Plakáty podle kategorie - Auta

Jestli chcete skutečně rychle proměnit vzhled svého obývacího pokoje, ložnice či kanceláře, a k tomu jste opravdovým fanouškem automobilů, pak na Vás už čekají plakáty aut v nabídce našeho obchodu. Veteráni i moderní, klasická i sportovní, terénní i elegantní – bez ohledu na to, jaký model jste si vysnili, naleznete ho na našem webu. Jednou z hlavních předností, které mají plakáty aut, je to, že bez problému můžete měnit jejich místo a přenášet je na jinou stěnu nebo do jiného pokoje. A co víc – široká paleta vzorů zajistí, že plakáty aut se budou hodit do každého aranžačního stylu – dokonce i do romantické ložnice. Všechno záleží na Vašich nápadech a kreativitě.

74 plakátů

 

Plakáty aut nejen pro teenagery

Plakát aut pro teenagery

Plakáty aut nám můžou připomínat barevné doplňky, jaké se objevovaly v časopisech pro teenagery v 90. letech. Tyto vzpomínky už však dávno nejsou aktuální, protože současné plakáty s auty mají se svými předchůdci asi tolik společného jako lamborghini s trabantem. Jsou vyrobeny z výjimečně kvalitních materiálů, jejich barvy jsou nádherné a lesklé, díky čemuž připomínají skutečná umělecká díla. Taková dekorace se tak může stát krásnou a stylovou ozdobou nejen do pokoje teenagera, ale také do obývacího pokoje dospělého fanouška automobilů. Plakáty aut v energických barvách nejenže oživí interiér, ale dodají mu také výraz. Jestli se nemůžete rozhodnout pro jediný vzor, nic nebrání tomu, abyste sáhli po dvou nebo třech plakátech aut a vytvořili z nich autorskou kompozici na hlavní zdi v obývacím pokoji.

Čtyři kola pro Vaši ratolest: plakát s autem v dětském pokoji

Plakáty aut se trefí do vkusu také malým milovníkům rychlých, sportovních automobilů. V závislosti na věku Vaší ratolesti můžete sáhnout po vzorech s auty vycházejícími ze známé pohádky Walta Disneyho s charakteristickými mluvícími autíčky nebo trochu serióznější zobrazení pro případ, že už Vaše dítě vyrostlo z kreslených seriálů. Plakáty sportovní auta s výraznými, energickými barvami budou báječnou dekorací pokoje teenagera. Takovou aranžaci ještě stojí za to doplnit zajímavými nálepkami na nábytek, které ještě zvýrazní charakteristické zařízení pokoje.

Plakáty aut s takovými modely jako Volkswagen Brouk, kabriolet DeSoto nebo polskou Syrenou jsou báječnou variantou do ložnice zařízené ve stylu vintage – vytvoří skvělou atmosféru. Veteráni se stanou dokonalým doplňkem nábytku a vybavení v estetice dávných časů. Rozhodnete-li se pro zobrazení starodávného automobilu, stojí za to vybrat takový plakát aut, který je tak trochu v oldschoolovém stylu. Můžete sáhnout po černobílé fotografii, zobrazení v sépii nebo po plakátu, jehož jemně vybledlé barvy budou imitovat plynutí času.

Plakáty aut se však samozřejmě nemusí koncentrovat pouze a výlučně představení veteránů. Dokonalou volbou bude také kompozice ukazující model automobilu na pozadí památek a krásné architektury, překrásné přírody nebo moderního města, kde nám navíc kontrast mezi minulostí a modernitou vnese dodatečně dynamiku do interiéru.

Můžete také sáhnout po plakátech s automobily, které připomínají starodávné reklamní bannery z 50. a 60. let. Reklamní grafika z té doby prezentovala výjimečně vysokou úroveň, díky čemuž bude taková dekorace skvěle vypadat ve stylovém interiéru.

plakát s autem vintage

Plakáty aut ve firemní kanceláři

V práci trávíme mezi 8 a 10 hodinami denně. Jestliže chcete, aby Vaše kancelář získala příjemnější charakter a byla z ní cítit Vaše přítomnost, velmi dobré řešení nabízí plakáty aut. Je to elegantní, tlumená dekorace, která nenaruší oficiální vzhled firemního interiéru. Bez ohledu na to, jakou metráž máte ve své kanceláři k dispozici, bez problému vyberete takové rozměry plakátu, aby se dokonale prezentoval ve Vašem interiéru. Plakáty aut jsou také výbornou volbou, když chcete oživit tlumený, monochromatický pokoj, ve kterém z pravidla dominují: bílá, černá a odstíny šedé. Barevné plakáty se sportovními auty budou skvělým akcentem, který vnese dynamiku do aranžace kanceláře.

Plakáty aut v autosalonu

Jestli máte vlastní autoopravnu nebo vedete autosalon, pak stojí za to promyslet vhodnou dekoraci Vaší firmy. Bez ohledu na to na jaké značky nebo modely se specializujete, stanou se nádherní veteráni, nebo nejmodernější exempláře sportovních automobilů dech beroucí dekorací Vašich stěn. Plakáty aut můžete umístit v showroomu, v čekárně, kde Vaši klienti čekají na opravu auta nebo finalizaci transakce, i všude tam, kde přítomnost plakátů zvýší prestiž Vašeho salonu.