Nálepky podle interiérů - Ložnice

Každá ložnice je v domě specifickým místem, které by mělo svým obyvatelům nabízet klid, relaxaci a odpočinek. Měla by tomu napomáhat atmosféra této místnosti, kterou můžeme vytvořit využitím konkrétních dekoračních prvků, jakými jsou např. nálepky do ložnice. Nálepky nabízené v našem obchodě vznikají za použití nejmodernějších technologií a jistě se trefí do vkusu dokonce i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Nálepka s fázemi Měsíce

Nálepka s fázemi Měsíce

Fáze měsíce v delikátních, pastelových barvách jsou skvělou nástěnnou dekorací, která se báječně hodí do lehkých stylizací, např. boho.
Listnatá nálepka do ložnice

Listnatá nálepka do ložnice

Vzor se zeleným listím nalepený na Vašem nočním stolku vnese do ložnice klidnou atmosféru.
169 nálepek
Nálepka do ložnice: květiny

Nálepka do ložnice: květiny

Ložnice je místem relaxace. Pokud k odpočinku potřebujete klid a nesnášíte, když Vás něco ruší, vyberte si floristický motiv v tlumených barvách.
Nálepka v japonském stylu

Nálepka v japonském stylu

Pokud vyznáváte zásadu slow life a jsou Vám blízké etnické styly, nálepka s ptáky se Vám jistě bude hodit do prostor, které Vás obklopují.
Nálepka do ložnice s monsterou

Nálepka do ložnice s monsterou

Nic nepřeje dobrému spánku víc než přítomnost zeleně přímo nad hlavou! Taková dekorace Vám zajistí, že se každé ráno budete probouzet odpočatí!
Nálepka pro mladé s hvězdou

Nálepka pro mladé s hvězdou

Nálepka s hvězdou vnese do interiéru ložnice harmonii a zaručí Vám povedený odpočinek.
Botanická nálepka do ložnice

Botanická nálepka do ložnice

Potřebujete motivaci, abyste vstali? Nálepka v zelených barvách s listím Vás jistě účinně probudí!
Květinová nálepka na komodu

Květinová nálepka na komodu

Nevíte, jak obnovit lehce poničenou skříňku? My víme! Stačí nálepka s moderním vzorem a nábytek získá nový život!
Nálepka do ložnice ve stylu boho

Nálepka do ložnice ve stylu boho

Interiéry boho milují květiny a zeleň, a proto naši nálepku ve stylu floral ideálně zakomponujete do svých prostor.
Dětská nálepka s liškou

Dětská nálepka s liškou

V dětském pokojíku by neměly chybět zvířecí motivy! Učí děti lásce k chlupatým přátelům a zároveň jsou dokonalou ozdobou.
Mořská nálepka do ložnice

Mořská nálepka do ložnice

Motiv mořských vln vnese do interiéru harmonii a bude mít uklidňující vliv na Vaše rozpoložení.
Nálepka s imitací mramoru

Nálepka s imitací mramoru

Imitace mramoru umístěná na záhlaví postele dodá ložnici eleganci a způsobí, že bude mnohem výraznější.

Minimalistický motiv černobílých šipek a srdcí na nálepce se ideálně hodí do interiéru zařízeného v tlumených, monochromatických barvách. Díky své výraznosti zastoupí jiné dekorační doplňky. 

 

Přejeme krásné sny: stylové samolepky na zeď do ložnice

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností v našich domech. Měla by nám zajistit odpočinek relaxaci a klid. Takovou atmosféru můžeme vytvořit využitím dekoračních prvků různého typu. Na trhu je dostupné množství zboží, z jehož pomocí můžeme proměnit charakter místnosti. Snáze než kdykoliv před tím můžeme zajistit, aby ložnice byla zařízena pohodlně a zároveň osobitě.

Občas postačí sotva kapka nápaditosti, abychom interiér bez výrazu proměnili v prostory, které budou jedinečné svého druhu. Není potřeba velkých finančních prostředků, abychom s pomocí několika pečlivě vybraných dekoračních prvků radikálně proměnili charakter místnosti. Inspiraci můžeme najít na internetových stránkách věnovaných aranžování ložnice, v magazínech věnujících se zařizování interiérů nebo dokonce na návštěvě u přátel. Nálepky do ložnice jsou nejlepším důkazem toho, že skutečně nepotřebujeme ani spoustu peněz, ani pokročilé technické znalosti, abychom vykouzlili pokoj jako z pohádky.

Samolepky na zeď do ložnice: proč je dobré je mít?

Existuje celá řada důvodů, proč je dobré sáhnou po nálepkách, ale tím nejdůležitějším je pravděpodobně to, že mají velmi pestré vzory. Najdou mezi nimi pro sebe něco ideálního zároveň milovníci supermoderních, minimalistických interiérů, stejně jako i lidé, kteří preferují tradiční interiéry „s duší“. A právě proto nabízejí nálepky do ložnice na zeď dokonalé řešení v případě, že chcete rychle a jednoduše změnit charakter tohoto interiéru: dodají mu neopakovatelnou atmosféru a udělají z něj ještě intimnější místo, které bude celou svou aranžací odkazovat na osobnost, temperament a zájmy svého majitele či majitelů. 

Bojíte se o kvalitu? Můžete klidně spát!

Samolepky na zeď do ložnice vznikají díky využití inovativních technologií, což způsobuje, že odpovídají nejvyšším standardům kvality. Naše nálepky vyrábíme pomocí podkladu vysoké kvality a metody latexového tisku, díky čemuž se spojují fantastický vzhled a výjimečná odolnost a vytrvalost, která Vám umožní těšit se takovou ozdobou po dlouhá léta. V případě potřeby je můžete delikátně omývat, díky čemuž bude snadné udržet interiér v dokonalé čistotě.

Několik nápadů na nálepky na zeď do ložnice

Nálepky mohou mít rozmanité vzory: jedním z nejpopulárnějších jsou citáty s libovolným, často motivačním nebo jakkoliv jinak našemu srdci blízkým obsahem. Taková nálepka nám může denně připomínat to, co je pro nás nejdůležitější. Můžeme se rozhodnout pro iniciály milovaného člověka, šťastná čísla... Možností je skutečně obrovské množství! Nálepky jsou také skvělou alternativou plakátů nebo obrazů. Můžeme nálepky zajímavě propojit a vytvořit z nich harmonický celek: tím spíš, že se snadno nalepují na vybraný povrch a po odstranění nenechávají stopy. Díky tomu si můžete relativně často dovolit změny aranžací. Můžeme si vybrat také různé nálepky do ložnice a vytvořit takovou atmosféru, na jakou máme chuť. Zajímavým nápadem je sázka na geometrii: nálepky ve tvaru kruhů, mnohostěnů nebo trojúhelníků vytvoří kompozici módních abstraktních vzorů.

Nálepky na zeď do ložnice nad postel – jaké vybrat?

V ložnici trávíme velké množství času: plní totiž funkci domácí oázy klidu a bezpečné zóny. Je to místnost, ve které se můžeme cítit skutečně sami sebou. Právě proto je tak důležité, aby byla zařízena podle našich individuálních zájmů, a ne podle vládnoucí módy a trendů či názorů rodinných příslušníků a známých. Poslední dobou se velké popularitě těší nálepky nad postel. S jejich pomocí můžeme rychle a snadno proměnit charakter interiéru, zvláště že, jak jsme již zmínili, nálepky jsou dostupné v pestré koloristice a vzorech.