Fototapety podle kategorie - Strom

Fototapeta stromy nalezne své místo v různorodých aranžacích – můžete ji stejně efektně použít jako ozdobu v klasické aranžaci, stejně jako i v industriálním zařízení. Tuto nástěnnou dekoraci je možné snadno kombinovat s dřevěným vybavením a s doplňky, vyrobenými z přírodních materiálů – proutí a kamene. Krajinka s lesem v mlze vytvoří v obývacím pokoji nostalgickou atmosféru, zatímco černobílé záběry úspěšně zdůrazní stylizaci založenou na klasických barvách. Strom tapeta na zeď vnese do Vašeho domu energii, harmonii a teplo – rostlinný prvek Vám zajistí příjemný pocit pohody. Tento motiv naleznete v různorodých verzích a kompozicích, což Vám umožní ideálně vybrat a přizpůsobit krajinomalbu potřebám Vaší aranžace.

Fototapeta východ slunce

Fototapeta východ slunce

Nejlepší jitro je takové, které nás budí krásnými slunečními paprsky. S takovou fototapetou v ložnici se budete probouzet s báječnou náladou.
Fototapeta strom do dětského pokoje

Fototapeta strom do dětského pokoje

Přírodní motiv stromu představený jako pastelová grafika je dokonalou volbou do dětského pokoje.
228 fototapet
 Fototapeta strom v zimě

Fototapeta strom v zimě

Zimní lesní krajina na fototapetě je variantou do interiéru zařízeného ve skandinávském stylu.
 Fototapeta dub na louce

Fototapeta dub na louce

V útulném obývacím pokoji nemohou chybět přírodní motivy jako krajina se stromem na fototapetě.
Fototapeta s výhledem do přírody

Fototapeta s výhledem do přírody

Fototapeta se stromem osvětlenými posledními paprsky zapadajícího slunce může najít své místo v obývacím pokoji nebo v ložnici.
Fototapeta stromy v Tanzanii

Fototapeta stromy v Tanzanii

Fototapeta s tlumeným motivem afrických stromů bude skvěle doplňovat aranžaci, v níž se objevují dřevěné prvky.
Fototapeta strom do obývacího pokoje

Fototapeta strom do obývacího pokoje

Zelený strom v makro provedení – takový nástěnný tisk se trefí do vkusu fanouškům pobytů v lůně přírody.
Fototapeta s andělským dubem

Fototapeta s andělským dubem

Zelená fototapeta s krásným velikým dubem rostoucím v Jižní Karolíně oživí každý obývací pokoj.
Podzimní fototapeta s krajinou

Podzimní fototapeta s krajinou

Strom v podzimních, teplých barvách vytváří v interiéru neopakovatelnou atmosféru. Takový motiv v ložnici způsobí, že v ní bude krásně útulně.
Grafická fototapeta strom

Grafická fototapeta strom

Fototapeta v podobě grafiky do dětského pokoje se stane skvělým barevným prvkem! Určitě si ji zamilují všechny děti!
Černobílá fototapeta strom

Černobílá fototapeta strom

Černobílý motiv se stane univerzálním doplňkem, který se skvěle hodí do každého interiéru Vašeho bytu.
Akvarelová fototapeta s přírodou

Akvarelová fototapeta s přírodou

Akvarelový strom v modrých barvách se báječně hodí do skandinávského minimalismu.

 

Fototapeta stromy – nápad na rostlinný vzor

Strom tapeta na zeď má jednu velikou výhodu – její použití je výjimečně univerzální. Přesto se určitě bude nejlépe vyjímat v prostoru, kterému vládnou prvky inspirované přírodou. Taková nástěnná dekorace s prameny slunce, které se probíjejí houštinou stromů, s jistotou oteplí obývací pokoj a propůjčí mu útulný vzhled. Tapeta strom na stěnu vypadá skvěle jako pozadí pro klasickou pohovku, dřevěný nábytek a jasné parkety v salóně. Interiér můžete ozdobit lampou se stínidlem v barvě slunce, proutěným stojánkem na noviny a časopisy či jasnými polštářky – efektem bude, že prostor získá výrazný vzhled. Strom tapeta na zeď se stromy v mlze vnese do místnosti nostalgii, snílkovství a tajemství. Díky této nástěnné ozdobě, která ovlivňuje náladu, získá obývací pokoj romantický, trochu melancholický charakter. Fototapeta stromy se stane zajímavou ozdobou stěny – snímek zdůrazní krásu rostlinných akcentů a zelených prvků. Mezi tisíci vzorů naleznete barevné krajinky s rozkvetlými stromy v sadu. Díky květům získá interiér půvabný a radostný vzhled. Krajinu s osamoceným stromem na pozadí západu slunce můžete použít ve formě fototapety do ložnice – tato fotografie bude napomáhat správnému odpočinku a relaxaci.

Tapeta strom na stěnu: rozkvetlá višeň na zdi

Fototapeta stromy je v naší kolekci v mnoha různorodých koloristických verzích. Jestliže hledáte výraznou ozdobu v pastelové paletě barev, využijte k dekoraci obývacího pokoje krajinky se stromem višně. Taková ozdoba propůjčí stěně atraktivní vzhled – růžový akcent úspěšně zdůrazní krásu pastelových doplňků, éterických tkanin a romantických prvků. Tapeta stromy zobrazující višně bude skvěle vypadat v ložnici, která je udržena v ženské, delikátní koloristice. Takovou fotografii můžete úspěšně použít také v obývacím pokoji zařízeném v eklektickém a elegantním stylu. Růžové květy budou vypadat skvěle ve spojení se šedivou pohovkou, stylovými doplňky a fantastickými dekoracemi v odstínech růžové, béžové a bílé. Strom tapety na zeď s kvetoucími stromy na pozadí jezera se ideálně hodí do koupelny. Místnost získá rafinovaný vzhled – tato nástěnná dekorace zdůrazní krásu skleněných prvků, keramických doplňků a květinových vzorů. Jasná aranžace získá výrazný prvek a inspirující vzhled. V takové místnosti se koupel stane skutečnou radostí – ideálním vyvrcholením aktivního dne.

Krajinky s pozitivním vlivem na náladu

V kolekci e-shopu myloview.cz se nachází také fototapeta bonsai – tato nástěnná dekorace zdůrazní zelené doplňky, dřevěný nábytek a přírodní materiály, použité k zařízení místnosti. Sentimentálního vzhledu dosáhnete užitím efektních nástěnných dekorací s klasickými, lesními krajinami. Fototapety stromy v černobílém provedení se stanou ideální ozdobou skandinávských interiérů a místností inspirovaných přírodou. Koloristika tapet se dobře doplňuje s jasnými i tmavými elementy aranžace – nábytkem, interiérovými doplňky či podlahou. Strom tapeta na zeď v černobílém provedení nalezne své využití také v místnostech zařízených v retro stylu – rostlinný akcent i koloristika zdůrazní stylizaci navazující na předchozí epochy. Interiér získá prvek, který bude mít pozitivní vliv na Vaši náladu, přičemž stěna bude krásně ozdobená. V kuchyňském prostoru můžete využít fototapetu bonsai. Tato fotografika se ideálně hodí do mezery mezi kredencem a horními skříňkami – zelený prvek navíc oživí celou místnost.