-45%   AKCE

Články

Interiérové trendy 2023 – seznamte se s nejžhavější nabídkou od Myloview, jakou je floral style!
Už víme, co bude v módě v roce 2023! Prim budou hrát květinové aranžace. Jestli máte rádi útulné interiéry s dobrým vkusem, jistě se Vám zalíbí žhavý trend jménem floral style. V tomto článku se o něm dozvíte všechno nejdůležitější!
Prohlédnout více
Čekáte na Vánoce? Obrazy Vám zpříjemní předvánoční období
Velkými kroky se blíží oblíbená a nejočekávanější doba roku. Jak se připravit na Vánoce? Obrazy jsou dobrý první krok jak do aranžace zapojit vánoční auru. Naši experti vybrali nejzajímavější vzory s různými motivy.
Prohlédnout více
Jak zařídit útulný obývák? Letní aranžace od Myloview
Stylový, útulný obývací pokoj v paneláku – je to vůbec možné? V tomto článku ukazujeme, že díky vhodným aranžačním nápadům se dá každý pokoj proměnit v prostory, které potěší oko. Bez celkové rekonstrukce vytvoříte krásnou stylizaci.
Prohlédnout více
Samolepky na zeď do obýváku – TOP 8 vzorů od Myloview
Samolepky na zeď do obýváku nabízejí moderní možnost, jak rychle a efektně změnit vzhled denního pokoje. Stylový prvek změní víc, než si myslíte, navíc díky našim radám jistě zvolíte ten nejlepší vzor!
Prohlédnout více
7 nápadů na využití kulatých nálepek v interiérech
Efektní ozdoba během okamžiku promění aranžaci, které propůjčí stylový vzhled. Dokonalým příkladem jsou naše unikátní samolepky. Kulaté vzory nabízejí netypickou variantu s širokým využitím. Podívejte se, jak můžete použít takový prvek ve svých interiérech.
Prohlédnout více
Jaro doma – jarní metamorfóza interiérů
Jarní výzdoba interiérů nabízí snadný způsob, jak může v domácím zátíší začít vládnout příjemná, prosluněná a dobrou náladu způsobující atmosféra. Zima se už blíží ke konci, takže tu máme nejlepší moment, abychom si dopřáli metamorfózu aranžace.
Prohlédnout více
Dárek pod stromeček – 7 ověřených nápadů od Myloview
Velkými kroky se blíží čas, kdy budeme svým blízkým vybírat dárek pod stromeček. Jestli jste si na svém seznamu ještě neodškrtli kompletně všechno, najdete v tomto článku nápovědy, na jaká řešení stojí za to obrátit pozornost.
Prohlédnout více
Obložení  tapety – efektní způsob proměny interiérů
Tapeta jako obložení je dokonalý příklad toho, že nekonvenční myšlení přináší velmi zajímavý výsledky. Takové využití nástěnné dekorace umožní vytvořit módní, ale zároveň nadčasovou aranžaci inteiréru.
Prohlédnout více
Dětské tapety - zvířata jsou skvělý motiv! Prohlédněte si 8 výjimečných vzorů
Nejlepším dekoračním motivem k ozdobení dětského interiéru jsou samozřejmě zvířata. Tapety s exotickými druhy či domácími mazlíčky zajistí, že si Vaše dítě svůj pokoj zamiluje a bude se v něm cítit jako… ryba ve vodě!
Prohlédnout více
Aranžace malé ložnice se skříní - prohlédněte si naše návrhy!
Aranžace nevelké ložnice představuje velkou výzvu. Existují však řešení, která tento proces dokážou usnadnit. A proto žádné strachy, pokud je i Vaším problémem malá ložnice. Inspirace, které jsme připravili, Vám pomohou pohodlně zařídit takový interiér!
Prohlédnout více
Mapa světa - plakát, který interiérům propůjčí individuální charakter!
Plakát s mapou je příklad výjimečně efektní nástěnné dekorace, která se zalíbí nejen milovníkům geografie. Vyberte si vzor s městem, ve kterém bydlíte nebo zemí, do které jezdíte na prázdniny, a užijte si krásnou ozdobu!
Prohlédnout více
Plakát rostliny – 8 vzorů doporučených Myloview
Plakát rostliny to není jen efektní a univerzální nápad na vyzdobení interiéru. Je to také nadčasové řešení, které bude skvěle vypadat bez ohledu na panující trendy. Zjistěte, jaký vzor si vybrat do svého bytu!
Prohlédnout více
Jak pověsit plakáty na zeď? Rám je pouze jedna z možností!
Plakáty jsou dokonalé dekorace,které se hodí do různých módních stylistik. Existuje spousta způsobů jejich montáže. Pokud tedy přemýšlíte, jak pověsit plakáty na zeď, pak jste na správném místě! Provedeme Vás celým procesem krok za krokem!
Prohlédnout více
Jak zařídit malý pokoj? Pár šikovných rad!
Komorní metráž obvykle považujete za pořádný problém? Promyšlené zařizování malého pokoje Vám však přinese skutečně uspokojivé výsledky! Získáte nejen efektní aranžaci, ale navíc i několik dodatečných metrů čtverečních. Napovíme Vám, jak toho dosáhnout.
Prohlédnout více
Dřevo na zdi – útulné řešení, které vykouzlíme během okamžiku
Aranžace v duchu eko, které jsou založeny na přírodních a k životnímu prostředí šetrných řešeních, jsou právě na vrcholu. Nás však nadchly nejen proto, že jsou v módě. Zamilovali jsme si je díky tomu, že působí skutečně mimořádným dojmem. A trend, který nás skutečně zasáhl, je dřevo na zdi. Díky němu se, a to dokonce i v případě, že bydlíme na sídlišti, můžeme cítit jako v malém domku v horách!
Prohlédnout více
Poznejte dekorace do koupelen, které promění dosavadní aranžaci
Pokud si rádi dopřáváme dlouhé, relaxační koupele, určitě nás nebude třeba přesvědčovat, že ozdoby do koupelny mají význam, když chceme vytvořit útulnou atmosféru. Ale dokonce i v případě, že nejsme žádní milovníci sprchy a raději relaxujeme s knihou na gauči, efektní aranžace interiéru způsobí, že dobře začneme a zakončíme den, i když si zde jen vyčistíme zuby. A právě proto se krásně zařízená koupelna hodí všem.
Prohlédnout více
Aranžace zdi nad schody – 5 nápadů, kterým se nedá odolat!
V tomto článku naleznete nejeden zajímavý nápad na zeď vedle schodů. Toto místo můžeme ozdobit mnoha různými způsoby – nejen tak, že vytvoříme galerii rodinných fotografií. V závislosti na tom, jaká estetika vládne v aranžaci, je dobré zvolit řešení tak, aby korespondovalo s naším prostorem. Pět efektních fototapet, které jsme si pro Vás připravili, zaručí spektakulární metamorfózu.
Prohlédnout více
První stěhování z domova – co si vzít s sebou na studia a jak zařídit nový byt?
První stěhování a začátek studentského života vyvolává zároveň nadšení i obavy. Je to skok do hluboké vody, který musíme provést zcela sami. Existuje však několik způsobů, jak si můžeme pojistit, že celý tento proces zvládneme bez výrazné újmy. Důležité je nejenom to, abychom si rozumně sbalili, ale také to, abychom si vhodně zařídili studentský pokoj. Příjemné prostředí nám zajistí pocit bezpečí na zcela novém místě.
Prohlédnout více
Dekorace do klučičího pokoje – 5 nápadů na fantastickou aranžaci!
Jestli plánujeme vytvořit svému synovi ideální aranžaci, věnujme pozornost zároveň doplňkům, ale důležitá je také barva do klučičího pokoje. Právě tyto dva aspekty jsou extrémně důležité, pokud nám záleží na tom, aby místnost dobře vypadala a zároveň dobře sloužila našemu děcku. Vybrali jsme pět nápadů, které nám pomohou dosáhnout spektakulárního efektu. Tady jsou!
Prohlédnout více
Doplňky do dívčího pokoje v 5 nejmódnějších barvách
Když přemýšlíme jaká barva do dívčího pokoje je nejlepším řešením, může nás jako první napadnout růžová. Příliš často se však sami omezujeme a zůstáváme pouze u této varianty, zatímco možností máme mnohem, mnohem víc. Abychom aranžaci interiéru přizpůsobili osobnosti svého dítěte, stojí za to sáhnout po originálních odstínech. Po jakých? Máme pro Vás 5 fantastických návrhů!
Prohlédnout více