Nálepky podle kategorie - Na dveře

Nálepky na dveře oživí tlumený interiér a zvýrazní barevné doplňky. V kolekci naleznete různorodé motivy a vzory – od malebných krajinek s přírodou a městských panoramat – až po květinové kompozice a dětské vzory s pohádkovými postavičkami. Díky tomu snadno zakomponujete nálepky na dveře do stylistiky aranžované místnosti. Použijete-li nástěnné dekorace, během okamžiku nejen že zkrášlíte křídlo dveří ze dřeva a ze skla, ale také osvěžíte zařízení a zvýrazníte vybranou paletu barev. Nálepky na dveře 3D můžete využít v předsíni – opticky zvětší nevelký prostor a dodají mu výrazný charakter.

Prostorová nálepka na dveře

Prostorová nálepka na dveře

Prostorové grafické téma umístěné na dveřích nabízí způsob, jak získat nekonvenční stylizaci interiéru.
Nálepka na dveře Eiffelova věž

Nálepka na dveře Eiffelova věž

Motiv Eiffelovy věže je velmi často využívaný při dekorování interiérů. V tomto případě ve formě nálepky na dveře.
140 nálepek
Nálepka 3D na dveře

Nálepka 3D na dveře

Rozhodneme-li se pro nálepku na dveře, můžeme šikovně zakrýt veškeré škrábance, rýhy a zašpinění jejich povrchu.
Dětská nálepka na dveře

Dětská nálepka na dveře

Dekorujeme-li dětský pokoj, neměli bychom se soustředit pouze na zdi! Co byste řekli samolepicí grafiku na dveřích?
Nálepka horská krajina

Nálepka horská krajina

Grafická nálepka na dveře místo tradičního obrazu? Tato varianta bude skvěle působit v moderních interiérech.
Nálepka letní krajina 3D

Nálepka letní krajina 3D

Abychom oživili přirozenou paletu barev interiéru, je dobré ozdobit prostory malebným výhledem – např. ve formě nálepky.
Nálepka lesní cesta

Nálepka lesní cesta

Černobílá lesní krajina... na dveřích! Takhle originální nálepka se báječně hodí do kanceláří, pracoven a ordinací.
Nálepka na dveře pláž

Nálepka na dveře pláž

Ošklivé dveře dokážou zohyzdit každý obývací pokoj. Zakryjeme-li jejich povrch efektní nálepkou, vykouzlíme zároveň zajímavou stylizaci!
Nálepka na dveře vulkán

Nálepka na dveře vulkán

Nálepky se mohou objevit v podstatě na jakémkoliv povrchu v bytě – samozřejmě také na dveřích!
Nálepka na dveře s růží

Nálepka na dveře s růží

Nálepka s motivem růže je výjimečně ženský a velmi elegantní prvek do bytových prostor.

 

Nálepky na dveře: kouzlo krajiny

Efektní krajiny úspěšně zakomponujete do svých interiérů nejen ve formě dekorací na plátně, ale také jako nálepky na povrchy různého typu. Nic nebrání tomu, aby nálepka na dveře s Vaší oblíbenou lesní, horskou nebo mořskou scenérií zkrášlila chodbu, obývací pokoj a ložnici. Krajina Vám umožní zvýraznit stylistiku, ve které aranžujete své prostory. Dodá jim výraznost a kolorit.

Mezi malebnými krajinkami můžeme vyzdvihnout nádherné staré domy a rozkošné uličky – jejich použití nám umožní přenést náš byt do uměleckých čtvrtí nejkrásnějších měst. Nálepky na dveře s Eiffelovou věží budou báječně působit ve světlých elegantních místnostech, jejichž základem jsou skleněné doplňky, elegantní vzory a tlumené dekorace. Takový motiv naleznete mezi jinými v černobílé koloristice a v pastelové paletě, která Vám připomene retro styl, i v odstínech sépie. Díky tomu můžete nálepku ideálně zakomponovat do interiéru. Vytvoříte v něm výjimečnou atmosféru a zdůrazníte charakter aranžace. Louka plná kvítí na nálepkách na pokojové dveře oteplí stylizaci místnosti.

Grafická dekorace na dveřích

Nálepky na dveře budou dokonale vypadat, použijete-li je k dekoraci křídla dveří v modernisticky zařízených místnostech. V kolekci naleznete vzory čerpající ze světa  geometrie i malířské abstrakce. Grafické ozdoby oživí minimalistickou aranžaci a dodají tlumeným interiérům výraznost. Nálepky na dveře 3D s geometrickou kompozicí budou skvěle působit v moderně zařízených obývacích pokojích – zvýrazní prvky inspirované současným designem. Milovníkům subtilnějších motivů doporučujeme květiny v grafickém provedení. Nálepky na dveře s bílou orchidejí vypadají nádherně ve světlých místnostech, jejichž základem jsou sněhobílé zdi a delikátní doplňky – květina propůjčí pokoji rozkošný vzhled. Červené vlčí máky se stanou efektní dekorací křídla dveří v rustikálně i tradičně zařízených interiérech. Zvýrazní krásu dřevěného nábytku, proutěných nádob a rostlinných akcentů. Nálepky na dveře s pohádkovými vzory najdou své využití v dětských ložnicích. Vnesou do nich kouzlo animovaných filmů Walta Disneyho.

Nálepky na skleněné dveře

V kolekci našeho e-shopu naleznete také samolepky na sklo dveří – použijete-li vkusné motivy, efektně zkrášlíte povrchy ze skla. K dekoraci sprchového koutu můžete použít ornamentový vzor. Nálepky na skleněné dveře zatraktivní vzhled křídla vstupních dveří do veřejných prostor a oživí minimalisticky zařízené kanceláře. Ozdoby s rostlinným vzorem vnesou přirozenou krásu do interiérů, zatímco barevné vitráže dodají místnostem umělecký charakter a výrazný vzhled. Ornamentové kompozice využijete také ke zkrášlení balkonových dveří. Nálepky na dveře vytvoří v ložnici výjimečnou atmosféru – dobře je můžeme komponovat s elegantními doplňky, světlým nábytkem a nadýchanými tkaninami.

Jaké motivy umístit na dveře? Jak sami vidíte, výběr je obrovský. Je dobré mít na paměti, že vzor nálepky by měl být v souladu s ostatními prvky místnosti. Na dveřích do kanceláře můžeme použít abstraktní designerské projekty, které ladí se syrovým interiérem. V obývacím pokoji zase vsaďme na přirozenost, naopak prosklené dveře můžeme doplnit barevnými vitrážemi ve formě nálepek. Který z nápadů Vás zaujal nejvíc?