Tapety města úspěšně využijete společně s elegantními prvky vybavení místnosti a s elegantním nábytkem – postačí, když si pro dekoraci stěn vyberete malebné uličky nebo domky Starého města libovolné evropské metropole. Městská krajinka na fototapetách Londýn se bude skvěle doplňovat se stylovým kávovým stolkem a elegantní pohovkou.

Pařížské akcenty: fototapety Paříž

Milovnicím elegantních, klasických i eklektických aranžací doporučujeme využít k dekoraci interiéru fototapety Paříž. Efektní krajiny v pestrých odstínech úspěšně zkrášlí místnost a propůjčí jí nádech elegance. Jestliže chcete oživit světlý, tradičně zařízený obývací pokoj, vyberte si  fototapety Paříž – jsou charakteristické intenzivními barvami. V naší kolekci naleznete nejkrásnější pařížská místa – použijete-li tento fotografický akcent, vnesete do své ložnice kouzlo, které je charakteristické pro Champs-Élysées, historickou čtvrť Montmartre nebo pro Most Alexandra III. Jestli chcete ve svých místnostech stvořit romantickou atmosféru, ideální volbou jsou pro Vás fototapety Paříž.

Tapety města v industriálním obývacím pokoji

Fototapety na zeď města se dokonale hodí do interiérů zařízených v industriální stylistice. Fotografický prvek bude perfektním pozadím pro modernistický nábytek, cihlové a dřevěné elementy – zdůrazní charakter aranžace a propůjčí místnosti výrazný vzhled. Fototapety města vytvoří v místnosti správnou atmosféru. Vhodně vybrané záběry zdůrazní syrové, betonové a modernistické prvky. K dekoraci obývacího pokoje či salónu tohoto typu úspěšně využijete fototapety na zeď města – stanou se dokonalým pozadím pro ocelové doplňky, geometricky vyprofilované prvky a futuristický nábytek. V industriálním obývacím pokoji převažují elementy, které navazují na průmyslovou scenérii. Tento styl má své počátky v padesátých letech v USA, a proto třeba fototapety New York způsobí, že Vaše prostory budou výraznější a podaří se je zařídit jako celek podle přijatých konvencí. Fototapety New York zobrazují ty nejslavnější ulice a zákoutí tohoto města – dokonale je můžete komponovat s betonem, cihlou, studenými barvami – bílou a šedou.