-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Články

Dárek pod stromeček – 7 ověřených nápadů od Myloview
Velkými kroky se blíží čas, kdy budeme svým blízkým vybírat dárek pod stromeček. Jestli jste si na svém seznamu ještě neodškrtli kompletně všechno, najdete v tomto článku nápovědy, na jaká řešení stojí za to obrátit pozornost.
Prohlédnout více
Obložení  tapety – efektní způsob proměny interiérů
Tapeta jako obložení je dokonalý příklad toho, že nekonvenční myšlení přináší velmi zajímavý výsledky. Takové využití nástěnné dekorace umožní vytvořit módní, ale zároveň nadčasovou aranžaci inteiréru.
Prohlédnout více
Dětské tapety - zvířata jsou skvělý motiv! Prohlédněte si 8 výjimečných vzorů
Nejlepším dekoračním motivem k ozdobení dětského interiéru jsou samozřejmě zvířata. Tapety s exotickými druhy či domácími mazlíčky zajistí, že si Vaše dítě svůj pokoj zamiluje a bude se v něm cítit jako… ryba ve vodě!
Prohlédnout více
Aranžace malé ložnice se skříní - prohlédněte si naše návrhy!
Aranžace nevelké ložnice představuje velkou výzvu. Existují však řešení, která tento proces dokážou usnadnit. A proto žádné strachy, pokud je i Vaším problémem malá ložnice. Inspirace, které jsme připravili, Vám pomohou pohodlně zařídit takový interiér!
Prohlédnout více
Mapa světa - plakát, který interiérům propůjčí individuální charakter!
Plakát s mapou je příklad výjimečně efektní nástěnné dekorace, která se zalíbí nejen milovníkům geografie. Vyberte si vzor s městem, ve kterém bydlíte nebo zemí, do které jezdíte na prázdniny, a užijte si krásnou ozdobu!
Prohlédnout více
Plakát rostliny – 8 vzorů doporučených Myloview
Plakát rostliny to není jen efektní a univerzální nápad na vyzdobení interiéru. Je to také nadčasové řešení, které bude skvěle vypadat bez ohledu na panující trendy. Zjistěte, jaký vzor si vybrat do svého bytu!
Prohlédnout více
Dřevo na zdi – útulné řešení, které vykouzlíme během okamžiku
Aranžace v duchu eko, které jsou založeny na přírodních a k životnímu prostředí šetrných řešeních, jsou právě na vrcholu. Nás však nadchly nejen proto, že jsou v módě. Zamilovali jsme si je díky tomu, že působí skutečně mimořádným dojmem. A trend, který nás skutečně zasáhl, je dřevo na zdi. Díky němu se, a to dokonce i v případě, že bydlíme na sídlišti, můžeme cítit jako v malém domku v horách!
Prohlédnout více
Aranžace zdi nad schody – 5 nápadů, kterým se nedá odolat!
V tomto článku naleznete nejeden zajímavý nápad na zeď vedle schodů. Toto místo můžeme ozdobit mnoha různými způsoby – nejen tak, že vytvoříme galerii rodinných fotografií. V závislosti na tom, jaká estetika vládne v aranžaci, je dobré zvolit řešení tak, aby korespondovalo s naším prostorem. Pět efektních fototapet, které jsme si pro Vás připravili, zaručí spektakulární metamorfózu.
Prohlédnout více
První stěhování z domova – co si vzít s sebou na studia a jak zařídit nový byt?
První stěhování a začátek studentského života vyvolává zároveň nadšení i obavy. Je to skok do hluboké vody, který musíme provést zcela sami. Existuje však několik způsobů, jak si můžeme pojistit, že celý tento proces zvládneme bez výrazné újmy. Důležité je nejenom to, abychom si rozumně sbalili, ale také to, abychom si vhodně zařídili studentský pokoj. Příjemné prostředí nám zajistí pocit bezpečí na zcela novém místě.
Prohlédnout více
Dekorace do klučičího pokoje – 5 nápadů na fantastickou aranžaci!
Jestli plánujeme vytvořit svému synovi ideální aranžaci, věnujme pozornost zároveň doplňkům, ale důležitá je také barva do klučičího pokoje. Právě tyto dva aspekty jsou extrémně důležité, pokud nám záleží na tom, aby místnost dobře vypadala a zároveň dobře sloužila našemu děcku. Vybrali jsme pět nápadů, které nám pomohou dosáhnout spektakulárního efektu. Tady jsou!
Prohlédnout více
Doplňky do dívčího pokoje v 5 nejmódnějších barvách
Když přemýšlíme jaká barva do dívčího pokoje je nejlepším řešením, může nás jako první napadnout růžová. Příliš často se však sami omezujeme a zůstáváme pouze u této varianty, zatímco možností máme mnohem, mnohem víc. Abychom aranžaci interiéru přizpůsobili osobnosti svého dítěte, stojí za to sáhnout po originálních odstínech. Po jakých? Máme pro Vás 5 fantastických návrhů!
Prohlédnout více
Dekorace na léto – vpusťte do své aranžace prázdninovou atmosféru!
Když se venku začíná dělat teplo a slunce svítí na nebi až do pozdních večerních hodin, člověku se chce zkrátka žít! Všechno najednou vypadá jinak a získáváme novou chuť a energii do práce. Aby nám příjemná atmosféra dělala společnost také doma, sáhněme pro efektní letní ozdoby, díky kterým se pod naší střechou zabydlí nová nálada. Milujete moře? Díky našim návrhům ucítíte mořský vánek, bez ohledu na to kde bydlíte!
Prohlédnout více
Dárek pro novomanžele – zjistěte, co se může hodit novomanželům
Svatební sezóna je v plném proudu. Pokud přemýšlíte, co koupit přátelům, kteří budou zanedlouho stát před oltářem, pak v tomto článku naleznete spoustu nápověd, jaký dárek pro ženicha a nevěstu vybrat, abyste je mile překvapili. Něco praktického do kuchyně, něco pěkného k vyzdobení interiéru jako plakát z vlastní fotografie, nebo něco se sentimentální hodnotou? Nápadů máme celou řadu.
Prohlédnout více
Dekorace na poličky a nejen to – podívejte se, jak bleskurychle vyzdobit svůj interiér
Ozdoby na parapet, dekorace na poličky a moderní aranžace oken nám nabízejí skvělé možnosti, jak můžeme zcela proměnit dosavadní vzhled interiéru. Pozornost přitahující akcenty způsobí, že místnost získá novou kvalitu, a obyčejný pokoj se změní ve stylovou aranžaci. Taková metamorfóza nám zabere jen chvilku, ale co efekty? Efekty překonají naše nejsmělejší očekávání!
Prohlédnout více
Galery wall v 5 podobách – vyzdobte si pokoj ve svém stylu
Jakým způsobem ozdobit zeď? Můžeme na ni pověsit obraz nebo plakát. Pokud však chceme dosáhnout spektakulárnějšího efektu, vytvořme si gallery wall. Autorská galerie fotek v obývacím pokoji nebo v ložnici způsobí, že náš interiér získá neopakovatelný charakter, který bude ideálně zrcadlit naši osobnost. Ale jak vlastně vybrat vzory? Nechme se inspirovat na příklad našimi koníčky a zájmy.
Prohlédnout více
Africký styl – objevte divokou přírodu ve svém bytě
Ačkoliv žijeme v mírném podnebí, každý den nás může těšit exotická příroda a divoká zvěř, které můžeme mít na dosah ruky. Pokud se nám taková vize líbí, pak není nic snazšího – cestu k ní nabízí africký styl v bytě. Je to dokonalá možnost, jak můžeme své každodenní realitě propůjčit nový charakter. Jak to udělat? Máme pár nápadů.
Prohlédnout více
Domácí knihovnička – aranžace, které si zamiluje každý knihomol!
Milovníci četby si dokonale uvědomují, že během čtení si skutečný bibliofil nevšímá pouze obsahu knihy, ale také vydání, typu papíru – a dokonce i vůně. To všechno dohromady nabízí výjimečný zážitek. A po přečtení poslední stránky zamíří kniha na polici, kde bude i nadále těšit naše oči. Domácí knihovnička je skutečný poklad, a my víme, jak ji zařídit.
Prohlédnout více
Line art: minimalistické plakáty, které dokazují, že méně znamená více
Zásada „less is more” je jistě velmi dobře známa všem milovníkům minimalismu. Chtěli bychom však přesvědčit i ostatní, kteří doposud měli skeptický přístup k výrazově úsporným interiérům a doplňkům, že tato estetika má své kouzlo. Ukazuje se totiž, že pomocí obrazů omezených pouhou jednou linií, můžeme proměnit svou dosavadní aranžaci mnohem více, než by se mohlo zdát. Mluvíme samozřejmě o trendu line art. Plakát s takovou kompozicí je skutečný hit.
Prohlédnout více
Jak vyrobit ozdoby na Velikonoce? Prozradíme Vám efektní nápady na vlastnoruční dekorace!
Většina z nás je v běžném životě ulítaná, sotva si dovedeme najít chvilku sami pro sebe – a předsváteční horečka, která nám nedá vydechnout, pouze přilévá olej do ohně. Čas, který nyní trávíme doma, zkusme považovat za výjimečnou příležitost, jak můžeme tyto svátky prožít jinak než obvykle. A jak tedy využít tu spoustu volného času? Vlastnoruční dekorace jsou skvělá volba!
Prohlédnout více
Jak využít volný čas? Levná rekonstrukce bez vycházení z domova je skvělou volbou!
Pokud nám myšlenka na dlouhý pobyt doma nedá spát, protože nepatříme k lidem, kteří dovedou dlouho sedět na jednom místě, naplánujme si detailně, co budeme dělat. Promyšlený rozvrh má v takových případech cenu zlata. Můžeme se přečíst knížky, které nám na poličkách už zapadají prachem, podívat se na filmy, které nám doporučili přátelé, ale také provést levnou rekonstrukci, aniž bychom museli jít do obchodu.
Prohlédnout více
1.23