Fototapety podle kategorie - Pláž

Ačkoliv samotné moře dokáže být strašné, pláž máme spojenou výlučně s relaxací a odpočinkem. Nejlépe, samozřejmě, když je plná drobného běloučkého písku a rozkošných mušliček a k tomu je zastíněna vysokými palmami. Pokud se Vám stýská po takovém výhledu, naše tapety léto pláž jsou pro Vás tím pravým. Fototapeta pláž je už po dlouhá léta jedním z nejpopulárnějších motivů fototapet, a to z několika  důvodů: nejen proto, že fototapety pláž jsou univerzální dekorací, kterou můžete stejně dobře použít při výzdobě zdi bytu, tak jako i mnoha různých firem, ale také proto, že jejich koloristika – obvykle s převahou blankytu – dobře působí  v mnoha interiérech, protože do nich vnáší atmosféru uklidnění a téměř až prázdninové radosti.

Fototapeta kamenitá pláž

Fototapeta kamenitá pláž

Těm z Vás, kdo máte rádi tlumené barvy na stěnách, doporučujeme fototapetu s motivem kamenité, melancholické pláže.
Fototapeta sestup na pláž

Fototapeta sestup na pláž

Fototapeta se sestupem na pláž vnese efekt 3D do malé místnosti. Opticky jí dodá víc prostoru.
172 fototapet
Fototapeta pláž do obývacího pokoje

Fototapeta pláž do obývacího pokoje

Motiv s pláží je ideální volba do tlumeného obývacího pokoje. Vnese barvy a harmonii do místnosti.
Fototapeta exotická pláž

Fototapeta exotická pláž

Pokud zbožňujete léto, pak je fototapeta s exotickou pláží trefou do černého! Takový motiv bezpochyby rozežene aranžační nudu.
Fototapeta duny na pláži

Fototapeta duny na pláži

Fototapeta s trávou porostlými dunami na pláži je moderní varianta, která bude skvěle působit v domácí kanceláři
Fototapeta retro pláž

Fototapeta retro pláž

Fototapeta s pláží v retro atmosféře se skvěle hodí do stylizací v klimatu 90. let.
Fototapeta západ slunce na pláži

Fototapeta západ slunce na pláži

Neexistuje romantičtější pohled než na zapadající slunce na pláži. Takový pohled působí dokonale v obývacím pokoji i v ložnici.
Fototapeta pláž a moře

Fototapeta pláž a moře

Fototapeta s pláží a lazurovým mořem je univerzální motiv, který vypadá báječně také v prostorné jídelně.
Fototapeta pláž a vlnolamy

Fototapeta pláž a vlnolamy

Fototapeta s pláží a vlnolamy vnese do ložnice klidnou, harmonickou atmosféru.
Fototapeta pláž a strom

Fototapeta pláž a strom

Fototapeta s pláží to není pouze dobrá volba do obývacího pokoje nebo ložnice. Báječně bude vypadat také v předsíni – opticky zvětší místnost.
Fototapeta věž záchranářů

Fototapeta věž záchranářů

Fototapeta ve stylu vintage s motivem věže záchranářů Vám připomene prázdniny a vnese do pokoje letní pohodu.
Fototapeta pláž do jídelny

Fototapeta pláž do jídelny

S naší fototapetou s motivem pláže můžete obdivovat krásnou krajinu dokonce i při jídle!

 

Dekorace, která může proměnit Váš byt: fototapety pláž

Jestli na světě existuje nějaký konflikt, který trvá déle a který je ještě hůř řešitelný, než otázka „moře nebo hory?”, pak už vážně nevíme, co to může být. Na toto téma se vedou diskuze téměř v každém koutě naší země rok co rok plus mínus v dubnu a květnu. Zajímavé je, že už před nějakou dobou vědci zjistili, co lidi táhne za velkou vodou: v našich mozcích prý existuje něco takového, co způsobuje, že rytmické vlnění moře je nám výjimečně příjemné. A možná je za tím zkrátka skutečnost, že všichni – a to včetně našich neuvěřitelně vzdálených prapředků – jsme na počátku vyšli z původního oceánu?

To je skutečně komplikovaná otázka, protože jak mořské hlubiny, tak i hlubiny našich mozků jsme začali systematicky zkoumat teprve nedávno. Je také samozřejmě možné, že máme rádi moře tak nějak prostě přirozeně! Jestli čtete tento text, můžeme se zřejmě vsadit, že patříte do skupiny milovníků moře: a to je dobře. Speciálně pro Vás jsme připravili několik rozkošných prázdninových nápadů, jak využít fototapety pláž k vytvoření zajímavé dekorace bytu – a nejen bytu.

Velký blankyt: fototapeta pláž jako dekorace, která zvětší prostor

Už mockrát jsme zde psali, že množství fototapet zobrazujících krajiny má výrazné vlastnosti, které zvětšují prostor. Čím větší povrch taková dekorace zaujme, tím silnější je efekt. V čem to vězí? Je to jednoduché: ačkoliv nejsou fototapety pláž trojrozměrné v úzkém významu tohoto slova, tak navzdory tomu jejich velký povrch „vtahuje” zrak pozorovatele, přesvědčuje jeho mozek, aby si myslel, že tam, kde je stěna, není ve skutečnosti nic. Jakoby zeď byla sklem, kterým si prohlíží, co je za oknem! V případě fototapet pláž hraje roli také to, že většina z nich je v modré tónině: a modrá, jako studená barva, způsobuje, že jí pokrytý povrch se zdá být vzdálenější, než je ve skutečnosti. Jestli tedy chcete zajistit, aby se nějaký interiér zdál být trochu větší, tapeta pláž moře je tou správnou volbou!

Fototapeta pláž a moře jako dekorace salónu krásy

Pláž máme spojenou s odpočinkem a relaxací: úplně stejně jako salón krásy, nemáme pravdu? Jestli si chcete zajistit, aby se Vaše klientky cítily tak, jako by se právě opalovaly na exotických Bahamách nebo Maledivách, sáhněte po našich fototapetách léto – pláž: s jejich pomocí velmi snadno dosáhnete vytouženého efektu! Můžete je využít v libovolném kosmetickém salónu, ve spa nebo v kadeřnickém salónu: všude budou působit vynikajícím dojmem. A jestli se bojíte, že fototapeta pláž není vhodnou volbou do Vašeho salónu kvůli vlivu tepla či vlhka, můžete být v klidu: každá naše fototapeta je tištěna pomocí inovativní technologie latexového tisku HP Latex, kterou  vytvořila přímo firma Hewlett-Packard. Díky ní je tisk na dekoraci charakteristický nejen nádhernou fotorealistickou věrností, ale také obdivuhodnou trvalostí a odolností vůči škodlivým vlivům. Naše fototapety pláž můžete ve svém salónu nalepit beze strachu, že se časem ztratí barvy nebo že se ošklivě zvrásní!

Fototapeta pláž a Baltické moře ve stylizaci interiérů

Tolik jsme toho napsali o exotických plážích zastíněných palmami, ale ani jednou jsme se nezmínili o tom, že i fototapeta pláž u Baltického moře může být stejně tak krásná  jako ta, jejíž bílý písek zalévají vlny nějakého teplého moře. A přitom je to přesně takhle: copak duny se svými charakteristickými rostlinami, které plynule přecházejí v nádherně vonící jehličnatý les, nejsou stejně krásné?

Jestli souhlasíte s tímto názorem, určitě si v naší nabídce vyhledejte fototapetu pláž, která se Vám zalíbí – a která báječně doplní aranžaci Vaší domácí koupelny! Koupelny totiž obvykle nejčastěji dekorujeme mořskými a vodními motivy (ze zcela pochopitelných důvodů), a proto se sem vzor tohoto typu dokonale hodí: a sáhnete-li po krajince u Baltického moře, budete mít jistotu, že se odlišíte ode všech, kdo vybírají trochu už zprofanované exotické pláže!