Fototapety podle kategorie - Paříž

Paříž je neuvěřitelně romantické město – proslavené obrovskou spoustou známých památek, náměstí a ulic se specifickou elegantní atmosférou, charakteristických domů módy a rozkošných kavárniček. Použijete-li tapety Paříž, přemístíte během okamžiku  do svého interiéru kouzlo pařížských čtvrtí a těch nejmalebnějších zákoutí. Nástěnné dekorace zvýrazní elegantní stylistiku a podtrhnou krásu pařížských akcentů v místnosti. Fototapeta Paříž vytvoří výjimečnou atmosféru a umožní Vám radovat se z krásy milovaného města po celý den. V naší kolekci naleznete malebné a romantické krajinky i černobílé snímky. Díky tomu jistě najdete takové tapety Paříž, které Vás okouzlí a které budou jak nejlépe zrcadlit styl interiéru, který zařizujete.

47 fototapet

 

Kouzlo Paříže přenesené do Vašeho bytu

Paříž uchvacuje téměř všechny bez výjimky – je považována za jedno z nejkrásnějších evropských hlavních měst – je nazývána „městem lásky” i „ městem světel”, úspěšně inspiruje dekoratéry interiérů. Charakteristické plácky, staré činžovní domy, kavárny, ve kterých Vám naservírují slavné francouzské dobrůtky, i butiky, které představují kvintesenci stylu Francouzek – asociací, které v nás probouzí Paříž, je celá řada!

Není tedy nic divného na tom, že už dlouhá léta je to jedno z nejnavštěvovanějších měst na světě – specifické genius loci přitahuje všechny znalce umění, milovníky kultury, módní nadšence i ctitele vychutnávání života na tisíc různých způsobů. Město je známé svou historií i nádhernou architekturou – právě zde se nachází slavný Vítězný oblouk, Versailles i Louver. A copak si někdo z nás nespojí Paříž s Eiffelovou věží a Katedrálou Notre-Dame či magickými Elysejskými poli? Díky fototapetě Paříž přenesete kouzlo tohoto evropského města do svého interiéru. Tento motiv bude dokonale působit v elegantně zařízených místnostech, ve stylistice glamour i v prostorách, jejichž základem jsou doplňky v retro stylu.

Fototapeta Paříž v elegantních interiérech

Fototapeta Paříž bude báječnou ozdobou elegantně zařízených místností – zdůrazní stylistiku a vytvoří v interiéru inspirativní atmosféru. Nástěnná dekorace zvýrazní krásu štukatury, uměleckých prvků i klasických elementů aranžace. Fototapetu Paříž využijete jako pozadí pro stylovou pohovku, vkusná křesla i tradiční postel v ložnici. Díky tomuto nástěnnému akcentu vnesete do místnosti eleganci – pařížská krajina pokoj oživí a osvěží. Eiffelova věž fototapety způsobí, že interiér bude zajímavější. Nádherný záběr se symbolem Paříže bude skvěle působit ve spojení s bílým nábytkem a delikátními doplňky – stojací lampou s vkusným stínidlem, keramickými svícny a vázami s květinami. Městská krajina s kouzelnou architekturou může být využita v interiéru, ve kterém už nalezneme cihly, pískovec a dřevo. Použitím fototapety propůjčíte místnosti výrazný charakter a vnesete do ní kouzlo Paříže.

Aranžace v pařížském stylu

Fototapety Paříž najdou své využití v prostorách inspirovaných francouzským stylem zařizování interiérů. Magická krajina se stane ideální ozdobou místnosti, ve které převažují umělecké prvky navazující na Belle Epoque. Nástěnná dekorace bude krásným pozadím pro barvy využité v aranžaci – odstíny bílé, šedé a krémové. Fototapeta Paříž bude dokonale působit se vzory, které nám na mysl přivedou aristokratické a ludvíkovské interiéry.

• Pařížský styl je charakteristický péčí o všechny, i ty nejmenší detaily a kontrastní koloristická řešení. Díky tomu takové fotografie můžete použít jako pozadí pro šachovnicovou podlahu a elegantní pohovku na profilovaných nožičkách.

• Fototapeta Paříž v noci bude velmi dobře působit v interiéru, jehož základem je výrazná štukatura, vyřezávané prvky, na příklad starodávná zrcadla a květiny. K výzdobě místnosti inspirované Francií si můžete vybrat městskou krajinu v efektním, malířském provedení – fototapety Paříž zdůrazní stylistiku a vytvoří v pokoji výjimečnou atmosféru.

Paříž v moderních prostorách

Motiv Paříže je výjimečně univerzální – nástěnné dekorace s tímto romantickým městem se hodí nejen do elegantních a klasických aranžací, ale také do modernisticky zařízených interiérů. Moderní obývací pokoj můžete vyzdobit klasickým panoramatem nebo rozkošnou grafikou s těmi nejcharakterističtějšími symboly slavné metropole. Fototapetu můžeme dobře komponovat se skleněným stolkem a koženou rohovou sedačkou – použít ji můžeme také v šatně a v kuchyni, jejímž základem jsou symetrické formy a jasné barvy. Eiffelova věž tapety využijete jako ozdobu geometricky profilovaného nábytku a doplňků, které navazují na minimalistický styl. Nástěnná fototapeta oteplí a oživí tlumené aranžace, v nichž převažují jednoduché formy a tlumené barvy.

Fototapety Paříž : romantická dekorace

Eiffelova věž na fototapetě bude báječně působit v romanticky zařízených interiérech. Takový snímek ve spojení s porcelánem, svícemi a nadýchanými látkami vytvoří v místnosti výjimečnou atmosféru. Fototapeta Paříž se stane dokonalým pozadím pro postel v typické dívčí ložnici – bude také ideální ozdobou starodávné pohovky navazující na stylistiku vintage. Pastelové, delikátní krajinky se ideálně hodí do obývacího pokoje, v němž převládají proutěné prvky, ažurové akcenty a květinové, romantické vzory.

V naší kolekci naleznete černobílé záběry zachycující specifickou pařížskou atmosféru i výjimečně romantické krajinky zobrazující noční scenérii. Fototapeta Eiffelova věž vnese do místnosti nostalgii a kouzlo – použitím této nástěnné dekorace zachytíte na stálo ve svém interiéru krásu pařížských bulvárů i mihotavým světlem zářících starodávných lamp. Jestliže hledáte způsob, jak svému obývacímu pokoji propůjčit romantický vzhled, skvělé řešení nabízejí právě fototapety.