Nálepky podle kategorie - Příroda

Grafiky inspirované krajinou a další motivy, které čerpají ze světa přírody, patří k nejpopulárnějším motivům ozdob v našem katalogu. Jde také pravděpodobně o nejpopulárnější téma všech uměleckých děl od prapočátku dějin. Už naši nejdávnější předkové ji považovali za hodnou zvěčnění... A my, ačkoliv nežijeme v takovém souladu s přírodou jako první lidé, cítíme k ní také velký sentiment: pokud tedy cítíte neodolatelnou potřebu, aby zeď Vašeho bytu (nebo jakýkoliv jiný povrch) byla ozdobena motivem čerpajícím ze světa přírody, pak jsou samolepky na zeď příroda pro Vás tím pravým! Pročtěte si naše rady a dozvíte se, jak může nálepka příroda zpestřit a zkrášlit aranžaci Vašeho domu – a to více než jedním způsobem.

Nálepka čtyřlístek

Nálepka čtyřlístek

Pokud věříte na amulety, které nosí štěstí, tak vyzkoušejte nálepku se čtyřlístkem – potom už Vás jistě neopustí!
Nálepka příroda a geometrie

Nálepka příroda a geometrie

Příroda a geometrie – to je výjimečně vkusná kompozice, vytvořená přímo pro milovníky originálních aranžací.
412 nálepek
Nálepka exotické listí

Nálepka exotické listí

Pokud milujete přírodu, ale zeleň se tak úplně nehodí do aranžace Vašeho bytu, sáhněte po vzoru v elegantní černi.
Nálepka příroda: růže

Nálepka příroda: růže

Nálepka s růžemi je subtilní dekorací, která se bude hodit do aranžace každého interiéru a vnese do něj závan přírody.
Nálepka příroda do obývacího pokoje

Nálepka příroda do obývacího pokoje

V obklopení přírody a zeleně snáze zapomenete na dennodenní starosti a budete se moct soustředit na odpočinek.
Nálepka horská příroda

Nálepka horská příroda

Pokud rádi trávíte čas obklopeni přírodou, konkrétně potom na horách, pak si rozhodně prohlédněte naši nálepku!
Nálepka černobílá příroda

Nálepka černobílá příroda

Nálepka s rostlinným vzorem se stane ideálním doplňkem obývacího pokoje, ve kterém chybí přírodní akcenty.
Nálepka jarní louka

Nálepka jarní louka

Pokud uprostřed zimy zatoužíte po tom, abyste se ocitli na rozkvetlé louce, pak víme jak na to! Stačí nálepka s jarní přírodou – a hotovo!
Nálepka příroda ve stylu glamour

Nálepka příroda ve stylu glamour

Do interiérů ve stylu glamour doporučujeme subtilní motiv přírody ve stříbrném provedení.
Nálepka zelená příroda

Nálepka zelená příroda

Zabalte svůj obývací pokoj do záře přírody! Vzor se zeleným listím vytvoří v obývacím pokoji atmosféru plnou energie a vitality!
Nálepka s přírodou: les

Nálepka s přírodou: les

Romantický vzor s lesem v zapadajícím slunci je vhodnou dekorací pro všechny, kteří rádi cítí blízkost přírody.
Nálepka příroda do ložnice

Nálepka příroda do ložnice

Bíločerný vzor s prvky typografie a přírody se stane skvělou dekorací např. do pokoje teenagera.

 

Nástěnné nálepky inspirované přírodou

Příroda už od nepaměti představuje bohatý zdroj inspirace pro umělce celého světa. Od malířských krajinek přes nádherné popisy přírody v poezii i próze až po muziku inspirovanou hlasy ptáků či šumem stromů – svět přírody nás nikdy nepřestane překvapovat, okouzlovat a nabízet nám další a další nápady na nová překrásná umělecká díla.

Všechny naše samolepky na zeď příroda jsou také dílem inspirovaným bohatým, fascinujícím světem přírody. Když se blíže seznámíte se vzory, které jsme zde shromáždili, rychle si všimnete, že jsme vybrali výjimečně různorodé vzory. Jsou zde nálepky s přímořskými krajinkami, ale i takové, které představují husté, hluboké lesy. Máme vzory inspirované zvířaty, ale je zde také nejedna nástěnná nálepka příroda s listnatým či květinovým vzorem. Zaručujeme, že každý si zde najde něco přímo pro sebe – bez ohledu na osobní záliby, vkus, nápad na využití nálepky či dokonce styl interiéru, který má ozdobit. Protože copak existuje interiér, který by nevylepšila ozdoba inspirovaná nádherným světem přírody.

Nálepky na zeď příroda – jako živá, hodí se do každého interiéru

Existuje spousta důvodů, proč se nástěnné nálepky rychle stávají jedním z nejpopulárnějších způsobů zpestření aranžace interiéru. Velmi důležité je to, že představují velmi rozmanité, krásné vzory – čehož důkazem je každá naše nálepka příroda – ale svůj význam má také fakt, že jsou až banálně jednoduché v montáži a jsou zcela bezproblémové v údržbě. K tomu je můžete sundat ze zdi, aniž byste poškodili jejich povrch, což jistě ocení všichni ti, kdo bydlí v pronajatých bytech, stejně jako ti, kteří rádi mění aranžaci svého bytu podle ročních období. Nejen neuvěřitelná pestrost vzorů zajišťuje, že je samolepka na zeď příroda univerzální ozdobou: důležitý je také způsob provedení. Trvanlivé materiály vysoké kvality a moderní technologie superodolného latexového tisku způsobují, že každá naše nálepka je odolná vůči takovým vlivům, jakými jsou zvýšená teplota, vlhkost, nebo dokonce i vystavení přímému slunečnímu světlu. Díky tomu může být použita k výzdobě každého interiéru – od obývacího pokoje a ložnice přes kuchyni až po koupelnu.

Několik nápadů na to, jak může nálepka příroda ozdobit Váš byt

Do této chvíle jsme mluvili hlavně o nálepkách nástěnných: a přestože nálepka s přírodním motivem je bez pochyby fantastickým dekoračním řešením, není v žádném případě tím jediným! Ba přímo naopak: nálepky mají celou řadu využití. Níže představujeme několik z našich oblíbených variant.

Osvěžení nebo personalizace nábytku: skvělá volba bez ohledu na to, zda chcete dodat kapku individualismu sériově vyráběnému nábytku, který jste koupili v hypermarketu, nebo spíš obnovit vzhled klasického kousku „vyhrabaného“ na bleším trhu. Pečlivě vybraná nálepka s přírodním motivem nalepená na dvířkách, na desce, boku či jakékoliv jiné části nábytku mu propůjčí neopakovatelný charakter a osvěží jeho vzhled. Je to také báječný způsob, jak lze vzhled zařízení uzpůsobit stylu interiéru: nálepka s květinovým motivem přilepená na stolku nebo na čele komody zajistí, že se bude na příklad najednou mnohem více hodit do eklektické aranžace nebo do retro stylu.

Rozmanitost vzhledu ledničky nebo jiného „bílého elektro“: lednička je obvykle tím největším „kusem“ z kuchyňského vybavení, a proto její vliv na vzhled celku může být skutečně obrovský – a navzdory tomu obvykle nebývá ani nikterak výjimečně krásná, ani zvlášť zajímavá. Nálepky se vzory inspirovanými přírodou Vám to pomohou změnit: využijete-li je, snadno proměníte ledničku či jiné kuchyňské vybavení v opravdovou dekorační perlu.

Ozdobení dveří, skleněných výplní a příček: samolepky na zeď příroda jsou vždy dobrou volbou, ale velký formát nálepky bude vypadat dobře nejen na zdech. Můžete jí vyzdobit také dveře, příčky, přepažení a spoustu, spoustu dalších povrchů!

Příroda? Přirozeně!

Přírodní vzory by neměly takové kouzlo, kdyby dekorace nebyly připravovány v souladu se samou přírodou. Už jsme vzpomínali materiály a technologii, ale nezdůraznili jsme, že je volíme mimo jiné také proto, že jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Především technologie latexového tisku umožňuje výraznou redukci množství toxických substancí uvolňovaných do přírody během výroby dekorací – a co víc, způsobuje, že jsou naše nálepky naprosto bezzápachové a neemitují škodlivé výpary v průběhu žádné etapy užívání.