Fototapety podle kategorie - Máky

Jestliže máte v interiéru rádi barevné akcenty plné života, pak je fototapeta vlčí máky nejlepší volbou pro dekoraci Vašeho obývacího pokoje. Rychle a výjimečně snadno změníte výrazně celou aranžaci pokoje. Tyto delikátní a velmi půvabné rostlinky se stanou překrásnou nadčasovou ozdobou zároveň moderní stejně jako tradiční aranžace. Fototapeta červené vlčí máky bude skvěle působit  jako dekorace předsíně, útulné, romantické ložnice i dívčího pokoje. Fototapeta vlčí máky se žlutými květy je zase báječnou volbou při snaze oživit tlumenou kuchyň, kterou chceme krapet rozjasnit.  

Fototapeta červené vlčí máky

Fototapeta červené vlčí máky

Červené květy na fototapetě udělají dojem! Přírodní dekorační prvky se hodí do stylizace obývacího pokoje.
Fototapeta motiv vlčích máků

Fototapeta motiv vlčích máků

Fototapeta s červenými květy na bílém pozadí – to je delikátní ozdoba otevřených prostor loftu.
62 fototapet
Fototapeta květy vlčích máků

Fototapeta květy vlčích máků

Barevné květy na zdi v restauraci vytvoří klidnou atmosféru. Tato tapeta může najít své místo také v kavárně nebo v bistru.
Fototapeta louka vlčích máků

Fototapeta louka vlčích máků

Romantický charakter aranžace zdůrazníme pomocí květinových doplňků, např. fototapetou s loukou.
Fototapeta červený květ

Fototapeta červený květ

Jeden koloristický akcent ve stylizaci kuchyně způsobí, že celý interiér bude vypadat zajímavěji.
Fototapeta vlčí mák na pasece

Fototapeta vlčí mák na pasece

Tapeta s loukou za jarního dne se skvěle hodí do rustikální a ekologické aranžace obývacího pokoje.
Fototapeta černobílá louka

Fototapeta černobílá louka

Černobílá tapeta s koloristickým akcentem – to je moderní varianta v klasickém stylu. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, ale také do kuchyně.
Fototapeta květy do kuchyně

Fototapeta květy do kuchyně

Motiv vlčích máků ve stylizaci kuchyně je vždy dobrou volbou! Pruh fototapety umístěme mezi visací a stojící skříně.
Fototapeta květy na pasece

Fototapeta květy na pasece

Obývací pokoj v přírodním stylu – to je oáza tepla a klidu. Sluneční výhled na fototapetě zpestří interiér.
Fototapeta květiny na louce

Fototapeta květiny na louce

Šedá tapeta s červenými květy – takový nástěnný motiv doplní eklektický interiér a obohatí ho o výrazný prvek.
Fototapeta vlčí máky vintage

Fototapeta vlčí máky vintage

Bílé zdi kontrastují s barevnou tapetou. Takto zařízený obývací pokoj se stane vizitkou celého domu!
Fototapeta sluneční louka

Fototapeta sluneční louka

Jarní louka nás nadchne svými barvami! Fototapetu s květinami umístěme do předsíně.

 

Fototapeta vlčí máky moderním obývacím pokoji

V moderních interiérech jsme zvyklí na tlumené, monochromatické barvy: bílé či šedé zdi, černý nábytek a grafitová nebo tmavě modrá sedací souprava. Tyto asketicky působící aranžace jsou často zcela bez jakékoliv výrazné dekorace, jenže jak nám připomíná známé přísloví – ďábel je ukrytý v detailech.

Pokud chcete oživit svůj interiér, pak tapeta vlčí máky během okamžiku způsobí, že Váš obývací pokoj bude vypadat jako aranžace z katalogu. Výrazný odstín červené dodá pokoji dynamiku a zajistí, že dosud monotónní barvy získají charakter. Tapeta vlčí máky bude nejlépe působit, když ji umístíte na nejširší zeď obývacího pokoje – díky tomu bude mít možnost představit celou svou okázalou krásu!

Napravo vlčí mák, nalevo vlčí mák, čili fototapeta vlčí máky v různých stylech

V naší bohaté nabídce vzorů naleznete nejrůznější zobrazení tohoto lučního kvítí. Každé z nich se hodí do jiné aranžace, a proto stojí za to se na chvilku zamyslet nad výběrem vhodné fototapety na zeď vlčí máky. V útulném rustikálním interiéru, ve kterém dominuje dřevěný nábytek inspirovaný lidovým stylem, bude nejlépe působit tapeta vlčí máky zobrazující sytě zelenou louku posetou jednotlivými hlavičkami těchto červených květin. Výrazné spojení těchto dvou barev bude skvěle korespondovat se všudypřítomným dřevem v přírodním odstínu. Hledáte-li dekoraci do moderního, minimalisticky zařízeného obývacího pokoje, stojí za to vsadit na fototapety na zeď vlčí máky zobrazující tyto květiny v řadě na neutrálním pozadí. Ve výrazu úsporný vzor vytvoří harmonický celek s tlumeným interiérem.
  • Ve vintage aranžaci bude dokonale působit tapeta vlčí máky připomínající starodávný, trošku vybledlý snímek z prázdnin. Venkovská krajina a delikátní barvy budou připomínat památku z rodinného alba.
  • A pokud vyznáváte zásadu „méně je více”, pak jsme speciálně pro Vás připravili něco výjimečného. Černobílá tapeta vlčí máky zobrazující hustě rozmístěné hlavičky květin s charakteristickými temnými středy se Vám jistě trefí do vkusu a stane se nádhernou dekorací obývacího pokoje.

Maková romantika: fototapeta červené vlčí máky v ložnici

Romantická, venkovská ozdoba je báječným nápadem na dekoraci ložnice. Hledáte-li oddech a relaxaci po celém dni v práci, pak Vás fototapety na zeď vlčí máky přenesou do krajiny příjemného odpočinku a zapomnění. Můžete sáhnout po vzoru představující pupence květů na pozadí blankytného nebe, jednotlivé vlčí máky uprostřed zlatého obilí nebo malebnou louku na pozadí zapadajícího prázdninového slunce.

Ve stylu boho nebo shabby chic bude dokonale působit tapeta vlčí máky zobrazující grafické vzory navazující na staré rytiny z botanických atlasů. Delikátní barvy a výrazné kontury budou dekorací ložnice jedinou svého druhu, ale báječně vypadat budou také v holčičím pokoji, kde budou probouzet fantazii a připomínat ilustrace z dávných pohádek.

Fíky s mákem – fototapeta červené vlčí máky v kuchyni

Květinové motivy vypadají skvěle také v kuchyňské aranžaci. V závislosti na tom, jak jste si zařídili svůj interiér, můžete si vybrat vzor, který ozdobí celou zeď nebo pouze její fragment. Jestliže Vaše kuchyň nedisponuje velkou metráží a nechcete ji opticky ještě zmenšit příliš výraznou dekorací zdí, rozhodněte se pro fototapetu, kterou umístíte v prostoru mezi pracovní deskou a závěsnými skříňkami. V této roli vynikne fototapeta červené vlčí máky představující minimalisticky zpracované lodyhy s jemnými plátky. Abyste zachovali dekorační celost, můžete sáhnout po nálepce na lednici s motivem tohoto lučního kvítí. Díky tomu bude fototapeta s vlčími máky působit ještě okázaleji!