Nálepky podle interiérů - Ložnice

Každá ložnice je v domě specifickým místem, které by mělo svým obyvatelům nabízet klid, relaxaci a odpočinek. Měla by tomu napomáhat atmosféra této místnosti, kterou můžeme vytvořit využitím konkrétních dekoračních prvků, jakými jsou např. nálepky do ložnice. Nálepky nabízené v našem obchodě vznikají za použití nejmodernějších technologií a jistě se trefí do vkusu dokonce i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Nálepka do ložnice s nápisem

Nálepka do ložnice s nápisem

Potřebujete motivaci, abyste vstali? Nálepka v neónových barvách s nápisem "jdi" Vás určitě účinně probudí!
Nálepka buldok-motorkář

Nálepka buldok-motorkář

Umístěte nálepku s buldokem nad postel a ten pak bude dávat pozor, aby Vás v noci netrápily zlé sny!
62 nálepek
Nálepka do ložnice: květiny

Nálepka do ložnice: květiny

Ložnice je místem relaxace. Pokud k odpočinku potřebujete klid a nesnášíte, když Vás něco ruší, vyberte si floristický motiv v tlumených barvách.
Nálepka etnické pírko do ložnice

Nálepka etnické pírko do ložnice

Pokud vyznáváte zásadu slow life a je Vám blízká etnická atmosféra, pak bude nálepka – péro trefou do černého.
Nálepka modří pávi

Nálepka modří pávi

Kdysi byli pávi ozdobou královských dvorů. Dnes se, přestože jsou už běžnější, stanou výjimečnou dekorací Vaší ložnice.
Nálepka do ložnice zlatá hvězda

Nálepka do ložnice zlatá hvězda

Nálepka s hvězdou vnese do interiéru ložnice harmonii a zajistí povedený odpočinek.
Nálepka měsíc do ložnice

Nálepka měsíc do ložnice

Nic nepřeje spánku více, než přítomnost měsíce přímo nad hlavou! Taková dekorace zajistí, že se každé ráno probudíte odpočinutí!
Nálepka pestrobarevný motýl

Nálepka pestrobarevný motýl

Motýl je symbolem štěstí, radosti a svobody. Pokud chcete, aby právě takové byly i Vaše sny, umístěte ho na jedné ze zdí ložnice!
Nálepka hipsterský jelen

Nálepka hipsterský jelen

Jeleni jako dekorace jsou skutečným hitem v aranžaci interiérů! Výjimečně dobře budou působit ve spojení se skandinávským stylem.
Nálepka vlny vintage do ložnice

Nálepka vlny vintage do ložnice

Motiv mořských vln vnese do interiéru harmonii a bude mít uklidňující vliv na Vaši náladu.

Minimalistický motiv černobílých šipek a srdcí na nálepce se ideálně hodí do interiéru zařízeného v tlumených, monochromatických barvách. Díky své výraznosti zastoupí jiné dekorační doplňky. 

 

Přejeme krásné sny: stylové samolepky na zeď do ložnice

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností v našich domech. Měla by nám zajistit odpočinek relaxaci a klid. Takovou atmosféru můžeme vytvořit využitím dekoračních prvků různého typu. Na trhu je dostupné množství zboží, z jehož pomocí můžeme proměnit charakter místnosti. Snáze než kdykoliv před tím můžeme zajistit, aby ložnice byla zařízena pohodlně a zároveň osobitě.

Občas postačí sotva kapka nápaditosti, abychom interiér bez výrazu proměnili v prostory, které budou jedinečné svého druhu. Není potřeba velkých finančních prostředků, abychom s pomocí několika pečlivě vybraných dekoračních prvků radikálně proměnili charakter místnosti. Inspiraci můžeme najít na internetových stránkách věnovaných aranžování ložnice, v magazínech věnujících se zařizování interiérů nebo dokonce na návštěvě u přátel. Nálepky do ložnice jsou nejlepším důkazem toho, že skutečně nepotřebujeme ani spoustu peněz, ani pokročilé technické znalosti, abychom vykouzlili pokoj jako z pohádky.

Samolepky na zeď do ložnice: proč je dobré je mít?

Existuje celá řada důvodů, proč je dobré sáhnou po nálepkách, ale tím nejdůležitějším je pravděpodobně to, že mají velmi pestré vzory. Najdou mezi nimi pro sebe něco ideálního zároveň milovníci supermoderních, minimalistických interiérů, stejně jako i lidé, kteří preferují tradiční interiéry „s duší“. A právě proto nabízejí nálepky do ložnice na zeď dokonalé řešení v případě, že chcete rychle a jednoduše změnit charakter tohoto interiéru: dodají mu neopakovatelnou atmosféru a udělají z něj ještě intimnější místo, které bude celou svou aranžací odkazovat na osobnost, temperament a zájmy svého majitele či majitelů. 

Bojíte se o kvalitu? Můžete klidně spát!

Samolepky na zeď do ložnice vznikají díky využití inovativních technologií, což způsobuje, že odpovídají nejvyšším standardům kvality. Naše nálepky vyrábíme pomocí podkladu vysoké kvality a metody latexového tisku, díky čemuž se spojují fantastický vzhled a výjimečná odolnost a vytrvalost, která Vám umožní těšit se takovou ozdobou po dlouhá léta. V případě potřeby je můžete delikátně omývat, díky čemuž bude snadné udržet interiér v dokonalé čistotě.

Několik nápadů na nálepky na zeď do ložnice

Nálepky mohou mít rozmanité vzory: jedním z nejpopulárnějších jsou citáty s libovolným, často motivačním nebo jakkoliv jinak našemu srdci blízkým obsahem. Taková nálepka nám může denně připomínat to, co je pro nás nejdůležitější. Můžeme se rozhodnout pro iniciály milovaného člověka, šťastná čísla... Možností je skutečně obrovské množství! Nálepky jsou také skvělou alternativou plakátů nebo obrazů. Můžeme nálepky zajímavě propojit a vytvořit z nich harmonický celek: tím spíš, že se snadno nalepují na vybraný povrch a po odstranění nenechávají stopy. Díky tomu si můžete relativně často dovolit změny aranžací. Můžeme si vybrat také různé nálepky do ložnice a vytvořit takovou atmosféru, na jakou máme chuť. Zajímavým nápadem je sázka na geometrii: nálepky ve tvaru kruhů, mnohostěnů nebo trojúhelníků vytvoří kompozici módních abstraktních vzorů.

Nálepky na zeď do ložnice nad postel – jaké vybrat?

V ložnici trávíme velké množství času: plní totiž funkci domácí oázy klidu a bezpečné zóny. Je to místnost, ve které se můžeme cítit skutečně sami sebou. Právě proto je tak důležité, aby byla zařízena podle našich individuálních zájmů, a ne podle vládnoucí módy a trendů či názorů rodinných příslušníků a známých. Poslední dobou se velké popularitě těší nálepky nad postel. S jejich pomocí můžeme rychle a snadno proměnit charakter interiéru, zvláště že, jak jsme již zmínili, nálepky jsou dostupné v pestré koloristice a vzorech.