Fototapety podle kategorie - Londýn

Fototapeta Londýn nabízí ideální variantu nejen pro milovníky Velké Británie a cestování. Je to dokonalé aranžační řešení pro všechny ctitele dobrého stylu, kteří si chtějí jednoduchým a zároveň výrazným způsobem zařídit svůj interiér. Použití tapety Londýn je vhodné v téměř každé místnosti: nevelký pokoj díky ní získá hloubku a prostorný, velkoměstský charakter, zatímco velký obývací pokoj přestane působit dojmem prázdnoty. Fototapeta Londýn skvěle koresponduje s moderním, minimalistickým zařízením v chladných odstínech šedivé, béžové a bílé. Hodí se také jako dekorace do restaurace nebo do kavárny.

110 fototapet

 

Fototapeta Londýn na zeď

Fototapety zobrazující města se těší velkému zájmu a jsou často vybíraným motivem při dekoraci interiéru. Díky nim rychle a působivě proměníte svou ložnici, obývací pokoj nebo provozovanou restauraci. Fototapety Londýn zajistí, že každý interiér získá charakter jako z katalogu. Široká nabídka vzorů, které naleznete v naší galerii způsobí, že každý najde něco přesně do svého interiéru. Fototapeta Londýn s telefonní budkou – se silným a výrazným červeným akcentem – bude ideálním řešením do místností v chladných a tlumených barvách, kde dominují šedá, černá a bílá. Tento koloristický akcent dodá pokoji výraznost a energii. Podobně fototapety Londýn s červeným autobusem oživí minimalistické interiéry a budou dokonale korespondovat s černými, šedivými nebo béžovými koženými pohovkami a materiály jakými jsou kov a sklo.

Fototapeta s Londýnem pro milovníky cestování

Cestování nejenom že vzdělávají, ale učí nás také kulturní pestrosti a rozvíjí též naše estetické vnímání, protože nám umožňuje denně se potkávat s výjimečnou krásou. A přestože se nemůžeme kdykoliv se nám zachce odtrhnout od našich závazků a vydat se na vzrušující cestu, fototapety Londýn nám umožní se alespoň na chvíli přenést do světa velké metropole. Když po těžkém dni usedneme do křesla, fototapeta Londýn umožní našim myšlenkám volně bloudit uličkami tohoto města, přivolá nám dávné vzpomínky na náš pobyt na Ostrovech, nebo nás přiměje k tomu, abychom tam konečně vyrazili. Fototapeta Londýn se stane dokonalou třešničkou na dortu v interiéru, v němž kralují kov, sklo a plast, které nám přivádějí na mysl velkoměstské mrakodrapy, ale i minimalistické, geometrické doplňky.

Červený autobus v obývacím pokoji

Prostorný interiér obývacího pokoje před námi otevírá širokou nabídku dekoračních možností. Na širokých stěnách dokonale vypadá panorama Londýna, které se v závislosti na uspořádání nábytku v interiéru stane buď dominantou, která bude přitahovat pozornost, nebo stylovým pozadím pro elegantně naaranžovaný stůl či knihovničku. Zajímavým řešením jsou také fototapety Londýn s červeným autobusem, které díky výrazným, pulzujícím barvám oživí nejen interiér, ale také samotné členy domácnosti. A co když má náš obývací pokoj nevelký rozměr? V takovém případě fototapeta Big Ben se silným vertikálním akcentem ideálně vyplní a opticky zvětší místnost.

Fototapety Londýn v ložnici

Ložnice je místem, ve kterém si chceme odpočinout a relaxovat. Tento vzor v tlumených, příjemných barvách sem bude dokonalou volbou. Fototapeta Londýn v odstínech šedé a béžové barvy bude vypadat dobře nejen v moderním interiéru. Béžovou můžeme dobře komponovat s dřevěným nábytkem, což nám přivede na mysl příjemnou atmosféru anglického venkova, kde v každém domě nalezneme staromódní rustikální kredenc nebo skříň. Pro milovníky výrazných a mocných barev i v ložnici bude noční panorama Londýna trefou do černého. Špetka romantika, troška tmavomodrého nebe a hrstka blýskavých světýlek mrakodrapů – to je ideální recept na klidný spánek.

Fototapety Londýn na zeď teenagera

Zařízení pokoje teenagera nedá spát většině rodičů, protože splnit tvrdé požadavky mladého člověk je neuvěřitelně náročné. Fototapeta Londýn s telefonní budkou dodá pokoji nejen velkoměstský a stylový charakter, ale především zakáže v pokoji nudu a banalitu. Už kultovní motiv anglické, červené telefonní budky se trefí do vkusu dokonce i těm nejvybíravějším mladým klientům.