Obrazy podle kategorie - Motýli

Obraz motýl je rozkošnou ozdobou interiérů, v nichž převažují romantické doplňky plné fantazie, elegantní nábytek s vyřezávanými, dekoračními čely a pastelové barvy. Tento prvek dodá místnosti elegantní vzhled a charakter splněných snů – vnese do ní delikátnost, lehkost a fantazii. Obrazy s motýly budou krásně vypadat v pokojích zařízených klasicky,  eklekticky či ve stylu glamour. Černobílé grafiky úspěšně využijete v obývacím pokoji zařízeném ve skandinávském stylu, zatímco nádhernou fotografii s tímto barevným hmyzem na pozadí louky můžete umístit do ložnice zařízené v rustikálním stylu. Subtilní obraz s motýlem bude dokonalou dekorací uměleckého ateliéru – dekorací, která Vám zpříjemní hodiny práce. 

Obraz motýl retro

Obraz motýl retro

Motýli jsou skutečným dekoratérským hitem, který vyletěl z dětského pokoje do místností určených spíše "dospělákům"!
Obraz motýl na květině

Obraz motýl na květině

Pokud Vám záleží na éterické dekoraci stěny, která se bude skvěle hodit do světlé místnosti, vyberte si obraz s motýlem sedícím na květině.
68 obrazů
Obraz do ložnice motýl

Obraz do ložnice motýl

Minimalistický obraz s motýlem v odstínech béžové vnese do ložnice harmonickou atmosféru.
Obraz motýli v srdci

Obraz motýli v srdci

Originální obraz s motýly v srdci krásně ozdobí minimalistickou, bílou ložnici.
Obraz akvarel s motýly

Obraz akvarel s motýly

Klasický obraz s barevnými motýly bude centrálním elementem aranžace libovolného pokoje.
Obraz akvareloví motýli

Obraz akvareloví motýli

Barevný obraz s motýly ve stylu akvarelu se ideálně hodí do romantické aranžace obývacího pokoje.
Obraz s motýlky pro děti

Obraz s motýlky pro děti

Motýli jsou také ideálním vzorem na obrazech určených do dětských pokojíčků. Tento vzor vnese do interiéru barvy.
Obraz motýli na černém pozadí

Obraz motýli na černém pozadí

Obraz s motýly na tmavém pozadí je klasickou ozdobou, která výborně působí v elegantních interiérech.
Obraz černobílí motýli

Obraz černobílí motýli

Obraz s motýly v černé a bílé je určený těm z nás, kdo preferujeme tlumené barvy a vzory.
Obraz tři motýli

Obraz tři motýli

Moderní obraz se třemi motýly na tmavém pozadí ozdobí jak zeď obývacího pokoje, tak i stěnu v ložnici.
Obraz barevní motýli

Obraz barevní motýli

Obraz s barevnými motýly rozežene dekorační nudu a vnese do místnosti závan svěžesti.
Obraz minimalistický motýl

Obraz minimalistický motýl

Obraz s jedním motýlem v makro měřítku je určený těm z nás, kdo si ceníme jednoduchých interiérů a minimalistických dekorací.

 

Obraz s motýlem: dekorace elegantních interiérů

Obrázky motýlů budou báječně působit v místnostech, jejichž základem jsou elegantní formy a klasická aranžační řešení. V naší kolekci naleznete inspirativní grafiky se subtilním hmyzem na bílém pozadí – budou dokonalou dekorací světlých zdí, ažurových doplňků a elegantních akcentů v aristokratickém stylu. Můžete si vybrat několik obrazů motýl ve stejné koloristické tónině, orámovat je vhodnými rámy a vytvořit z nich autorskou galerii.

Taková kompozici bude skvěle působit nejen nad stylovou pohovkou, ale také jako ozdoba manželského lože či nevysoké skleněné vitrínky. K dekoraci elegantní místnosti úspěšně využijete také nástěnné prvky imitující olejomalby motýlů. Tyto malířské ozdoby jsou charakteristické gejzírem pastelových, teplých barev – zajistí, že místnost získá elegantnější a útulnější vzhled. Tyto radostné prvky Vám zajistí skvělou náladu a Vašemu interiéru propůjčí inspirativní atmosféru, která bude přát relaxaci a odpočinku.

Motýli v eklektický zařízené místnosti

Motiv motýlů vypadá dokonale v eklekticky zařízených interiérech. Použijete-li efektní obrazy motýli, zkrášlíte své pokoje a dodáte jim výrazný, trošku pohádkový charakter. Barevný hmyz na pozadí květin ve formě obrázků motýlů – to je varianta pro milovníky malířských akcentů na zdech. Tento rozkošný prvek bude báječně působit jako dekorace starodávných vitrín s knihami, moderních designových stínidel či barevných a vzorovaných doplňků. Motýly úspěšně zakomponujete do místností, jejichž základem jsou květinové vzory a fantastické akcenty inspirované zahradou. K výzdobě uměleckého ateliéru můžete využít obraz motýli v podobě efektní grafické kompozice nebo v trošku abstraktním a surrealistickém provedení.

V kolekci našeho e-shopu naleznete tento motiv v pestrých paletách barev a v různých formách, což Vám umožní ideálně vybrat motýlí prvek tak, aby se dokonale hodil do Vašeho interiéru. Obraz motýl bude nádherně vypadat také jako ozdoba charakteristického nábytku a doplňků ve stylistice vintage – mezi dostupnými vzory naleznete ilustrace, které se ideálně hodí do retro interiérů. 

Obrazy s motýly v rustikální aranžaci

Motýly úspěšně využijete k výzdobě rustikálně zařízených místností – nejen ve formě obrazu na plátně, ale i v podobě efektní rozkošné nálepky. V naší kolekci naleznete pestré vzory a kompozice, díky kterým během okamžiku zkrášlíte tlumenou aranžaci. Pomocí barevného fantastické akcentu vnesete barvy do interiéru, jehož základem jsou zemité barvy.

Krajina s motýly bude báječně působit na pozadí starodávných vyřezávaných skříní či komod a proutěných křesel. Obraz motýl osvěží interiér – zvýrazní krásu rostlinných a květinových vzorů. Tato dekorace zdůrazní stylistiku inspirovanou světem přírody a zajistí místnostem subtilní a elegantní vzhled. V rustikální aranžaci bude dokonale působit nejen nádherné obrázky motýlů, fotografie s tímto hmyzem v makro rozlišení na pozadí zeleně a blankytného nebe, ale také barevné obrazy motýli 3D. Tyto barevné nástěnné dekorace oživí místnost – stanou se výraznou ozdobou zařízení z přírodních materiálů v tlumené koloristice – vytvoří atraktivní kontrast s hnědou, béžovou a bílou.