Nálepky podle kategorie - Na dveře • Nálepky na notebook

Nálepky na dveře oživí tlumený interiér a zvýrazní barevné doplňky. V kolekci naleznete různorodé motivy a vzory – od malebných krajinek s přírodou a městských panoramat – až po květinové kompozice a dětské vzory s pohádkovými postavičkami. Díky tomu snadno zakomponujete nálepky na dveře do stylistiky aranžované místnosti. Použijete-li nástěnné dekorace, během okamžiku nejen že zkrášlíte křídlo dveří ze dřeva a ze skla, ale také osvěžíte zařízení a zvýrazníte vybranou paletu barev. Nálepky na dveře 3D můžete využít v předsíni – opticky zvětší nevelký prostor a dodají mu výrazný charakter.

35 nálepek

 

Nálepky na dveře: kouzlo krajiny

Efektní krajiny úspěšně zakomponujete do svých interiérů nejen ve formě dekorací na plátně, ale také jako nálepky na povrchy různého typu. Nic nebrání tomu, aby nálepka na dveře s Vaší oblíbenou lesní, horskou nebo mořskou scenérií zkrášlila chodbu, obývací pokoj a ložnici. Krajina Vám umožní zvýraznit stylistiku, ve které aranžujete své prostory. Dodá jim výraznost a kolorit.

Mezi malebnými krajinkami můžeme vyzdvihnout nádherné staré domy a rozkošné uličky – jejich použití nám umožní přenést náš byt do uměleckých čtvrtí nejkrásnějších měst. Nálepky na dveře s Eiffelovou věží budou báječně působit ve světlých elegantních místnostech, jejichž základem jsou skleněné doplňky, elegantní vzory a tlumené dekorace. Takový motiv naleznete mezi jinými v černobílé koloristice a v pastelové paletě, která Vám připomene retro styl, i v odstínech sépie. Díky tomu můžete nálepku ideálně zakomponovat do interiéru. Vytvoříte v něm výjimečnou atmosféru a zdůrazníte charakter aranžace. Louka plná kvítí na nálepkách na pokojové dveře oteplí stylizaci místnosti.

Grafická dekorace na dveřích

Nálepky na dveře budou dokonale vypadat, použijete-li je k dekoraci křídla dveří v modernisticky zařízených místnostech. V kolekci naleznete vzory čerpající ze světa  geometrie i malířské abstrakce. Grafické ozdoby oživí minimalistickou aranžaci a dodají tlumeným interiérům výraznost. Nálepky na dveře 3D s geometrickou kompozicí budou skvěle působit v moderně zařízených obývacích pokojích – zvýrazní prvky inspirované současným designem. Milovníkům subtilnějších motivů doporučujeme květiny v grafickém provedení. Nálepky na dveře s bílou orchidejí vypadají nádherně ve světlých místnostech, jejichž základem jsou sněhobílé zdi a delikátní doplňky – květina propůjčí pokoji rozkošný vzhled. Červené vlčí máky se stanou efektní dekorací křídla dveří v rustikálně i tradičně zařízených interiérech. Zvýrazní krásu dřevěného nábytku, proutěných nádob a rostlinných akcentů. Nálepky na dveře s pohádkovými vzory najdou své využití v dětských ložnicích. Vnesou do nich kouzlo animovaných filmů Walta Disneyho.

Nálepky na skleněné dveře

V kolekci našeho e-shopu naleznete také samolepky na sklo dveří – použijete-li vkusné motivy, efektně zkrášlíte povrchy ze skla. K dekoraci sprchového koutu můžete použít ornamentový vzor. Nálepky na skleněné dveře zatraktivní vzhled křídla vstupních dveří do veřejných prostor a oživí minimalisticky zařízené kanceláře. Ozdoby s rostlinným vzorem vnesou přirozenou krásu do interiérů, zatímco barevné vitráže dodají místnostem umělecký charakter a výrazný vzhled. Ornamentové kompozice využijete také ke zkrášlení balkonových dveří. Nálepky na dveře vytvoří v ložnici výjimečnou atmosféru – dobře je můžeme komponovat s elegantními doplňky, světlým nábytkem a nadýchanými tkaninami.

Jaké motivy umístit na dveře? Jak sami vidíte, výběr je obrovský. Je dobré mít na paměti, že vzor nálepky by měl být v souladu s ostatními prvky místnosti. Na dveřích do kanceláře můžeme použít abstraktní designerské projekty, které ladí se syrovým interiérem. V obývacím pokoji zase vsaďme na přirozenost, naopak prosklené dveře můžeme doplnit barevnými vitrážemi ve formě nálepek. Který z nápadů Vás zaujal nejvíc?