Nálepky podle interiérů - Dívčí pokoj

Stalo se Vám někdy, že jste se probírali internetem ve snaze najít nápady jak vytvořit aranžaci v pokoji holčičky, ale výsledkem bylo pouze to, že jste pochopili, že výrazná většina nápadů, které jste objevily, byly buď přehnaně okázalé, nebo se zkrátka nehodily k zájmům Vaší dcerky? My to známe, a právě proto jsme vytvořili vlastní nálepky pro holčičky! Najdete zde stovky nápadů, jak stylově a neokázale vyzdobit dívčí ložnici. Protože víme, že děvčátka mají různé zájmy, jsou naše nálepky do dívčího pokoje také velmi různorodé: snadno zde něco pro sebe najde jak malá milovnice jízdy na koni, stejně jako budoucí matematička.

113 nálepek

 

Od princezen přes poníky až po dinosaury: nástěnné nálepky do dívčího pokoje

Samolepky do pokoje holčičky způsobují, že dekorování tohoto interiéru nikdy nebylo tak zábavné a zajímavé. Bez ohledu na to, zda Vaše dcerka zbožňuje filmy science fiction, touží po kariéře spisovatelky nebo ji fascinuje barevný svět rostlin, nálepky Vám pomohou zařídit jí takovou ložnici, která bude dokonale zrcadlit její zájmy, vkus a charakter.

Dekorování dětského pokoje, bez ohledu na to, zda patří klukovi či holčičce, je pokaždé nemalou výzvou. Naštěstí naše nálepky na zeď pro holčičky zajistí, že si s tím poradíte snadno a zvesela – a zařídíte interiér, který nebude pouze funkční a bezpečný, ale také stylový – a to z pohledu jak jeho obyvatelky, tak i jejích rodičů. Níže Vám nabízíme několik rad, které – jak doufáme – Vám pomohou vybrat takové nálepky, které se ukážou jako nejlepší z každého úhlu pohledu.

Jak vybrat nálepky pro holčičky v různém věku?

Rodiče nám často říkají, že velkým problémem je pro ně výzdoba pokoje, ve kterém žijí sourozenci nestejného pohlaví. Pravdou však je, že často bývá složitější zařídit ložnici, ve které spolu žijí dvě holčičky (nebo dva kluci, ale to je téma na jiný text) v různém věku! To, co se jedné zdá šíleně módní, může být pro druhou strašně dětinské, zatímco to, co starší považuje za stylové, je pro tu mladší naprosto nudné a nezajímavé... Jak potom najít zlatou střední cestu? Nejlepším řešením bude rozhodnout se pro jemné, neutrální dekorace. Nadčasovou klasikou jsou bílé zdi a světlý nebo rovněž bílý nábytek. Takto mírné, subtilní pozadí můžete doplnit o dekorace různého typu, takové jako jsou nálepky pro holčičky ozdobené vzory, které nikdy nevyjdou z módy: geometrickými motivy, květinami, rostlinkami, krajinkami či motivy inspirovanými typografií. Dekorační strategie tohoto typu bude mít ještě jedno plus, které se může ve „spojeném” pokoji obývaném více než jedním dítětem ukázat jako neocenitelná pomoc: takto zařízený pokoj vypadá větší, protože světlé barvy odrážejí světlo, čímž způsobují, že interiér působí dojmem, že je mnohem prostornější. 

Nálepky na zeď pro holčičky: interiér zábavný i funkční

Pravidelné plnění úkoly a sezení nad učebnicemi nemusí patřit k těm nejpříjemnějším každodenním činnostem, ale když bude učební koutek v dívčí ložnici zařízen s dostatečnou kreativitou, pak bude vše mnohem zajímavější! Samolepky do pokoje holčičky Vám pomohou vytvořit prostory, v nichž bude učení snazší než kdykoliv před tím! Zaprvé: můžete využít nálepky tohoto typu k tomu, abyste vizuálně oddělili psací stůl (nebo křeslo, židli či jakékoliv jiné místo, které slouží Vašemu dítěti k učení) od zbytku pokoje a dali jeho okolí klidnější charakter, který bude přát větší koncentraci. Zadruhé: když sáhnete po edukativních nálepkách, například po mapě světa, tabulce s násobilkou nebo dokonce s anglickými slovíčky (vše záleží, samozřejmě, na stáří dítěte), a přilepíte je v blízkosti učebního koutku, zajistíte, že přisvojování takovýchto základních informací bude výrazně snazší.

Jen růžová to může být? Ne tak úplně, čili růžové nálepky pro holčičky

Věčným dilematem každého rodiče holčičky je: zda se vyhýbat růžové barvě během dekorování, dokonce i v případě, že dcerka naléhá, nebo raději podlehnout všem těm „princeznovským” touhám a vyzdobit celou ložnici různými odstíny této sladké barvy. Bohužel, tato otázka patří k těm, na které neexistuje jedna dobrá odpověď, nebo spíše: je jednou z těch otázek, na které existuje tolik odpovědí, kolik je holčiček. Pokud můžeme něco málo jemně sugerovat, tak to, že vyzdobení celého interiéru odshora dolů růžovou barvou je jeden z těch nápadů, které „stárnou” velmi rychle – a to ne kvůli měnící se módě, ale zkrátka protože děvčátka z této záliby vyrostou tak rychle, že se ani nestačíme divit. Pokud Vám tedy záleží, aby aranžace vydržela alespoň pár let, mohlo by být dobrým řešením jak zapojit trošku růžové využití našich nápadů na neutrální pozadí, o kterých jsme psali trošku výše, a toto pozadí pak zvýraznit zajímavou růžovou samolepkou pro holčičky, na které budou takové motivy jako květiny či dokonce scény z populárních animovaných pohádek. Výhodou takové nálepky do holčičího pokoje bude, že nejenom že nebude dospělé tak „bít do očí”, jak by mohly větší dekorace nebo dokonce celé zdi natřené na růžovo, ale v případě potřeby ji můžete snadno vyměnit za jinou.