Fototapety podle interiérů - Dívčí pokoj

Fototapeta do pokoje dívky způsobí, že dětské prostory během okamžiku získají barvy – tato nástěnná dekorace vnese do interiéru radost a optimismus – dodá mu výrazný a pohádkový vzhled. V kolekci našeho e-shopu naleznete motivy, které se dokonale hodí jako výzdoba království malé princezny. Tapety pro holky inspirované světem pohádek a animovaných filmů Walta Disneyho jistě udělají radost Vaší dcerce – přítomnost oblíbených postav na zdi bude přát tvůrčí zábavě i pocitu bezpečí. Mezi vzory můžeme vyzdvihnout zvířátka, královny, barevné květiny a pohádkové motivy. Fototapeta do holčičího pokoje vytvoří v interiéru báječnou atmosféru a pro postýlku bude fantastickým pozadím. 

Fototapeta pro holčičky: sovy

Fototapeta pro holčičky: sovy

Barevné sovy e skvělou volbou zároveň jak v případě mladších, stejně tak i starších holčiček.
Fototapeta baletky v květinách

Fototapeta baletky v květinách

Fototapeta s tanečnicemi je dobrou volbou do pokoje malé baletky, která se ráda obklopuje růžovou barvou.
134 fototapet
Fototapeta černobílé mořské víly

Fototapeta černobílé mořské víly

Pokud Vaše dcerka patří k těm holčičkám, které nešílí po růžové, pak jí vyzdobte pokoj černobílou fototapetou s mořskými vílami.
Fototapeta pro holčičky: lamy

Fototapeta pro holčičky: lamy

Zřejmě neznáme nikoho, kdo by dokázal odolat rozkošným lamám! A Vaše dcerka jim jistě také neodolá!
Fototapeta pro holčičky s mráčky

Fototapeta pro holčičky s mráčky

Létá Vaše ratolest ráda v obláčcích? V takovém případě je to vzor, který se ideálně hodí do jejího pokoje!
Fototapeta pro holčičky: balóny

Fototapeta pro holčičky: balóny

Barevné balóny na fototapetě do holčičího pokoje se stanou výraznou ozdobou interiéru.
Fototapeta ptáčkové na větvi

Fototapeta ptáčkové na větvi

Rozkošní ptáci se mohou stát ozdobou pokoje každé holčičky, bez ohledu na její věk a zájmy.
Fototapeta pro holčičky: hvězdy

Fototapeta pro holčičky: hvězdy

Taková dekorace vyhovuje starším děvčatům, ktere už vyrostla z pohádkových motivů.
Fototapeta pastelové kaktusy

Fototapeta pastelové kaktusy

Jestli Vaše dcerka není fanynkou vzorů s princeznami či mořskými vílami, pak ji jistě potěší univerzální motiv s kaktusy.
Fototapeta květinové věnce

Fototapeta květinové věnce

Fototapeta s věncy zdůrazní rustikální charakter holčičího pokoje. Takový vzor se také skvěle hodí do třídy ve školce.
Fototapeta jednorožce pro holčičky

Fototapeta jednorožce pro holčičky

Fototapety s jednorožci můžete umístit např. jen na jednu zeď, abyste tak oddělili část na hraní od části na spaní.
Fototapeta do holčičího pokoje listí

Fototapeta do holčičího pokoje listí

Fototapeta s listím je variantou pro trošku starší holčičky, které už netěší pohádkové motivy na zdech.

 

Tapety pro holky inspirované světem pohádek Walta Disneyho

Fototapeta do dívčího pokoje s radostným motivem přímo z animovaných filmů Walta Disneyho bude vypadat dokonale v ložnici Vaší ratolesti. Záběr z milované pohádky zpříjemní dítěti chvilky trávené doma a bude v něm rozvíjet představivost. Barevné nástěnné dekorace oživí pokoj a dodají mu kouzlo – tapety pro holky budou báječnou ozdobou nad postel s barevným povlečením. Použijete-li charakteristické motivy z "disneyovek", propůjčíte místnosti zcela nový charakter. Tapeta pro holky zvýrazní krásu pohádkových vzorů, pastelových doplňků i kontrastních prvků.

V kolekci našeho e-shopu naleznete nástěnné dekorace čerpající z nejpopulárnějších animovaných filmů. K výzdobě ložnic těch nejmladších holčiček doporučujeme tapetu s Medvídkem Pú nebo se Zvonilkou. Fototapeta do dívčího pokojíku se stane rozkošným akcentem na pozadí tlumených, jasných zdí – dodá interiéru útulný vzhled. V místnosti, kterou mají k dispozici starší děti, úspěšně využijete motiv princezen, víl, koček či bílých koní. Díky různorodosti dostupných vzorů a postav jistě naleznete takovou fototapetu do holčičího pokoje, která udělá radost Vaší ratolesti.

Gejzír barev v dívčí ložnici – barevné fototapety do holčičího pokoje

Použijete-li fototapety do dívčího pokoje, oživíte celý interiér a rozzáříte ho barvami – díky tomuto barevnému prvku můžete libovolně manévrovat paletou barev. Jestli chcete v místnosti zvýraznit odstíny růžové a bílé, použijte k ozdobení zdi nástěnnou dekoraci s puntíky na jemném pudrovém pozadí. Díky tomu získá dětský pokoj výrazný charakter. Radostné dívčí aranžace můžete zatraktivnit pomocí přírodního motivu nebo hvězd.

V naší kolekci naleznete barevné fototapety s rozkošnými zvířátky na pozadí lesa, doliny, louky, safari – tapety pro holky jistě dodají interiéru veselý vzhled. Díky tomu se dětská ložnice stane místem, které bude příjemné každému dítěti – rozesmáté a pozitivní postavičky budou v našich ratolestech probouzet milé asociace. Můžeme si vybírat mezi realistickými zobrazeními zvířat a jejich grafickými interpretacemi. V místnosti můžete využít také fantastické tapety pro holky s motivy mraků, duhy, balónů – elegantně vyzdobená místnost bude mít příznivý vliv na dětské sny a touhy a podpoří v dětech chuť k tvůrčí zábavě. Barevné mráčky na bílém pozadí mohou najít své místo na zdi u postele, ale mohou také zdobit několik povrchů. Snová atmosféra v dětském pokoji? O to přesně jde!

Tapety do pokoje pro dívky: kouzlo univerzálních vzorů

Tapety pro holky mohou být barevné, subtilní, zářivé – všechno záleží na efektu, jakého chcete dosáhnout, při zařizování dětského království. K dekoraci dívčí ložnice doporučujeme využít univerzální vzory – květiny, puntíky, motýly, srdíčka. Nemusíte se rozhodnout pro nástěnnou dekoraci ve formě tapety – stejně dobře můžete použít drobné ozdoby, na příklad obraz na plátně s pohádkovou scénou nebo nálepku s efektním barevným stromkem. Barevná fototapeta do dívčího pokoje bude dominovat místnosti, a proto bude dokonale působit jako ozdoba v aranžaci, jejímž základem jsou jasné barvy – od bílé po pudrově růžovou, klasické elementy a tlumené prvky.

K dekoraci místnosti můžete vybrat také malířské barevné kompozice z květina motýlů – taková rozkošná ozdoba vnese do interiéru kouzlo, bezstarostnost a pozitivní energii. Fototapeta nabídne báječnou možnost odpočinout si od každodennosti, zkrášlí aranžaci a zdůrazní její charakter. Fototapety do dívčího pokoje – to je pestrost motivů a vzorů. Na zdi se může objevit minimalistická skica nebo grafika ve stylu shabby chic. Mile viděny jsou rovněž abstrakce a fototapety s podobiznami zvířat.

Bojujeme proti stereotypům – pudrově růžová v interiérech je variantou nejen pro malé holčičky!

Bojujeme proti stereotypům – pudrově růžová v interiérech je variantou nejen pro malé holčičky!

Většina z nás má růžovou barvu spojenou s holčičkami a modrou s chlapci, což je velmi dobře vidět na příkladech dětského oblečení a vybavení. Pro spoustu čtenářů může jít o překvapení, ale toto dělení je poměrně mladou záležitostí. Až do poloviny 20. století vládla opačná móda – chlapci byli oblékání do růžové, která byla výrazná, zatímco holčičky do modré, protože tato barva znamenala delikátnost. Nedejme tedy prostor žádným stereotypům. Pudrově růžová – v interiérech, stejně jako v módě – je pro každého. A tedy i pro nás, pro dospělé, což je skvěle vidět na příkladě námi vytvořených aranžací!
Ideální pokoj k učení pro dítě i teenagera? Napovíme, jak ho zařídit!

Ideální pokoj k učení pro dítě i teenagera? Napovíme, jak ho zařídit!

Přestože jsou prázdniny v plném proudu a žáci i studenti na školu jistě ani nepomyslí, pro rodiče je právě teď ta nejlepší chvíle, aby se zamysleli, jakým způsobem vykouzlí svým dětem nejlepší možný pokoj k učení. Všechno vlastně záleží na tom, v jakém věku naše dítě je. Soustřeďme se na dva zlomové momenty, tedy na začátek výuky v první třídě a na přechod na gymnázium. Pro každého žáka najdeme ideální řešení.