Obrazy podle kategorie - Mosty

Máte doma prázdnou zeď? Určitě máte. Není důležité, jestli ji natřete na bílo nebo na nějakou fantastickou pastelovou barvu – prázdná zeď nic originálního do interiéru bytu nevnese. Čím tedy takovou prázdnotu zaplnit? Ideálním řešením bude obraz. Most – to je dobrý nápad! Obrazy s mostem se těší obrovské popularitě, protože se hodí v podstatě do každé místnosti. Kromě toho se můžete těšit z exotického pohledu, který slibuje daleké cesty, aniž byste se museli zvednout z pohovky.

Obraz červený most

Obraz červený most

Obraz s červeným, majestátním mostem, je ideální volbou do obývacího pokoje.
Obraz most mezi stromy

Obraz most mezi stromy

Jestli je Váš pokoj zařízený v rustikální stylistice, pak určitě doceníte obraz mostu obklopeného zelenou vegetací.
573 obrazů
Obraz romantický můstek

Obraz romantický můstek

Do dámských aranžací si vyberte obraz s mostem obklopeným nádherně rozkvetlými stromy.
Obraz barevný most

Obraz barevný most

Jestli chcete vnést barevný akcent do tlumené stylizace, vyberte si obraz se skicou barevného mostu.
Obraz Karlův most

Obraz Karlův most

Máte rádi atmosféru Prahy. Pokud ano, pak se Vám jistě zalíbí obraz s kultovním Karlovým mostem.
Obraz most 3D

Obraz most 3D

Chcete dodat hloubku malé místnosti? Pokud ano, pak Vám s tím jistě pomůže motiv mostu 3D!
Obraz most v oblacích

Obraz most v oblacích

Patříte mezi snílky, kteří mají rádi interiér s duší? Jestliže je Vaše odpověď pozitivní, pak obraz mostu v oblacích pro Vás bude trefou do černého!
Obraz most na podzim

Obraz most na podzim

Obraz s podzimním mostem je elegantní ozdobou, která se báječně hodí do klasicky zařízeného obývacího pokoje.
Obraz most ve výšce

Obraz most ve výšce

Hledáte obraz, který bude skvěle vypadat v jasné, romantické místnosti? Obraz s mostem mezi mraky se ideálně hodí do takové stylistiky.
Abstraktní obraz most

Abstraktní obraz most

Jestliže preferujete abstraktní malířství před realistickým, vsaďte na obraz mostu s méně zřejmým motivem.

 

Obraz most jako dekorace

Máte už po krk nudných, nezaplněných prostor? Toužíte po něčem, co by ve Vás vyvolávalo husí kůži a příjemné emoce s každým pohlédnutím (a zároveň víte, že se držíte v bezpečí domova). Obrazy mosty nabízejí ideální a nedrahé řešení. Díváme-li se na zamlžený druhý břeh prizmatem zábradlí, které se rozbíhá po bocích, můžeme samozřejmě pocítit, že se svět pod našima nohama nebezpečně houpe. Jestli dobře napneme uši, možná dokonce uslyšíme zpěv exotických ptáků a při nedělním obědě třeba ucítíme lehké aroma orientálního koření. Obraz s lanovým mostem nás zavede do světa nebezpečného cestování, divokých kmenů a dobrodruhů, kteří hledají poklady na opačném konci světa. Obraz s lanovým mostem způsobí, že se dokonce i to nejnudnější odpoledne může stát začátkem nového, fascinujícího dobrodružství. Možná se nadchneme a naplánujeme si nějakou fantastickou cestu?

Obrazy mosty – ideální do kuchyně i obývacího pokoje

Jestli Vás fascinuje technika a moderní konstrukce, pak jsou pro Vás ideální volbou obrazy s moderními mosty. Takový obraz most můžete pověsit na příklad v koupelně a prohlížet si ho během ranního čištění zubů. Takové obrazy nám totiž přivádějí na mysl moderní metropole Ameriky nebo západní Evropy. Způsobují, že se můžeme i doma nadchnout západním životním stylem, takže dokonce i hamburger zakoupený v blízké restauraci bude chutnat, jako bychom ho jedli v malé restauraci někde v San Franciscu nebo přímo v New Yorku.

Obrazy mosty – ukazatel moderního interiéru

Obrazy mosty jsou výjimečně všeobecnými ozdobami. Obrazy s mosty se hodí v podstatě do každé místnosti, v téměř každém domě. A navíc se každá místnost, ve které visí obraz most, bude zdá větší, prostornější. Obrazy mosty jsou v nabídce v různých koloristických škálách, a proto (jak už jsme zmínili) je můžeme umístit v podstatě do každého pokoje. Jestliže chceme, aby naše kuchyně, jídelna nebo ložnice přiváděly na mysl záběry z dobrodružných filmů nebo aby nám připomínaly naše exotické výpravy do Thajska, ideálním řešením bude obraz s lanovým mostem. Takový obraz s mostem se hodí do každé místnosti vyzdobené živými barvami, s dřevěným nelakovaným nábytkem, zařízené rustikálně. Ideálně se hodí také do místností s velkým množstvím rostlin, s dřevěným obložením stěn. Obraz s lanovým mostem můžeme ideálně zakomponovat do místností s dřevěným nábytkem s ozdobami z juty, tradičními africkými rukodělnými výrobky či ratanem.

Jestli v našem interiéru dominují plast a ocel, rozhodně se nám trefí do vkusu moderní obrazy s mosty. Na příklad obraz brooklynský most nám umožní pocítit se, jako bychom právě vjížděli do Velkého Jablka jedním z amerických oldsmobilů. Umožní nám pocítit elán veliké metropole. Jestli si naopak vybereme obraz s mostem Golden Gate, můžeme pocítit, jak vítr čechrá naše vlasy propletené květy přímo uprostřed velké revoluce květinových dětí.

Oba tyto obrazy se ideálně hodí do místností, ve kterých dominují tlumené barvy. Nábytek z nebarvených kovů a umělých hmot ideálně vynikne ve společnosti obrazů, které přivádějí na mysl modernitu a zároveň i dalekí cesty. Dokonce i daleko za velkoměstem se budete cítit jako v dynamické a energické metropoli.

Závěr je tedy takový, že obrazy mosty vypadají ideálně v libovolně zařízené místnosti. Dokonce i pokoji s minimální metráží dodají pár metrů čtverečních. Každé, dokonce i té nejnudnější místnosti pomohou získat záři modernity nebo závan dobrodružství.