Nálepky podle interiérů - Obývací pokoj

Jestliže kuchyně je srdcem domu, pak je obývací pokoj jeho duší. Právě tam často a rádi trávíme příjemné večery s knihou a odpočíváme po těžkém dni. Tam také sledujeme televizi nebo hrajeme deskové hry v rodinném prostředí. Je tedy nezbytně nutné, aby nás toto místo vyzývalo k tomu, abychom v něm trávili čas, a zkrátka aby bylo útulné. Dokonalý způsob jak zvýšit "přitažlivost" našeho domu je umístění do něj nálepky na zeď do obývacího pokoje. Tento netypický doplněk nám pomůže dodat osobitost našemu domovu a navíc ho můžeme takto měnit libovolně často. Samolepky na zeď do obývacího pokoje nabízejí skvělé řešení pro ty z nás, kteří často rádi mění prostředí kolem sebe.

Nálepka geometrické srdce

Nálepka geometrické srdce

Lásku můžeme dát najevo mnoha způsoby. My doporučujeme nálepku se srdcem, která promluví lépe než ta nejkrásnější slova.
Nálepka do obývacího pokoje: lev

Nálepka do obývacího pokoje: lev

Všem odvážným lidem se smyslem pro humor doporučujeme nálepku se lvem ve vkusném, hipsterském oblečení.
138 nálepek
Nálepka exotická rostlina

Nálepka exotická rostlina

Zbožňujete květiny? Rozhodněte se pro nálepku s rostlinným motivem – tato květina bude na Vaší zdi kvést po celý rok.
Nálepka do obývacího pokoje s velrybou

Nálepka do obývacího pokoje s velrybou

Dekorace s velrybou je skvělou volbou nejen pro milovníky zvířat, ale i pro ty, kteří na svých zdech nesnesou nudu.
Nálepka futuristická spirála 3D

Nálepka futuristická spirála 3D

Nástěnné nálepky nabízí velmi rychlý způsob, jak zindividualizovat interiér obýváku. Pokud máte rádi abstraktní formy, pak je tato nálepka ta pravá.
Nálepka moderní umění

Nálepka moderní umění

Moderní obývací pokoj vyžaduje moderní dekoraci Jednou z našich nabídek je nálepka s trojúhelníky v tlumených barvách.
Nálepka do obývacího pokoje:  kotva

Nálepka do obývacího pokoje: kotva

Námořnický styl se znovu vrací na výsluní. Využijte ve své aranžaci nálepku se subtilním vzorem, která nám připomene prázdniny.
Nálepka pastelové bubliny

Nálepka pastelové bubliny

Barvy není v interiérech nikdy dost! D9ky naší nálepce získá obývací pokoj optimistický vzhled a bude zvát k odpočinku a relaxaci.

Nálepka na zeď s motivem abstraktního, barevného koně nabízí dokonalý způsob jak si poradit s nudou v aranžaci. Metamorfóza nezabere moc času a nákup nezatíží Vaši peněženku. Zvířecí motiv se skvěle hodí do „dospěláckého” i dětského interiéru.

Grafická nálepka s květem bavlny je univerzální dekorací, která koresponduje s nejmódnějšími barvami této sezóny (bordó, tmavě zelená a tmavě modrá). Tato ozdoba se hodí ke zlatému a stříbrnému nábytku a k lesklým vázám, které projasňují interiéry, k jasným lustrům či svícnům v klasickém stylu.

 

Nálepky na zeď – obývací pokoj v romantickém provedení

Mezi nástěnnými nálepkami můžeme najít různé vzory, barvy i motivy. Každý dekoratér interiérů, dokonce i ten, co má vždy spoustu požadavků a připomínek, někdy narazí na něco, co se ideálně trefí do jeho vkusu. K nejpopulárnějším vzorům patří ty romantického charakteru, které jsou určeny především nenapravitelným snílkům. Nálepky na zeď do obývacího pokoje tohoto typu jsou na příklad obrázky s motivy stromů s listím, které se jim snaží odvát vítr. Nachýlená větev a jednotlivé listy, které se na zdi ukládají do dlouhé stezky, jsou báječným doplňkem do interiérů v minimalistickém stylu Tam, kde není příliš mnoho jiných ozdob, přitáhne tato dekorace pozornost a okamžitě uklidní napjaté nervy. Takový pohled zavede naši mysl na tiché, klidné místo, přenese nás ve fantazii na břeh rybníka za východu slunce – nebo do jiného oblíbeného kouta. Snílkové ocení také rostlinné motivy nebo vzory zobrazující např. ptáky v letu.

Samolepky na zeď do obývacího pokoje – inspirativní den co den

Před nějakou dobou se i u nás objevila móda exponování inspirativních nápisů. Písmenka, která rozkošně skládají slovo „home”, motivační citáty na lednici nebo ručně psané tabulky v předsíni nabízejí skvělou možnost, jak dodat vlastnímu bytu osobitost. Jestliže byste ve svém domě chtěli takový doplněk, pak nálepky na zeď nápisy do obývacího pokoje budou pro Vás ideálním řešením. Umístíte-li oblíbený citát v takovém místě, jakým je obývací pokoj, zajistíte, že bude stále viditelný a každý den Vám zlepší náladu. Pohrajme si s různými fonty, velikostí písma, barvami a dalšími zajímavými motivy. Takové samolepky na zeď do obývacího pokoje budou báječně vypadat v módním, syrovém interiéru, v němž není příliš doplňků – a každý z nich je velmi dobře promyšlený. Nápis potom může zaujmout centrální místo na zdi a přitom se nemusíme bát, že by zastínil zařízení interiéru. K expozici v obývacím pokoji se nejlépe hodí náš autorský text nebo citát z milovaného filmu či knihy. Nálepky na zeď nápisy do obývacího pokoje nabízejí fantastický způsob, jak si můžeme zajistit dávku každodenní inspirace. S takovým nápisem se zkrátka chce člověku pořádně žít!

Nástěnné nálepky – obývací pokoj plný  abstrakce

Někdy si ale nejsme jistí, jestli preferujeme motivační nápis, nebo spíš vzor, který představuje něco konkrétního. To je zcela normální – když existuje tak bohatá nabídka, je velmi těžké se rozhodnout. Jestliže však čas plyne, a my stále nevíme, jestli chceme, aby nálepka na zdi zobrazovala ptáka, strom, květinu nebo snad nápis, naštěstí se nic neděje! Na pomoc nám totiž přicházejí nálepky na zeď do obývacího pokoje s abstraktními motivy. Takovéto "něco z ničeho" je skutečným moderním uměním, ideálním pro ty, kteří chtějí nekonvenčním způsobem dát prostor své přirozenosti. Abstraktní nálepky do obývacího pokoje na zeď se dokonale hodí do eklektického interiéru plného tajemství. Tam, kde má každý kus nábytku a každý doplněk svůj vlastní příběh, nemůže mít místo nic opakovatelného. Abstraktní vzor je jedinečný svého druhu a jistě nadchne každého, kdo miluje unikátnost. Takové samolepky na zeď do obývacího pokoje mají také tu přednost, že se díky bohatství vzorů a barev hodí do každého interiéru.

Nástěnné nálepky do obývacího pokoje s exotikou v pozadí

Dříve jsme toho hodně napsali o romantickém stylu, ale dokonale si uvědomujeme, že ne každý je nenapravitelným snílkem. Pro ty z vás, kdo preferujete trošku agresivnější doplňky, máme také exotické nálepky do obývacího pokoje – např. představující divoká africká zvířata. Podobizna tygra, lva nebo pestrobarevného papouška nám bude den co den dodávat energii a probouzet v nás chuť snít o dalekých výpravách. Takové nálepky na zeď do obývacího pokoje jsou báječným doplňkem pro ty z vás, kteří vědí, co od života chtějí – a nebojí se o tom mluvit nahlas. Samolepky na zeď do obývacího pokoje jsou nádherným doplňkem, který můžete snadno umístit do každého interiéru. Doporučujeme tedy, abyste si prohlédli naši nabídku – jistě v ní naleznete něco přímo pro sebe!

Změňte vzhled svého nábytku - nálepky na nábytek

Změňte vzhled svého nábytku - nálepky na nábytek

Hledáte nápad, jak nebanálním způsobem naaranžovat a vyzdobit prostor? Nálepky na nábytek nadchnou svou univerzálností - je možné je využít jako výzdobu vybavení prakticky ve všech místnost domu.