Fototapety podle kategorie - Máky

Jestliže máte v interiéru rádi barevné akcenty plné života, pak je fototapeta vlčí máky nejlepší volbou pro dekoraci Vašeho obývacího pokoje. Rychle a výjimečně snadno změníte výrazně celou aranžaci pokoje. Tyto delikátní a velmi půvabné rostlinky se stanou překrásnou nadčasovou ozdobou zároveň moderní stejně jako tradiční aranžace. Fototapeta červené vlčí máky bude skvěle působit  jako dekorace předsíně, útulné, romantické ložnice i dívčího pokoje. Fototapeta vlčí máky se žlutými květy je zase báječnou volbou při snaze oživit tlumenou kuchyň, kterou chceme krapet rozjasnit.  

Fototapeta červené vlčí máky

Fototapeta červené vlčí máky

Červené květiny na fototapetě dokážou udělat dojem! Přírodní dekorativní akcenty zkrášlí stylizaci obývacího pokoje.
Fototapeta vlčí máky a pšenice

Fototapeta vlčí máky a pšenice

Fototapeta s červenými květinami na pozadí pšenice bude delikátní ozdobou otevřených prostor bytu.
62 fototapet
Černobílá retro vegetace

Černobílá retro vegetace

Monochromatické květiny na zdi v denním pokoji vytvoří klidnou atmosféru. Fototapeta může své místo najít také v kavárně nebo v bistru.
Květovaná nástěnná fototapeta

Květovaná nástěnná fototapeta

Domácí kancelář v minimalistickém stylu zdůrazníme pomocí květinových doplňků, např. fototapety s loukou.
Fototapeta vlčí máky v mlze

Fototapeta vlčí máky v mlze

Jeden barevný akcent ve stylizaci domácí kanceláře způsobí, že celý interiér bude mnohem zajímavější.
Fototapeta prosluněná příroda

Fototapeta prosluněná příroda

Fototapeta s loukou v letním dni se skvěle hodí do rustikální a ekologické aranžace obývacího pokoje.
Fototapeta červené květiny

Fototapeta červené květiny

Světlá tapeta s výrazným barevným akcentem je moderní variantou v klasickém stylu. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, ale i do kuchyně.
Fototapeta vlčí máky na louce

Fototapeta vlčí máky na louce

Motiv vlčích máků ve stylizaci ložnice je vždy dobrou volbou! Pruh fototapety umístěme za postel nebo pohovku.
Fototapeta vlčí máky na pozadí nebe

Fototapeta vlčí máky na pozadí nebe

Denní pokoj v přírodním stylu je oázou tepla a klidu. Prosluněný obraz na fototapetě zpestří interiér.
Barevná fototapeta s loukou

Barevná fototapeta s loukou

Barevná fototapeta s červenými květinami – takový nástěnný motiv doplní eklektický interiér a obohatí ho o výrazný prvek.
Fototapeta ve stylu floral

Fototapeta ve stylu floral

Bílé zdi kontrastují s barevnou tapetou. Takto zařízený obývací pokoj se stává vizitkou celého domu!
Fototapeta vlčí máky na horách

Fototapeta vlčí máky na horách

Jarní louka nás nadchne svými barvami! Fototapetu s květinami na pozadí hor umístěme do denního pokoje.

 

Fototapeta vlčí máky moderním obývacím pokoji

V moderních interiérech jsme zvyklí na tlumené, monochromatické barvy: bílé či šedé zdi, černý nábytek a grafitová nebo tmavě modrá sedací souprava. Tyto asketicky působící aranžace jsou často zcela bez jakékoliv výrazné dekorace, jenže jak nám připomíná známé přísloví – ďábel je ukrytý v detailech.

Pokud chcete oživit svůj interiér, pak tapeta vlčí máky během okamžiku způsobí, že Váš obývací pokoj bude vypadat jako aranžace z katalogu. Výrazný odstín červené dodá pokoji dynamiku a zajistí, že dosud monotónní barvy získají charakter. Tapeta vlčí máky bude nejlépe působit, když ji umístíte na nejširší zeď obývacího pokoje – díky tomu bude mít možnost představit celou svou okázalou krásu!

Napravo vlčí mák, nalevo vlčí mák, čili fototapeta vlčí máky v různých stylech

V naší bohaté nabídce vzorů naleznete nejrůznější zobrazení tohoto lučního kvítí. Každé z nich se hodí do jiné aranžace, a proto stojí za to se na chvilku zamyslet nad výběrem vhodné fototapety na zeď vlčí máky. V útulném rustikálním interiéru, ve kterém dominuje dřevěný nábytek inspirovaný lidovým stylem, bude nejlépe působit tapeta vlčí máky zobrazující sytě zelenou louku posetou jednotlivými hlavičkami těchto červených květin. Výrazné spojení těchto dvou barev bude skvěle korespondovat se všudypřítomným dřevem v přírodním odstínu. Hledáte-li dekoraci do moderního, minimalisticky zařízeného obývacího pokoje, stojí za to vsadit na fototapety na zeď vlčí máky zobrazující tyto květiny v řadě na neutrálním pozadí. Ve výrazu úsporný vzor vytvoří harmonický celek s tlumeným interiérem.
  • Ve vintage aranžaci bude dokonale působit tapeta vlčí máky připomínající starodávný, trošku vybledlý snímek z prázdnin. Venkovská krajina a delikátní barvy budou připomínat památku z rodinného alba.
  • A pokud vyznáváte zásadu „méně je více”, pak jsme speciálně pro Vás připravili něco výjimečného. Černobílá tapeta vlčí máky zobrazující hustě rozmístěné hlavičky květin s charakteristickými temnými středy se Vám jistě trefí do vkusu a stane se nádhernou dekorací obývacího pokoje.

Maková romantika: fototapeta červené vlčí máky v ložnici

Romantická, venkovská ozdoba je báječným nápadem na dekoraci ložnice. Hledáte-li oddech a relaxaci po celém dni v práci, pak Vás fototapety na zeď vlčí máky přenesou do krajiny příjemného odpočinku a zapomnění. Můžete sáhnout po vzoru představující pupence květů na pozadí blankytného nebe, jednotlivé vlčí máky uprostřed zlatého obilí nebo malebnou louku na pozadí zapadajícího prázdninového slunce.

Ve stylu boho nebo shabby chic bude dokonale působit tapeta vlčí máky zobrazující grafické vzory navazující na staré rytiny z botanických atlasů. Delikátní barvy a výrazné kontury budou dekorací ložnice jedinou svého druhu, ale báječně vypadat budou také v holčičím pokoji, kde budou probouzet fantazii a připomínat ilustrace z dávných pohádek.

Fíky s mákem – fototapeta červené vlčí máky v kuchyni

Květinové motivy vypadají skvěle také v kuchyňské aranžaci. V závislosti na tom, jak jste si zařídili svůj interiér, můžete si vybrat vzor, který ozdobí celou zeď nebo pouze její fragment. Jestliže Vaše kuchyň nedisponuje velkou metráží a nechcete ji opticky ještě zmenšit příliš výraznou dekorací zdí, rozhodněte se pro fototapetu, kterou umístíte v prostoru mezi pracovní deskou a závěsnými skříňkami. V této roli vynikne fototapeta červené vlčí máky představující minimalisticky zpracované lodyhy s jemnými plátky. Abyste zachovali dekorační celost, můžete sáhnout po nálepce na lednici s motivem tohoto lučního kvítí. Díky tomu bude fototapeta s vlčími máky působit ještě okázaleji!