Plakáty podle kategorie - Typografické • Plakáty na zeď

Stačí dokonce zběžné prohlédnutí blogů nebo časopisů o interiérovém designu, abyste si rychle uvědomili, že typografický plakát je v současné době jednou z nejpopulárnějších dekorací, a to v mnoha různých stylech. Ale co naplat, není se čemu divit: typografické plakáty na zeď se objevují v nekonečném počtu variant, díky čemuž se s nimi skutečně není lehké nudit, a k tomu jsou na tolik univerzální, že se hodí do každého interiéru! Doplňme ještě skutečnost, že plakát všeobecně je velmi módní a často používanou ozdobou interiérů, a rychle zjistíme, že typografické plakáty v češtině nebo v libovolném jiném jazyce jsou zkrátka cestou k úspěchu. Nevěříte? Připravili jsme pro Vás několik nápadů, jak je můžete použít v interiéru.
Typografický motivační plakát

Typografický motivační plakát

Jestli Vám chybí chuť do práce, vsaďte na typografický plakát s motivačním nápisem.
Typografický plakát Afrika

Typografický plakát Afrika

Inspirováni krásou černého kontinentu jsme pro Vás připravili výjimečný africký typografický plakát.
105 plakátů
Minimalistický typografický plakát

Minimalistický typografický plakát

Černobílý vzor plakátu s nápisem vypadá skvěle v minimalisticky zařízených interiérech.
Plakát barevné nápisy

Plakát barevné nápisy

Vneste do svého interiéru barvy pomocí typografického plakátu. Dávka motivace gratis!
Typografický plakát minimal

Typografický plakát minimal

Černobílý typografický plakát je elegantní a univerzální ozdoba moderního obývacího pokoje.
Plakát přesýpací hodiny

Plakát přesýpací hodiny

Ztrácíte příliš mnoho času nepotřebnými činnostmi? Typografický plakát s přesýpacími hodinami bude motivací, abyste to změnili!
Plakát křídla anděla

Plakát křídla anděla

Sníte o delikátním, minimalistickém vzoru plakátu do ložnice? Typografický motiv s křídly anděla je trefou do černého!
Typografický plakát magie

Typografický plakát magie

Začarujte svůj interiér pomocí typografického plakátu s magickým motivem.
Typografický plakát o úspěchu

Typografický plakát o úspěchu

Úspěch, o jakém sníte, přijde jistě dříve, jestliže se k němu necháte motivovat jedním z našich typografických plakátů!
Typografický plakát scandi

Typografický plakát scandi

Pro milovníky skandinávské aranžace interiérů jsme připravili typografický plakát inspirovaný Skandinávií.
Typografický plakát usmějte se

Typografický plakát usmějte se

Úsměv je tou nejkrásnější ozdobou! Náš typografický plakát Vám to bude připomínat každý den.
Plakát Socha Svobody

Plakát Socha Svobody

V moderních aranžacích bude skvěle vypadat typografický plakát se Sochou Svobody.

 

Styl od A do Z: máme typografický plakát do každého bytu!

Písmo – to je vynález starý jako svět – no, možná ne „jako svět”, ale rozhodně „jako historie”, protože právě vynálezem písma začal běh dějin. Takže jsou to už doslova už tisíce let! A když už je písmo tak staré, tak proč můžeme mít pocit, že se typografické vzory různého typu – od triček s nápisy přes hrníčky a jiné drobnůstky zdobené krásným písmem až k plakátům na zeď, které tu teď prezentujeme – staly skutečně populární až v průběhu doslova posledních několika let?

Typografický plakát minimalistický

Velkou popularitu, jaké se poslední dobou těší typografický plakát i jeho typografičtí „bratranci”, si můžeme vysvětlovat mnoha způsoby – a samozřejmě, zkoušíme to. Jsou lidé, kteří si myslí, že typografické plakáty vděčí za svou popularitu velké módě na minimalismus: protože copak si dokážeme představit něco ještě minimalističtějšího než černá písmena na bílém pozadí? Jiní sugerují, že jde o obecnou módu na geometrické vzory: konec konců copak písmena nejsou prostě jen trochu komplikovanější geometrické obrazce? Další nás zase přesvědčují, že jsme si všeobecně, jako společnost, začali konečně více cenit designu, a díky tomu jsme se stali citlivějšími k takovým detailům jako je právě formát písma. A jestli jde o nás, my si myslíme, že bez ohledu na to, co Vás o jejich výjimečnosti přesvědčilo, jsou typografické plakáty na zdi prostě vždycky dobrou volbou! Máme pro Vás několik variant, jakým způsobem je můžete využít při vytváření zajímavé dekorace interiéru.

Typografické plakáty česky

Co se týká plakátů s nápisy – inspirativními, romantickými, zábavnými, slavnostními, motivačními… - už bylo zřejmě řečeno vše, co se dalo říct. Existuje však jistý trend, který ještě rozhodně není přežitý: jsou to plakáty s nápisy v češtině! Takový typografický plakát není pouze překvapivý (co si nalhávat, drtivá většina dekorací tohoto typu je zdobena nápisy v angličtině), ale také originální, díky čemuž jednoznačně vyniknou mezi jinými. Takový typografický plakát v rámu bude vypadat skvěle v libovolném interiéru, jehož aranžace byla tvořena s "přimhouřeným okem" a se zdravou dávkou smyslu pro humor – bez ohledu na to, zda jde o obývací pokoj, kuchyni nebo předsíň!

V jakém interiéru vypadá nejlíp typografický plakát?

Odpověď na tuto otázku je skutečně jednoduchá: neexistuje místo, v němž by typografický plakát nevypadal skvěle! Protože můžete vybírat mezi tisícovkami dostupných variant a později nám pouze označíte typografické plakáty k tisku, není problém vybrat si takový vzor, který se Vám bude líbit a zároveň se bude dokonale hodit k charakteru dekorovaného interiéru. Máme pro Vás dokonce několik návrhů! Představte si například:

- romantická ložnice vyzdobená v shabby chic stylu bude vypadat nádherně, jestliže ji ozdobí typografický plakát v rámu ve stejně éterické stylistice plné nostalgické krásy, na příklad zobrazující nápisy vypadající jako ručně psané klikyháky;
- skandinávský obývací pokoj bude vypadat fantasticky, jestliže si vyberete typografický plakát k tisku zobrazující zábavný nápis v živých barvách.
- dětský pokoj je místem, které je obzvlášť vhodné pro tento typ dekorace: zobrazující krásně popořadě napsaná písmena abecedy bude nejen krásnou ozdobou, ale také usnadní obtížné učení písmenek!

Typografický plakát: v rámu nebo bez?

Když už si vyberete svůj typografický plakát k tisku, určitě budete přemýšlet, jestli stojí za to objednat si u nás také jeho zarámování. Rozhodně to stojí za to! Přestože je každý náš typografický plakát tištěn na plakátovém papíře vysoké kvality a vždy za použití technologie super odolného latexového tisku HP Latex, tak právě rám způsobí, že dekorace vypadá lépe a elegantněji, a kromě toho umožňuje snazší přenášení a manipulaci. Rám také chrání plakát před zašpiněním různého typu a před drobným poškozením, díky čemuž může vypadat dobře ještě delší dobu! Právě zarámování je tím, co způsobí, že plakát můžeme snadno pověsit – nebo postavit, jestliže preferujete svobodný styl boho – na libovolném místě.