Plakáty podle kategorie - Pop art

Plakát pop art nabízí variantu pro všechny milovníky poměrně avantgardních a výrazných nástěnných dekorací. Použijete-li tuto grafickou dekoraci, oživíte během okamžiku interiér a zdůrazníte vybranou stylistiku. Pop art plakáty se dokonale hodí do místností inspirovaných atmosférou retro a do prostor zařízených ve stylu pop art. Tento dekorační prvek se stane krásnou ozdobou pokoje, jehož základem jsou barevné doplňky, futuristické akcenty – grafika vnese do interiéru pozitivní energii a optimismus. V kolekci našeho e-shopu naleznete různorodé kompozice, což Vám umožní ideálně vybrat nejvhodnější barevný pop art plakát do stylistiky, která dominuje Vašemu bytu.
45 plakátů

 

Plakát pop art: způsob jak si zařídit barevné místnosti

Plakát pop art se stane nádhernou dekorací místností, v nichž převažují syté barvy a extravagantní akcenty ve futuristickém stylu. Barevné prvky se skvěle hodí k oživení tradiční aranžací a ke zkrášlení tlumených minimalistických místností. Mezi různorodými vzory naleznete výrazné plakáty ve stylu pop art, představující zábavné motivy, komiksové scénky, podobizny hvězd, inspirované uměním Andyho Warhola, ale také radostné kompozice čerpající ze světa reklamy. Díky tomu snadno vyberte vhodný vzor tak, aby se hodil do stylistiky a koloristiky, v níž zařizujete svůj obývací pokoj. Barevné pop art plakáty Vám umožní libovolné manévrování paletou odstínů v aranžaci. Použijete-li vybranou ilustraci, zdůrazníte krásu barevné pohovky a duhových polštářků, zvýrazní také kouzlo stojací lampy zdobené grafickým vzorem. Originální aranžace se stane místem, kde si budete moct odpočinout od starostí všedního dne. Zarámování grafik do efektních rámů zajistí, že budou vypadat fantasticky také v elegantních pokojích.

Interiéry a plakáty ve stylu pop art

Barevný plakát bude skvěle působit v místnostech zařízených ve stylu pop art – způsobí, že interiéry, zařízené ve shodě s touto tématikou, získají výrazný vzhled a charakter. Použijete-li dekorační vzory, kontrastní kompozice a motivy čerpající z populárních komiksů a mainstreamové kultury, zdůrazníte kouzlo barevné a extravagantní aranžace, jejímž základem jsou elementy, které se k sobě často příliš nehodí. Pop art plakáty se stanou efektním pozadím pro extravagantní nábytek, doplňky v živých neónových barvách a umělohmotné prvky – stínítka, geometricky profilované židle a vázy prazvláštních tvarů. Odvážné vzory vnesou do interiéru dynamiku a vytvoří v něm výjimečnou atmosféru. K dekoraci místnosti můžete úspěšně využít pop art plakáty s podobiznami filmových hvězd, např. Marylin Monroe nebo Audrey Hepburn.

Plakát pop art: akcent v konvenci retro

Portréty legendárních hereček inspirované uměním Andyho Warhola se stanou efektním a rozkošným akcentem v místnostech zařízených v retro stylu. Použijete-li plakát pop art, vnesete magii minulé epochy do svých interiérů. Díky ilustracím získáte vhodnou dekoraci k veselému čalouněnému nábytku v sytých živých barvách. Zelené, oranžové, červené – díky pop art plakátům v syté koloristice získá aranžace výraznou a kontrastní dekoraci. Mírně strakaté kompozice se ideálně hodí k barevným zdem, vzorované lampě, expresivním prvkům. Geometrické vzory zvýrazní plakát pop art v surrealistickém a abstraktním provedení, zatímco dámský charakter ložnice zdůrazní ilustrace zobrazující tvář. Elegantní dekoraci ve formě grafického portrétu můžeme umístit v prostorách zařízených ve stylu glamour, zatímco pop art plakát zobrazující kultovní symboly a extravagantní vzory úspěšně zkrášlí eklekticky zařízenou ordinaci.