Fototapety podle kategorie - Paříž

Paříž je neuvěřitelně romantické město – proslavila ji celá řada památek, nádherných náměstí a ulic, charakteristických módních domů a kouzelných kavárniček. Kdybyste se během okamžiku rozhodli objevit se přímo uprostřed magických pařížských uliček, pak naprosto ideální do Vašeho interiéru bude fototapeta. Paříž je rozhodně nejmalebnějším a nejromantičtějším městem. Nástěnné dekorace zvýrazní elegantní stylistiku a podtrhnou krásu pařížských prvků v místnosti. Pařížský motiv vytvoří výjimečnou atmosféru a umožní Vám radovat se z krásy milovaného města po celý čas. V naší kolekci naleznete malebné a romantické krajinky i černobílé snímky. Díky tomu jistě najdete vhodné fototapety. Paříž Vás jistě okouzlí a perfektně doplní styl interiéru, který zařizujete.

47 fototapet

 

Rozkošná fototapeta Paříž

Paříž nadchne každého – je považována za jedno z nejkrásnějších evropských hlavních měst – říká se jí „město lásky” i „město světel”, úspěšně inspiruje dekoratéry interiérů. Charakteristická náměstí, staré kamenné domy, kavárny, ve kterých jsou podávány slavné francouzské dobroty, i butiky, které jsou kvintesencí stylu Francouzek – asociace, které v nás probouzí Paříž, je celá řada!

Není tedy nic divného na tom, že už dlouhá léta patří k nejnavštěvovanějším městům na světě – specifické kouzlo zřejmě přitahuje všechny obdivovatele umění, milovníky kultury, módní nadšence i lidi, kteří hledají životní radosti ve stále nových způsobech a cestách. Toto město je slavné díky své historii a nádherné architektuře – právě zde totiž naleznete Triumfální oblouk, Versailles i Louvre. A kdo z nás si při vyslovení jména Paříž nevzpomene na Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame či kouzelná Elysejská pole? Fototapeta Paříž přenese kouzlo tohoto evropského města do Vašeho interiéru. Motiv se dokonale hodí do místností, které jsou zařízené elegantně, glamour, ale i do prostor, jejichž základem jsou doplňky v retro stylu.

Elegantní fototapeta Eiffelova věž

Motiv s francouzským hlavním městem se stane nádhernou ozdobou místností zařízených elegantně – zdůrazní stylistiku a vytvoří v interiéru inspirativní atmosféru. Krásu štukatérských forem, uměleckých detailů i klasických prvků aranžace rozhodně zvýrazní malebná fototapeta. Eiffelova věž zase způsobí, že interiér bude mnohem apartnější. Nádherný záběr se symbolem Paříže bude skvěle působit ve spojení s bílým nábytkem a delikátními doplňky – stojací lampou se vkusným stínítkem, keramickými svícny a vázami s květinami. Městská krajina s kouzelnou architekturou může být využita v interiéru, ve kterém byly použity cihly, pískovec a dřevo. Díky tomuto nástěnnému prvku vnesete do místnosti eleganci a pařížská krajinka oživí a osvěží prostory.

Aranžace v pařížském stylu?

Fototapeta Paříž najde využití v místnostech inspirovaných francouzským stylem aranžování interiérů. Magická krajinka se stane ideální ozdobou místnosti, ve kterém převažují umělecké prvky navazující na Belle Epoque. Nástěnná dekorace bude krásným pozadím pro barvy využité v aranžaci – bílé, šedé a krémové. Nástěnný motiv bude dokonale působit se vzorky, které nám připomenou aristokratické a ludvíkovské interiéry.

  • Pařížský styl je charakteristický tím, že dbá na všechny – i na ty nejmenší –detaily, a kontrastním barevným řešením. Díky tomu můžete fotografii použít jako pozadí pro tmavou podlahu i elegantní pohovku na profilovaných nožičkách.

  • Pokud máte rádi noční zobrazení velkých měst, pak ideálním řešením do Vaší aranžace bude fototapeta Paříž, která bude skvěle působit v interiéru, jehož základem jsou štukatérské prvky, vyřezávané ozdoby – na příklad starodávná zrcadla a květiny. K ozdobení místnosti inspirované Francií můžete zvolit městskou krajinku v efektním, malířském provedení – taková dekorace zvýrazní stylistiku a vytvoří v pokoji výjimečnou atmosféru.

Panoramatická fototapeta Eiffelova věž

Motiv Paříže je výjimečně univerzální – nástěnné dekorace s tímto romantickým městem se hodí nejen do elegantních a klasických aranžací, ale také do modernisticky zařízených interiérů. Moderní obývací pokoj můžete vyzdobit klasickým, panoramatickým vzorem nebo rozkošnou grafikou s těmi nejcharakterističtějšími symboly této metropole. Fototapeta Paříž se skvěle hodí ke skleněnému stolku a kožené rohové pohovce  – využití najde také v šatně a v kuchyni, jejímž základem jsou symetrické formy a světlé barvy. A co byste řekli na prostorový akcent s nejslavnější věží na světě? V takovém případě vynikne černobílá architektonická fototapeta Eiffelova věž, která může ozdobit geometricky profilovaný nábytek a doplňky navazující na minimalistický styl.

Romantická fototapeta – Paříž v noci jako dekorace ložnice

Eiffelova věž na fototapetě bude nádherně vypadat v romanticky zařízených interiérech. Takový záběr ve spojení s porcelánem, svícemi a nadýchanými materiály vytvoří v místnosti výjimečnou atmosféru. Takový akcent s motivem francouzského hlavního města se stane dokonalým pozadím pro postel v mile zařízené dívčí ložnici – stene se také ideální ozdobou starodávné pohovky navazující na stylistiku retro. Pastelové, delikátní krajinky se zase ideálně hodí do obývacího pokoje, v němž převládají proutěné doplňky, ažurové prvky a květinové, romantické vzory.

V naší kolekci naleznete krásné černobílé záběry a výjimečně romantické krajinky, které představují noční scenérii. Paříž v noci vnese do místnosti nostalgii a kouzlo – užitím nástěnné dekorace se nádhera pařížské promenády a mihotajících se starých pouličních lamp navždy usídlí ve Vašem interiéru. Pokud tedy hledáte způsob, jak své ložnici propůjčit romantický vzhled, skvělým řešením bude využití této nástěnné    dekorace.