Fototapety podle kategorie - Strom

Fototapeta stromy nalezne své místo v různorodých aranžacích – můžete ji stejně efektně použít jako ozdobu v klasické aranžaci, stejně jako i v industriálním zařízení. Tuto nástěnnou dekoraci je možné snadno kombinovat s dřevěným vybavením a s doplňky, vyrobenými z přírodních materiálů – proutí a kamene. Krajinka s lesem v mlze vytvoří v obývacím pokoji nostalgickou atmosféru, zatímco černobílé záběry úspěšně zdůrazní stylizaci založenou na klasických barvách. Strom tapeta na zeď vnese do Vašeho domu energii, harmonii a teplo – rostlinný prvek Vám zajistí příjemný pocit pohody. Tento motiv naleznete v různorodých verzích a kompozicích, což Vám umožní ideálně vybrat a přizpůsobit krajinomalbu potřebám Vaší aranžace.

Fototapeta stromy v zimě

Fototapeta stromy v zimě

Zimní lesní krajina na fototapetě - to je nabídka do interiéru zařízeného ve skandinávském stylu.
Minimalistická fototapeta stromy

Minimalistická fototapeta stromy

Grafický tisk na fototapetě do obývacího pokoje nabízí způsob, jak zdůraznit moderní charakter interiéru.
229 fototapet
Fototapeta se stromem

Fototapeta se stromem

Krajina se zapadajícím sluncem je nepomíjivou klasikou ve stylizaci interiérů, např. obývacího pokoje.
Fototapeta kmeny stromů

Fototapeta kmeny stromů

Díky fototapetě s lesní krajinou se náš obývací pokoj stane vizitkou celého bytu.
Fototapeta lesní stromy

Fototapeta lesní stromy

Fototapeta se stromy ozářenými paprsky zapadajícího slunce se může objevit nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském pokoji.
Fototapeta japonská višeň

Fototapeta japonská višeň

Subtilní akvarel s japonskou višní zdůrazní stylizaci v zenovém stylu. Doporučována je do ložnice.
Fototapeta strom makro

Fototapeta strom makro

Klasický motiv stromu v originálním provedení - takový nástěnný tisk se trefí do vkusu fanouškům moderních aranžací.
Fototapeta strom vzor

Fototapeta strom vzor

Minimalistická fototapeta s červeným stromkem oživí předsíň. Můžeme ji využít rovněž v dětském pokoji.
Fototapeta jehličnaté stromy

Fototapeta jehličnaté stromy

V elegantním obývacím pokoji nesmějí chybět přírodní motivy, alespoň takové jako lesní krajina na fototapetě.
Fototapeta tropické stromy

Fototapeta tropické stromy

Fototapeta s exotickými stromy je výrazným dekoračním prvkem, který stojí za to využít v eklektickém obývacím pokoji.
Fototapeta stromy do ložnice

Fototapeta stromy do ložnice

Vneseme-li do ložnice pohled na jarní stromy, vytvoříme neopakovatelnou a teplou atmosféru.
Fototapeta stromy v džungli

Fototapeta stromy v džungli

Džungle na stěně? Taková fototapeta bude nejlépe vypadat v místnosti, ve které je dominantní surovinou dřevo.

 

Fototapeta stromy – nápad na rostlinný vzor

Strom tapeta na zeď má jednu velikou výhodu – její použití je výjimečně univerzální. Přesto se určitě bude nejlépe vyjímat v prostoru, kterému vládnou prvky inspirované přírodou. Taková nástěnná dekorace s prameny slunce, které se probíjejí houštinou stromů, s jistotou oteplí obývací pokoj a propůjčí mu útulný vzhled. Tapeta strom na stěnu vypadá skvěle jako pozadí pro klasickou pohovku, dřevěný nábytek a jasné parkety v salóně. Interiér můžete ozdobit lampou se stínidlem v barvě slunce, proutěným stojánkem na noviny a časopisy či jasnými polštářky – efektem bude, že prostor získá výrazný vzhled. Strom tapeta na zeď se stromy v mlze vnese do místnosti nostalgii, snílkovství a tajemství. Díky této nástěnné ozdobě, která ovlivňuje náladu, získá obývací pokoj romantický, trochu melancholický charakter. Fototapeta stromy se stane zajímavou ozdobou stěny – snímek zdůrazní krásu rostlinných akcentů a zelených prvků. Mezi tisíci vzorů naleznete barevné krajinky s rozkvetlými stromy v sadu. Díky květům získá interiér půvabný a radostný vzhled. Krajinu s osamoceným stromem na pozadí západu slunce můžete použít ve formě fototapety do ložnice – tato fotografie bude napomáhat správnému odpočinku a relaxaci.

Tapeta strom na stěnu: rozkvetlá višeň na zdi

Fototapeta stromy je v naší kolekci v mnoha různorodých koloristických verzích. Jestliže hledáte výraznou ozdobu v pastelové paletě barev, využijte k dekoraci obývacího pokoje krajinky se stromem višně. Taková ozdoba propůjčí stěně atraktivní vzhled – růžový akcent úspěšně zdůrazní krásu pastelových doplňků, éterických tkanin a romantických prvků. Tapeta stromy zobrazující višně bude skvěle vypadat v ložnici, která je udržena v ženské, delikátní koloristice. Takovou fotografii můžete úspěšně použít také v obývacím pokoji zařízeném v eklektickém a elegantním stylu. Růžové květy budou vypadat skvěle ve spojení se šedivou pohovkou, stylovými doplňky a fantastickými dekoracemi v odstínech růžové, béžové a bílé. Strom tapety na zeď s kvetoucími stromy na pozadí jezera se ideálně hodí do koupelny. Místnost získá rafinovaný vzhled – tato nástěnná dekorace zdůrazní krásu skleněných prvků, keramických doplňků a květinových vzorů. Jasná aranžace získá výrazný prvek a inspirující vzhled. V takové místnosti se koupel stane skutečnou radostí – ideálním vyvrcholením aktivního dne.

Krajinky s pozitivním vlivem na náladu

V kolekci e-shopu myloview.cz se nachází také fototapeta bonsai – tato nástěnná dekorace zdůrazní zelené doplňky, dřevěný nábytek a přírodní materiály, použité k zařízení místnosti. Sentimentálního vzhledu dosáhnete užitím efektních nástěnných dekorací s klasickými, lesními krajinami. Fototapety stromy v černobílém provedení se stanou ideální ozdobou skandinávských interiérů a místností inspirovaných přírodou. Koloristika tapet se dobře doplňuje s jasnými i tmavými elementy aranžace – nábytkem, interiérovými doplňky či podlahou. Strom tapeta na zeď v černobílém provedení nalezne své využití také v místnostech zařízených v retro stylu – rostlinný akcent i koloristika zdůrazní stylizaci navazující na předchozí epochy. Interiér získá prvek, který bude mít pozitivní vliv na Vaši náladu, přičemž stěna bude krásně ozdobená. V kuchyňském prostoru můžete využít fototapetu bonsai. Tato fotografika se ideálně hodí do mezery mezi kredencem a horními skříňkami – zelený prvek navíc oživí celou místnost.