Fototapety podle kategorie - Černo-bílé

Černobílé fototapety jsou univerzální a nadčasovou dekorací, kterou charakterizuje nepomíjející krása. Minimalistické snímky architektury, přírody nebo zvířat skvěle vypadají jak v ultramoderním obývacím pokoji, tak i v pokoji ve stylu vintage. V závislosti na naší fantazii můžeme tapety černobílé umístit do velmi různorodých aranžací, a právě to je důvodem, že jsou s takovou oblibou vybírány k dekoraci interiérů. Nezávisle na tom, jestli preferujete tlumené zařízení, nebo pokoj plný barev, industriální styl, nebo romantický, černobílé tapety na zeď budou vždy perfektním řešením.
Fototapeta černobílá abstrakce

Fototapeta černobílá abstrakce

Abstraktní grafické téma v monochromatickém provedení se stane velmi zajímavým prvkem klasického interiéru.
Fototapeta stromy černobílé

Fototapeta stromy černobílé

Jemný motiv na fototapetě se stromy ideálně zapadne do interiéru ve skandinávském stylu.
149 fototapet
Fototapeta černá a bílá tygr

Fototapeta černá a bílá tygr

Tapeta s tygrem je odvážnou variantou určenou do moderních aranžací prostor.
Fototapeta zebra

Fototapeta zebra

Minimalistický tisk zebry zpestří stylizaci předsíně nebo prostorného obývacího pokoje.
Fototapeta odkvetlá pampeliška

Fototapeta odkvetlá pampeliška

Klasická makro fotografie dodá eleganci každému interiéru. Dopřejte jí nejlépe jednu stěnu nebo její fragment.
Fototapeta černobílá proužky

Fototapeta černobílá proužky

Černobílé pruhy na zdi ložnice jsou klasické, ale stále efektní aranžační řešení.
Fototapeta černobílá prostorová

Fototapeta černobílá prostorová

Prostorová krajinka na černobílé fototapetě pomůže opticky otevřít příliš malý interiér.
Fototapeta 3D černobílá

Fototapeta 3D černobílá

Hypnotický motiv na 3D tapetě doplní stylizaci ve stylu pop art. Do vkusu se trefí teenagerům.
Fototapeta černobílá krajina

Fototapeta černobílá krajina

Krajinka v monochromatickém provedení je univerzální dekorací do eklektického obývacího pokoje.
Fototapeta kůň na černém pozadí

Fototapeta kůň na černém pozadí

Umělecká fotografie bílého koně ve cvalu se dokonale doplňuje s moderními prvky v aranžaci interiéru.

 


Černobílé fototapety města: klasické i moderní

Černobílé panorama města je vynikající způsob, jak vyzdobit prostory. Architektura, bez ohledu na to, zda představuje klasické budovy nebo prosklené mrakodrapy, je vždy stylovým akcentem organizujícím zařízení.

  • Jestli jste milovníkem retro stylu, pak fototapety černobílé města, ukazující světové metropole z dávných let, budou skvělým řešením. Fotografie zobrazující kultovní místa Paříže, New Yorku nebo Londýna z doby před 20, 30 či 50 lety vytvoří sentimentální atmosféru vintage, která se bude skvěle doplňovat s antikvárním nábytkem.
  • Jestli si ale ceníte moderního minimalismu, jednoduchého nábytku, geometrických forem a tlumených barev, pak fototapeta černobílá s proskleným mrakodrapem bude dokonale korespondovat s Vaším interiérem.
  • A pro všechny fanoušky avantgardních a nebanálních řešení tu máme fototapety černobílé na zeď, představující antické stavby Řecka a Říma. Překvapivé spojení modernosti a minimalismu s klasickou architekturou vytvoří interiér plný inspirujících kontrastů, interiér jediný svého druhu.

Fototapeta černobílá s barevným akcentem

Černá a bílá, to je klasické spojení barev. Jestliže ale chcete přeci jenom oživit monochromatický interiér, stojí za to vnést do pokoje jeden intenzivní barevný akcent, který dodá aranžaci výraznost. Dokonalou nabídkou je černobílá fototapeta zobrazující ulice New Yorku a charakteristické žluté taxíky nebo Eiffelova věž se zamilovaným párem držícím červený deštník. Jestli už se v aranžovaných prostorách nacházejí barevné doplňky, tak by s nimi fototapeta černobílá s barevným akcentem měla korespondovat, abychom nevytvořili pocit chaosu.

Tapety černobílé s abstraktními vzory

Moderní, industriální interiér je skvělým místem, kam můžeme umístit tapety černobílé v podobě geometrických, abstraktních vzorů. Originální vzorování s opakující se soustavou bude dokonalým pozadím pro charakteristické prvky zařízení. Kovové, chromované detaily nábytku, visící měděné lampy nebo vyexponované instalační trubky nabarvené výraznými barvami vypadají fantasticky nejen ve spojení s neomítnutou, betonovou zdí. Fototapeta černobílá bude originálním a neobvyklým řešením, které zajistí, že nebudeme potřebovat žádné další dekorace či ozdoby.

Fototapety černobílé s nápisy v pokoji teenagera

Vkus teenagerů se mění neuvěřitelně rychle. Z toho, co se jim líbilo ještě před měsícem, stává se o chvíli později nemódní, neatraktivní nebo nudné. Abychom se vyhnuli nutnosti neustálé proměny aranžace pokoje, stojí za to vsadit na univerzální a nadčasové vzory. Tapety černobílé s nápisy v podobě zábavných sloganů, citátů nebo sentencí bývají trefou do černého. Navíc se bude monochromatická dekorace hodit do jakéhokoliv stylu, který v pokoji panuje.

Tapety černobílé v koupelně

Jestliže aranžujeme nevelkou koupelnu můžeme ji opticky zvětšit, když sáhneme po černobílých fototapetách s abstraktním 3D motivem. Pokud nám takové triky nejsou potřebné, stojí za to vybrat si černobílé tapety, které zobrazují makrofotografie květin. Monochromatické snímky rostlin, které zdůrazňují jejich výjimečné prvky jako tyčinky nebo strukturu listů, vytvoří originální interiér výjimečné krásy.

Romantické tapety černobílé v ložnici

V ložnici výborně vypadají vzory, které mají za úkol zlepšit naši náladu. Takové, které nám připomenou záběry z romantických filmů nebo díla dávných malířských mistrů. Fototapety černobílé uličky tuto roli splňují beze zbytku. Tajemná a kouzelná zákoutí měst, jakými jsou Řím nebo Benátky, se skvěle hodí jak do moderních, tak i do klasických interiérů v retro stylu. A jestliže Vaší ložnici dominují odstíny šedé, fototapeta černobílá s barevným akcentem způsobí, že se interiér stane výraznějším a příjemnějším.