Obrazy podle interiérů - Dětský pokoj

Dětské pokoje by měly být plné radostných barev, fantastických tvarů a výrazných báječných vzorů. Jakým způsobem můžeme vnést do tlumené místnosti gejzír barev i zdůraznit pokojík v pastelových barvách? Dokonale se k tomu hodí obrazy pro děti na plátně. V kolekci e-shopu Myloview naleznete celou hromadu motivů – od květin a pohádkových princezen – po rozkošná zvířátka a pohádková autíčka. Obrázky do dětského pokoje oteplí interiér a zajistí mu útulný vzhled. Mezi různorodými vzory jistě naleznete takovou nástěnnou dekoraci, která zdůrazní charakter aranžované ložnice. Použitím subtilního obrazu pro děti na plátně během okamžiku vnesete do pokojíku krásu a roztomilost.

57 obrazů

 

Obrázky do dětského pokoje v ložnici holčičky

K zařízení dívčí ložnice se dokonale hodí pudrově růžová, tlumená fialová a odstíny krémové. Použijeme-li vhodné obrázky do dětského pokoje, zdůrazníme stylistiku i dominantní paletu barev v interiéru. Místnost, jejímž základem jsou plyšové doplňky, bělený nábytek a sladké drobnůstky v mírných barvách, můžete zkrášlit pomocí nástěnných dekorací s motivem srdíček a hvězdiček. Roztomilý vzhled místnost získá použitím květinových akcentů, například růžiček na plátně. Pastelový interiér úspěšně ozdobí amorkové či postavičky z Disneyho pohádek. Jasné prostory, v nichž dominují klasické komody, dřevěné podlahy a subtilní doplňky jako plyšové figurky, deky a polštářky, můžete oživit použitím obrazů do dětského pokoje s překrásnými krajinkami. Nástěnné ozdoby s pohádkovou scenérií v pastelových barvách dodají jednoduchém nábytku trochu fantastičtější dekoraci. Magické grafiky pomáhají probouzet představivost a pocit bezpečí, navíc budou děvčátka inspirovat ke čtení pohádek. K výzdobě dívčí ložnice doporučujeme také obrázky pro děti s motýli – subtilní kompozice vnesou do místnosti fantazii a delikátnost.

Pohádkové motivy v chlapeckém pokoji

Barevné dekorace na plátně jistě využijete také v chlapecké ložnici – nástěnné prvky vnesou do interiéru barvy a expresi a vytvoří v něm pohádkové prostředí. Barevná výzdoba bude podporovat tvůrčí zábavu a udrží děti dál od počítače a televize, což bude mít pozitivní vliv na kreativitu Vaší ratolesti. V kolekci e-shopu Myloview naleznete pohádková zvířátka, mimo jiné pandy, lišky, sovičky, králíky a medvídky. Rozesmáté postavy z oblíbených animovaných filmů vnesou do interiéru krásu, teplo a pozitivní energii. K dekoraci stěn můžete použít obrázky pro děti inspirované světem pohádek Walta Disneyho, na příklad rozkošné ilustrace s Medvídkem Pú, Lvím králem nebo Petrem Panem. Mezi různorodými motivy jistě naleznete takový nástěnný prvek, který dokonale vynikne v dekorovaném pokojíku. V ložnici starších chlapců doporučujeme využít obraz ve fotografické formě a u milovníků dobrodružných příběhů a dalekých cest sáhněte pro výzdobu stěn po mapě světa na plátně.

Ložnice nemluvněte s obrazy do dětského pokoje

Obrázky pro děti na zeď v subtilní tlumené koloristice se ideálně hodí k dekoraci ložnice určené pro nemluvně. Pastelové ozdoby s měsícem a hvězdičkami můžete úspěšně použít nad postýlkou. Prostory nad nábytkem zase můžete ozdobit také nástěnnou dekorací s kouzelnými andílky – okřídlené bytosti vytvoří v místnosti výjimečnou auru. Mezi různorodými motivy můžeme vyzdvihnout prvky, které se dokonale hodí do pokojíků nemluvňat se světlými zdmi, mimo jiné delikátní kompozice na plátně s balónky, růžičkami a barevnými motýlky. Motýlci a králíci na obrazech do dětského pokoje během okamžiku zkrášlí klasicky zařízený interiér – nástěnné ozdoby zdůrazní krásu krajkových prvků, plyšových figurek a měkkých materiálů. V naší kolekci naleznete vzory v delikátní paletě barev – kouzlo ložnici nemluvněte dodají akcenty v barvě levandule, světlé pistácie, pudrové růže a teplé béžové.