Fototapety podle interiérů - Jídelna

Fototapety do jídelny z nabídky našeho obchodu – to je široká paleta možností, díky kterým obyčejný pokoj získá stylový charakter. Jestli se právě nacházíte v etapě zařizování této části bytu, pak pro Vás máme hrst zajímavých nápadů. Jídelna je další, hned vedle kuchyně, znamenitou místností, kde můžeme využít inspirace spojené s jídlem. Tapety do jídelny zobrazující chutné potraviny, barevnou zeleninu a ovoce či umělecky prezentované exotické koření, zvýší chuť k jídlu každého obyvatele bytu. Milovníci rustikálních interiérů a přírody si zamilují naše fototapety 3d do jídelny se zobrazením barevných rostlin. Naopak majitelé komorních prostor ji opticky zvětší, když si vyberou tapety do jídelny 3D s abstraktním motivem. 

192 fototapet

 

Jídelna – výjimečné místo setkávání

Jídelna – to jsou výjimečné prostory v našem domě. Jelikož je zcela výlučně určená k jídlu, umožňuje nám dokonale se těšit z rodinné atmosféry. V uspěchaném světě plném povinností máme jen zřídka příležitost věnovat se společně tráveným chvílím. Dokonce i když se doma setkáme po celém dni, každý většinou utíká do svého pokoje, v obývacím pokoji nás ruší zapnutý televizor a v kuchyni zase jen zřídka máme dostatečný prostor, abychom si mohli v klidu popovídat. A proto je právě jídelna tím místem, v němž se alespoň na chvilku může celá rodina sejít a oslavit společné jídlo. Z tohoto úhlu pohledu musíme toto místo ocenit a postarat se o jeho výjimečný charakter. Fototapety do kuchyně, jídelny nabízejí jednoduchý, ale zároveň efektní způsob, jak zařídit tento interiér.

Chutné 3D tapety do jídelny

Šťavnaté, energické citróny, báječně vonící koření, nebo snad nevelké exotické chobotničky na dřevěném pozadí? V závislosti na stylu, v jakém je jídelna zařízena, a na kulinárním vkusu Vaší rodiny si můžete vybrat ty nejpestřejší fototapety 3d do kuchyně a jídelny.

  • Stůl až po okraj zastavěný jídlem, připomínající zátiší dávných holandských mistrů, bude působit fantasticky v úsporném interiéru. Bohatá kompozice fototapety do jídelny vytvoří skvělou protiváhu minimalisticky zařízenému pokoji, zatímco dojem hloubky nám opticky zvětší místnost. 
  • Do moderní aranžace se hodí také originální tapety do jídelny v tmavé koloristice představující stříbrné hlavičky česneku vyskládané na fialovém ubrousku. Umělecká kompozice fototapety získá charakter, když ozdobíme interiér purpurovými doplňky korespondujícími se vzorem.
  • Naopak v rustikálních prostorách, kde vládne dřevěný nábytek a na stole je položený šedivý plátěný ubrus, budou ideálně působit fototapety ukazující usušené svazky bylinek nebo keramické sklenice s barevným kořením na pozadí dřevěného stolu.

Vypište, vymalujte: grafická fototapeta do jídelny

Jestliže Vaše jídelna není samostatnou místností, ale oddělenou částí kuchyně, a pokud hledáte neutrální vzor, pak jsou zajímavou variantou tapety do jídelny představující grafické obrázky nebo zajímavé nápisy. Tyto vzory jsou báječným nápadem v situaci, kdy máte k aranžování netypický rozměr stěny a navíc nechcete, aby vzor začal dominovat interiéru. Šálek horké kávy, porcelánový servis připomínající sadu pro panenky nebo čokoládový mufínek připomínající ilustrace z pohádek pro dět – to jsou nádherné dekorace, které nadchnou nejen nejmladší obyvatele domu. Naopak fototapety do jídelny s nápisy nabízejí báječný způsob, jak zveřejnit pravidla či motto důležité pro Vaši rodinu. Citát zvýrazněný pomocí krásného ornamentálního písma bude výjimečnou dekorací s bohatým významem.

Interiér posypaný růžemi, čili květinové fototapety na zeď do jídelny

Klasický a nadčasový vzor, jakým jsou růže, je báječným řešením do jídelny v romantickém stylu. Pastelové zdi, na bílo natřený dřevěný nábytek a šedé doplňky v podobě ubrusu nebo potahů na židle vytvoří subtilní atmosféru plnou specifického půvabu. Tapety do jídelny s čajovými květy způsobí, že se takto zařízený interiér stane útulnějším a příjemnějším pro oči. V případě moderní jídelny stojí za to sáhnout po fototapetách na zeď do jídelny plných života představujících barevné lidové květy ve zjednodušené formě. V této roli se dokonale předvedou výrazné červené růže – stejné jako ty, které můžeme vidět na krojích dívek v horských vesnicích.