Nálepky podle kategorie - Mapa světa

Cestování je naší přirozeností. Rádi se vydáváme na neznámá místa, poznáváme cizí dějiny i kulturu, objevujeme zákoutí, ve kterých ještě nebyl jiný člověk. Jestli jste skutečným světoběžníkem, pak se ve Vašem obývacím pokoji musí objevit nálepky na zeď mapa světa. Není to totiž pouze fantastická dekorace interiéru, ale také skvělý způsob, jak sledovat trasy svých cest! Nemusíte se rozhodnout pro standardní zobrazení Země. Samolepka mapa světa z nabídky našeho obchodu nabízí bohatství originálních vzorů, které Vás jistě mile překvapí. A jestli u Vás doma nejste jedinými milovníky cestování, pak bude nálepka mapa světa vypadat výborně také jako ozdoba dětské ložnice nebo prostorné předsíně.

Nálepka vodní mapa světa

Nálepka vodní mapa světa

Moderní interpretace mapy světa je skvělá varianta pro ty, kteří se nebojí odvážných řešení ve svých interiérech.
Nálepka mapa světa z květin

Nálepka mapa světa z květin

Milovnicím pastelových interiérů se subtilním nádechem romantismu, doporučujeme mapu s květinovým motivem.
45 nálepek
Nálepka mapa světa pro děti

Nálepka mapa světa pro děti

Nevíte jakým způsobem ukázat dítěti pestrost světa? Na pomoc přichází nálepka s různými národnostmi.
Nálepka mapa světa akvarel

Nálepka mapa světa akvarel

Bílé zdi obývacího pokoje nebo ložnice ozdobte nálepkou s mapou světa a těšte se z bleskurychle osvěženého interiéru.
Typografická nálepka mapa světa

Typografická nálepka mapa světa

Industriální styl nemá rád příliš dekorací, ale dobře si porozumí s ozdobou v podobě mapy světa v neutrálních barvách.
Nálepka s geometrickou mapou světa

Nálepka s geometrickou mapou světa

Nevíte jakým způsobem dodat nudné ložnici trošku života? My víme, jak na to! Využijte nálepku s geometrickou mapou světa.
Nálepka zvířecí mapa světa

Nálepka zvířecí mapa světa

Dětský pokojík ve skandinávském stylu můžeme zpestřit nálepkou s mapou, která bude plnit také edukační úkoly.
Nálepka mapa z razítek v pasu

Nálepka mapa z razítek v pasu

Do pokoje cestovatele, který sbírá nejen vzpomínky, ale také razítka v pasu, doporučujeme originální nálepku s mapou.
Nálepka mapa s exotickým motivem

Nálepka mapa s exotickým motivem

Mapa vůbec nemusí být nuda a nemusí nám pouze připomínat hodiny zeměpisu! To Vám dokáže naše mapa s rostlinným vzorem.
Nálepka moderní mapa světa

Nálepka moderní mapa světa

V pokoji žáka a mladého studenta by rozhodně neměla ve vzduchu viset nuda. Pokud nevíte, jak to změnit – napovíme Vám – ozdobte zeď originální mapou.
Nálepka mapa světa s letadlem

Nálepka mapa světa s letadlem

V každém interiéru plní nejdůležitější roli doplňky. Nálepka s mapou nebeských cest jistě splní svou roli bezchybně.
Nálepka mapa světa v eko stylu

Nálepka mapa světa v eko stylu

Jak spojit lásku k ekologii s chutí mít krásný interiér? Variantu nabízí nálepka s mapou v přírodních barvách.

 

Fascinující dějiny kartografie, čili nálepky na zeď mapa světa inspirovaná historií

Dějiny kartografie sahají až do vzdáleného starověku. Už stovky let před naším letopočtem vytvářeli Řekové díky svým rozsáhlým vědomostem první mapy, aby lépe poznali svět, který je obklopuje. Výjimečně zajímavým úkolem by tak bylo sledovat rozvoj tvorby map od starověkých časů až do současnosti. Mapy se totiž od sebe v jednotlivých epochách výrazně lišily, a to nejen z pohledu geografie. Některé byly syntetickým uchopením oblasti, jiné představovaly také bohaté zdobení, ilustrovaly hvězdné konstelace a dokonce i oblečení lidí z dané epochy. Inspirováni tímto netypickým přístupem ke kartografii připravili jsme pro Vás nálepky na zeď mapa světa, které zobrazují kontinenty výjimečně překvapivým způsobem.

Nálepka na zeď mapa světa v obývacím pokoji cestovatele

Jestli často cestujete do vzdálených krajů, pak si jistě zamyšleně prohlížíte globus a označujete si další a další místa, které se Vám podařilo navštívit. Jestli máte k dispozici prázdnou zeď v obývacím pokoji, pak je skvělou variantou nálepka s mapou, která se stane báječnou ozdobou pokoje světoběžníka. Pokud jste si představili starodávnou fyzickou nebo politickou mapu, jaké jsou k vidění ve školních zeměpisných atlasech, tak Vás musíme rychle vyvést z omylu! Nálepky na zeď mapa světa v moderním provedení připomínají umělecká díla nebo výsledek práce velmi kreativního grafika – a ne nudnou, obyčejnou mapu z minulého století. Jestliže tedy chcete oživit svůj obývací pokoj a zdůraznit svou lásku k cestování, pak jsme pro Vás připravili ty nejzajímavější nabídky.

  • Umělecké graffiti – svět můžeme prezentovat na libovolném povrchu, třeba i na cihlové zdi, a proto jsme připravili originální mapu připomínající barevné graffiti na cihlách nabarvených na bílo.
  • Skládačka – svět je ve skutečnosti složený z mnoha velmi různých, na první pohled se k sobě nehodících kontinentů, oblastí s rozdílným podnebím i kultur, a proto působí velmi zajímavě nápad, aby samolepka mapa světa byla právě ve formě puzzle, které vytvoří harmonickou vizi naší země.
  • Vlajku na stožár – každý, dokonce i ten nejmenší stát, má svoji vlastní, zcela unikátní vlajku, jejíž barvy a vzory vycházejí z jeho historie. Stojí proto za to využít tento motiv a sáhnout po nálepce, která představí jednotlivé státy právě pomocí jejich národních vlajek.

Moderní didaktická pomůcka - nálepka na zeď mapa světa ve školní třídě

Barevné energické zobrazení – to je nejlepší způsob, jak přitáhnout pozornost dětí. Místo staré vybledlé mapy, která pamatuje ještě žáky z 90. let, stojí za to pomyslet o nové didaktické pomůcce, která svou roli splní mnohem lépe. Nálepka na zeď mapa světa pro děti nabízí skvělé řešení do základních škol. Vzhledem k tomu, že výuka zeměpisu na této úrovni vypadá jinak než na gymnáziích, můžeme si dovolit méně komplikované zobrazení, zvláště pak na prvním stupni. Jednotlivé kontinenty mohou být představeny pomocí zvířat charakteristických pro dané území nebo pomocí památek typických pro největší města. Díky takovým zábavným obrázkům si děti bez většího úsilí zapamatují základní informace z oblasti geografie, a ty potom využijí v pozdějších třídách.

Nálepky na zeď mapa světa pro děti v jejich pokoji

Přestože máme mapu světa spojenou především se vzpomínkami na školu, tak jsme si před chvílí dokázali, že barevná zobrazení plná zvířátek a piktogramů vůbec nemusejí připomínat standardní výukové pomůcky. Jestliže tedy Vaši ratolest zajímá geografie, cestování nebo cizí kultury, pak je taková nálepka dokonalou volbou při dekoraci pokoje. Vyberte zobrazení připomínající origami, barevné puzzle nebo pixely z počítačové hry a podpořte vášeň svého dítěte všemi možnými způsoby!

Čas na prázdniny! Nálepka mapa světa v cestovní kanceláři

Mezi našimi nabídkami nemůže chybět ani nálepka na zeď do cestovní kanceláře. Na takovém místě stojí za to sáhnout po co nejvýraznějších a nejbarevnějších zobrazeních, které už zdaleka přitáhnou pozornost potenciálních klientů. Široký výběr vzorů Vám umožní sáhnout po libovolném zobrazení, ale mějte přesto na paměti, že je důležité, aby se nálepka hodila do aranžace kanceláře a navazovala na výlety a dovolené, které Vaše firma nabízí.