Plakáty podle kategorie - Pes

Plakát pes nemusí ničím připomínat nudné, kýčovité fotografie, jaké vídáme na baleních psího krmiva. Široká nabídka zajistí, že bez obtíží nalezneme báječná zobrazení pejsků v zábavných oblečcích, uměleckých pózách nebo na překvapivých místech. Milovníci kina si zamilují plakáty s psy navazujícími na kultovní hrdiny velkých, kasovních trháků, zatímco vyznavače internetu nadchne plakát pes s nejpopulárnějším mopsem na světě. Zábavná představení těchto čtyřnožců jsou také báječnou variantou při zařizování dětského interiéru – konec konců, které děcko by nechtělo mít rozkošné štěňátko v pokojíku! 

35 plakátů

 

Vůbec ne takový psí život: plakát pes s velkou slávou

Grumpy Cat je pravděpodobně nejznámější kočkou na světě. Jeho mrzoutský čenich sleduje na facebooku více než 8 milionů lidí. Ale i mezi psy najdeme skutečné celebrity, které rády pózují na snímky pro své fanoušky. Jednou z takových hvězd je mopsík jménem Doug the Pug, který počtem svých „followers” dohání věčně nespokojenou kočku. Plakát pes se zábavným mopsem nadchne nejen skutečné milovníky téhle rasy, ale také všechny s velkým smyslem pro humor. Tohle zvířátko Vás totiž nadchne předivnými oblečky, pózami i tím, jak se dokáže tvářit, protože v tom je nezpochybnitelným mistrem! Plakát z touhle čtyřnohou celebritou se skvěle hodí do jakékoliv místnosti Vašeho domu.

V kuchyni bude báječně vypadat mops hltající zmrzlinu, do koupelny se zase hodí v barevné čepičce na hlavě, zatímco do obývacího pokoje na pozadí velké metropole nebo plakát plemena psů. Plakát pes – to však není pouze rozkošný mops, ale také stejně populární shiba, který se stal hrdinou internetových memů. Spokojená mordka tohohle psíka Vám zaručeně zvedne náladu na celý den!

Elegantně nebo sofistikovaně – nápad na plakát se psem v obývacím pokoji

Zbožňujeme psí celebrity, ale milujeme také normální čtyřnožce, kteří nám každodenně dělají společnost. Plakát pes s Vaší oblíbenou rasou je báječnou ozdobou obývacího pokoje. Můžete sáhnout po černobílých motivech ve formě umělecké fotografie nebo se rozhodnout pro plakát plný barev, který oživí atmosféru místnosti. Mezi dominantními trendy se objevují zároveň jak přirozená zobrazení těchto zvířat, tak i ta pózovaná ve fotografických studiích v zábavných oblečcích nebo s originálními rekvizitami. Skvělým nápadem je také plakát pes, inspirovaný kultovními filmy. Milovníci Star Wars si zamilují zobrazení pejska v oblečku Yody, fanoušci Mužů v černém zase jistě sáhnou po plakátě představujícím mopse v obleku a černých brýlích, zatímco nadšenci do surrealistického kina a silných dojmů se rozhodnou pro Andaluského psa – plakát v černobílém provedení.

Mops a shiba – módní plakát pes v pokoji teenagera

Pokud je Váš teenager fanouškem těchto čtyřnožců, pak naše první nabídka je plakát pes představující populárního mopse nebo shibu. Zábavné snímky, směšné oblečky a absurdní, šílené pózy těchto zvířátek báječně oživí pokoj a stanou se originální ozdobou aranžace. A jestli jste sami majiteli pejska, stojí za to popřemýšlet o vytvoření vlastní fotografické série v oblečcích nebo s různými doplňky, které se hodí k jeho osobnosti. Z umělecké fotografie můžeme na objednávku vytvořit plakát se psem, který bude jedinečný a neopakovatelný. Místo náhodného zvířete Vám bude dělat radost nádherné zobrazení Vašeho vlastního miláčka.

Obrázkové plakáty pro nejmladší milovníky pejsků

Barevná zobrazení psů v zábavných oblečcích je pouze jedna z možných variant. V dětském pokoji budou fantasticky působit plakáty se psy ve formě snímků „slow motion”. Mordky zvířátek zachycené v okamžiku, kdy jsou plné krmiva, v momentě skoku nebo štěkání získávají velmi směšné tvary, takže připomínají hrdiny z kreslených pohádek. Další možností je grafický plakát plemena psů – můžete si vybrat přehled nejpopulárnějších pejsků nebo zobrazení konkrétní rasy, případně portrétový záběr, na kterém pes nosí brýle, kšiltovku nebo pestrou kravatu.