Fototapety podle kategorie - Kočka

Lidi můžeme rozdělit do dvou kategorií - na ty, kteří mají kočky, a na ty, kteří vlastní psy. Jestli patříte do první skupiny, pak jsou tapety kočky dokonalým doplňkem do Vašeho obývacího pokoje. Bez ohledu na to, jaký styl preferujete: klasický, moderní, minimalistický nebo rustikální, v naší bohaté nabídce s jistotou naleznete vzor, který uloupí Vaše srdce. Tapeta kočky se stane jak kouzelnou dekorací obývacího pokoje, tak i ložnice či dětského pokoje. Rozhodnete-li se pro konkrétní zobrazení do svého interiéru, stojí za to si zajistit, aby tapeta na zeď s kočkami koloristicky korespondovala se zbytkem vybavení pokoje. Díky tomu vytvoříte propojený, harmonický celek.

Fototapeta minimalistická kočka

Fototapeta minimalistická kočka

Minimalistický vzor černé kočky je univerzální dekorací bytu milovníků těchto domácích mazlíčků.
Fototapeta hipsterské kočky

Fototapeta hipsterské kočky

Fototapeta se zábavnými kočkami v hipsterské stylistice bude skvěle vypadat jak v dětském pokoji, tak i v "dospěláckých" interiérech.
77 fototapet
Fototapeta spící kočka

Fototapeta spící kočka

Fototapetu s rozkošnou, růžovou kočičkou můžete ideálně zakomponovat do dětské ložnice.
Fototapeta bílá kočka

Fototapeta bílá kočka

Fototapeta s bílou kočičkou doplní monochromatickou ložnici milovnice těchto sladkých zvířat.
Fototapeta koťátko

Fototapeta koťátko

Příjemný, akvarelový vzor na fototapetě s kočkou Vám snadno pomůže zkrášlit dětský pokoj.
Fototapeta hlava kočky

Fototapeta hlava kočky

Zábavná fototapeta s kočkou vykukující z úkrytu vnese do aranžace humorný akcent.
Fototapeta rudá kočka

Fototapeta rudá kočka

Zřejmě všichni milovníci koček s námi budou souhlasit, že rudí představitelé druhu mají v sobě to něco! Díky nim vystrčí Vaše stylizace drápy!
Fototapeta zábavné kočky

Fototapeta zábavné kočky

Zábavná grafika s kočkami na fototapetě do dětského pokoje bude skvěle vypadat jak v pokojíku chlapce, tak i holčičky.
Fototapeta kočka pro mládež

Fototapeta kočka pro mládež

Fototapeta s kočkou na geometrickém, abstraktním pozadí je skvělou volbou při snaze ozdobit zdi v pokoji náctileté slečny.
Fototapeta malá kočička

Fototapeta malá kočička

Fototapetu s malou, rozkošnou kočičkou využijete ke zpestření stylizace dámské ložnice nebo pokoje náctileté slečny.

 

Tapety kočky - 9 životů a 9 nápadů na aranžace

Anglické přísloví říká: „Kočka má devět životů. Prvními tři má na hraní, další tři má na toulání a se zbylými třemi bydlí". Tato zábavná průpovídka vychází z nebývalé šikovnosti koček, které dokonce i z té největší nouze dovedou vyjít se vztyčenou hlavou a bez škrábnutí. To zase nás inspirovalo k tomu, abychom připravili devět nápadů, aby fototapety kočky vypadaly dokonale ve Vašem interiéru.

  •  Rozhodnete-li se pro vzor fototapety neměli byste se řídit jen a pouze svou láskou ke konkrétní rase nebo barvě. Tapety kočky by se měly koloristicky hodit do interiéru, který aranžujete. Díky tomu se vzor stane silnou dominantou a vytvoří harmonický celek se zařízením pokoje.
  • Výjimkou z tohoto pravidla je pokoj, který je v bílé nebo černé koloristice. V takovém případě stojí za to, aby tapeta kočky byla v kontrastní koloristice. Pokud propojíte bílé a černé prvky zařízení, vytvoříte výrazný pokoj s vlastním charakterem.
  • V dětském pokoji můžeme popustit uzdu fantazii a umožnit kočkám převzít vládu nad interiérem. Fototapeta kočky zobrazující celou hromadu rozkošných předoucích mazlíků nadchne každého malého milovníka zvířat. A jestliže jsou kočky příliš málo, nabízíme dodatkovou porci sladkosti v podobě malých štěňátek. Fototapeta psi a kočky je dokonalou volbou.
  •  V komorním pokoji dokonale vypadají kreslené tapety kočky, které ze stovek kočičích hlaviček vytvářejí důmyslný a barevný design. Drobný vzor nezatíží interiér a zábavný motiv způsobí, že zapomeneme na problémy spojené s malými prostory. Pokoj nadchne bez ohledu na počet metrů čtverečních.
  • Pro milovníky moderních interiérů a minimalistických řešení jsme připravili něco speciálního. Tapeta kočky zobrazující černé siluety zvířat na bílém pozadí se jistě trefí do vkusu a stane se báječnou dekorací obývacího pokoje. Zásada "méně znamená více" dokonale popisuje výše zmíněné řešení.
  • Tapety kočky budou dokonale vypadat také v interiéru, který je zařízen v koloniálním stylu. Zobrazení divokých kočkovitých šelem jakými jsou lvi, tygři nebo pumy naváže na koloniální výpravy Evropanů do dalekých zákoutí Asie a Afriky.
  • V rustikálním interiéru, např. v ložnici zase ideálně vypadají zobrazení obyčejných, domácích koček. Fototapeta kočka zdůrazní idylický charakter interiéru a bude fantasticky vypadat s dřevěným nábytkem v přirozené barvě.
  • Naši kočičí mazlíčci dokonale vypadají na černobílých snímcích. Jestliže jsme milovníky dekorací uměleckého charakteru, takové tapety kočky vytvoří nádherné kompozice s moderním, monochromatickým interiérem.
  • Naší poslední nabídkou jsou kočičí prvky. Přeci jen milujeme svá zvířátka od špiček uší až po koneček ocasu. Tapeta kočka zobrazující zelené kočičí oči, fousky nebo bříška drápků na tlapkách bude skvělým řešením do malých a komorních prostor.

Tapety kočky ve školce a dětském pokoji

První den ve školce je pro dítě skutečnou výzvou. Nové prostředí, cizí děti a zcela jiný denní rytmus. Tapeta kočky způsobí, že cizí prostory přestanou být hrozné a neznámé. Nadýchané kočičky stvoří pocit bezpečí a usnadní dětem adaptaci v nové skutečnosti. Jak už jsme zmínili v našich radách výše, stejně krásně bude působit motiv kočky v dětském pokoji, zvláště jestli je obývaný holčičkou.

Tapety kočky u veterináře

Čekárna u veterináře je stejně stresující pro zvířata, jako i pro jejich páníčky. Stojí tedy za to postarat se, aby interiér působil příjemným a bezpečným dojmem. Fototapeta se psy a kočkami nejenže vyplní prázdné zdi čekárny, ale také způsobí, že pohled na spokojená zvířata dodá odvahu majitelům a usnadní čekání ve frontě.