Fototapety podle interiérů - Dětský pokoj

Nákup fototapety do dětského pokoje nabízí rodičům dokonalou šanci, aby se ponořili do barevného světa pohádkových mořských panen, pirátů, vesmírných raket nebo čarodějnici a připomenout si tak, jaké to je být dítětem. Dekorace pokoje Vaší ratolesti je také příležitostí ke skvělé zábavě a společnému smíchu během vybírání vzoru. Měli bychom však mít na paměti, že výběr fototapety pro děti je také zároveň odpovědný úkol, který vyžaduje vhodný přístup. I když jsem v nákupním zápalu, nesmíme zapomínat, že se fototapety do dětského pokoje musí líbit hlavně prckovi – náš názor je až na druhém místě.

Fototapeta pes z animované pohádky

Fototapeta pes z animované pohádky

Fototapeta se zábavným psem bude zajímavým doplňkem do dětského pokoje. Nadchne především děcko, které miluje zvířata.
Dětská fototapeta s lamami

Dětská fototapeta s lamami

Zaručujeme, že fototapeta s lamami vyvolá úsměv na tváři Vašeho dítěte, které ji bude pyšně ukazovat svým vrstevníkům!
118 fototapet
Fototapeta pro děti plameňáci

Fototapeta pro děti plameňáci

Delikátní motiv s plameňáky se zalíbí nejen malým děvčátkům, ale také těm starším.
Fototapeta vzorovaná abstrakce

Fototapeta vzorovaná abstrakce

Dětské pokoje by měly být barevné a radostné. Takového efektu dosáhnete např. díky naší vzorované fototapetě.
Fototapeta dětský pokoj mraky

Fototapeta dětský pokoj mraky

Fototapeta s modrými mráčky se může objevit na zdi dětského pokoje zařízeného v minimalistickém stylu.
Dětská fototapeta se zvířaty

Dětská fototapeta se zvířaty

V dětském pokoji nesmí chybět pohádkové motivy. Fototapeta se zvířaty zajistí, že se interiér stane útulným.
Fototapeta dětský pokoj poník

Fototapeta dětský pokoj poník

Taková fototapeta by se měla objevit na jedné ze zdí interiéru dětského pokoje. Zbylé plochy pokryjme jednolitou barvou.
Fototapeta dětský pokoj sovy

Fototapeta dětský pokoj sovy

Fototapeta se sovami naplní interiér delikátními barvami. Nejlépe bude působit v pokoji zařízeném ve skandinávském stylu.
Fototapeta geometrické stromy

Fototapeta geometrické stromy

Fototapeta s geometrickými vánočními stromečky bude báječně vypadat zároveň jak v dětském pokoji, tak i v herničce ve školce.
Fototapeta do dětského pokoje: pandy

Fototapeta do dětského pokoje: pandy

Zařizujeme-li dětský pokoj, nezapomínejme, že se má líbit především dítěti. Fototapeta s pandami ho jistě nezklame!
Fototapeta abstraktní vzor

Fototapeta abstraktní vzor

Fototapeta s abstraktním motivem skvěle doplní prostory dětského pokoje, protože do nich vnese teplo a barvy.
Fototapeta pro děti bíločerný les

Fototapeta pro děti bíločerný les

Černobílý vzor bude dokonalou ozdobou minimalistických interiérů nebo místností ve skandinávském stylu.

 

Hra na slepou bábu, čili fototapety do dětského pokoje

Mohlo by se zdát, že neexistuje snazší úkol než výběr fototapety pro děti. Ale ukazuje se, že to většinou je pro rodiče poměrně velká výzva. Množství barev a vzorů způsobuje, že snadno ztratíme hlavu. A i když se většina tapet zdá atraktivní – mávají nám plyšoví medvídci a pokřikují na nás hroziví piráti – tak nákup konkrétn fototapety připomíná spíš běh přes překážky. Abychom Vám usnadnili výběr té nejlepší  dětské fototapety na zeď, připravili jsme pro Vás pár rad, ze kterých můžete těžit.

  • Za prvé, velmi často neumíme docenit, jak výrazně rozvinutou estetiku mají malé děti. Řekněme si to na rovinu – bývají neskutečně vybíravé. Dětské fototapety na stěnu s dinosaury se nezalíbí každému chlapci, stejně jako  zobrazení nádherné princezny nemusí vůbec nadchnout naši malou královnu. A proto než vůbec začnete hledat ten správný vzor, najděte si čas na rozhovor s Vaší ratolestí, protože díky tomu výrazně zúžíte okruh hledání.
  • Za druhé, musíme vzít v potaz, že děti velmi rychle rostou. Dětské fototapety  Disney můžou právě teď přivádět našeho prcka do extáze, ale za půl roku se může ukázat, že tento vzor je už příliš infantilní. Když na to nepřestaneme myslet, budeme hledat takové dětské fototapety, jejichž univerzální vzor nepřestane být tak rychle aktuální, a vybereme raději taková zobrazení, u nichž máme jistotu, že nezačnou děcko za pár měsíců nudit.
  • Za třetí, dobrou volbou je hledání takových vzorů, které nebudou pouze pěknou, ale zároveň také praktickou dekorací. Jestliže naši ratolest zajímá  sport nebo geografie, až vyroste,  chce se stát veterinářem nebo kosmonautem, pak budou dětské fototapety 3d, které navazují na jeho zájmy, vždy dokonalou volbou nadčasového charakteru.

Prstem po mapě, čili krásné a praktické dětské fototapety

Určitě se spoustě rodičů nabídka dětské fototapety na zeď zobrazující mapy zdá jako naprosto abstraktní nápad. Mapy máme spojeny především se školní tabulí a zeměpisného kabinetu. Stačí se však zběžně podívat na fototapety pro děti, které se nacházejí v našem obchodě, abyste si všimli, že mapa světa může být neuvěřitelně zajímavou a krásnou dekorací. Barevně představené státy s vyznačenými nejdůležitějšími městy či památkami,  kontinenty připomínající svým tvarem japonské origami - to jen pár příkladů  z naší bohaté nabídky. Vhodně vybraný vzor se jistě zalíbí milovníkovi geografie a pomůže mu v rozvíjení jeho vášně!

Kostkovaný pokoj: univerzální fototapety pro děti

Zajímavou dekorací nadčasového charakteru jsou dětské fototapety zobrazující univerzální vzory v podobě proužků, teček nebo mřížek. Vybereme-li tapety v živých, energických barvách, dosáhneme toho, že na první pohled nudný a banální vzor získá zcela jiný charakter. Pestrobarevné skvrny, neonové pruhy nebo duhová mřížka budou skvěle vypadat zároveň v dívčím i chlapeckém pokoji. Jejich základní předností je nadčasovost: tento vzor není ani infantilní, ani nenavazuje na žádnou populární pohádku nebo film, které časem vyjdou z módy. Takto zařízený pokoj můžeme naopak vyzdobit pomocí nálepek na nábytek, které můžeme rychle a snadno modifikovat.

Rozkošná mořská panna nebo bojechtivý pirát – pohádkové dětské fototapety

Každé malé dítě má svou oblíbenou postavu z knížky, kterou si společně s rodiči četli,  nebo z pohádky, na kterou se společně dívali. Může to být zábavný dinosaurus, rusovlasá mořská panna nebo medvídek ze Stokorcového lesa. Dětské fototapety s podobiznou milovaného hrdiny jsou vhodné zvláště pro naše nejmenší, kteří teprve od nedávna mají svůj vlastní pokojík. Jejich oblíbení přátelé na zdi jim zajistí pocit bezpečí a vytvoří jim příjemné podmínky k zábavě. Zajistí, že si s touto zcela novou situací, jakou je přestěhování se z ložnice rodičů do samostatného pokoje, poradí – bude to dobrodružství, a ne stresující záležitost.

Sportovní dětské fototapety na zeď

Malý milovník fotbalu se jistě zamiluje do tapety zobrazující jeho oblíbeného fotbalistu, logo milovaného týmu nebo pohled na jeden z nejslavnějších sportovních  stadiónů na světě. Dětské fototapety s fotbalovým motivem se hodí stejně dobře jak do pokoje vášnivého fanouška, tak i aktivního hráče, který každou volnou chvilku tráví na hřišti. V dětském pokoji bude fantasticky vypadat vzor, který představuje zelený trávník z ptačího pohledu. V tomto případě je zásadním plusem výrazná dávka zelené barvy, která nejenom že má pozitivní vliv na naši psychickou pohodu, ale nabízí také báječný odpočinek unaveným očím.

Tapety na zeď vesmír

Tapety na zeď vesmír

Hvězdy jsou mezi námi! Máme je na vlastních tělech, stěnách, smartphonech... Počkat, počkat, o čem to mluvíme? O vzoru galaxy, samozřejmě. Žertovně občas nazývaným „nesmír vesmír”.
Ideální pokoj k učení pro dítě i teenagera? Napovíme, jak ho zařídit!

Ideální pokoj k učení pro dítě i teenagera? Napovíme, jak ho zařídit!

Přestože jsou prázdniny v plném proudu a žáci i studenti na školu jistě ani nepomyslí, pro rodiče je právě teď ta nejlepší chvíle, aby se zamysleli, jakým způsobem vykouzlí svým dětem nejlepší možný pokoj k učení. Všechno vlastně záleží na tom, v jakém věku naše dítě je. Soustřeďme se na dva zlomové momenty, tedy na začátek výuky v první třídě a na přechod na gymnázium. Pro každého žáka najdeme ideální řešení.